نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری | بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی

از آنجایی که آبکاری در کاربردهای صنعتی مدرن بسیار مهم است، بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری، آنها را در بالاتری کیفیت تولید می نمایند تا بتوانند بر طول عمر سطوح در برابر خوردگی، بیافزایند. در واقع،  آبکاری زیرمجموعه ای از عملیات تکمیلی است که شامل اعمال یک پوشش فلزی بر روی یک بستر فلز پایه برای ایجاد خواص مطلوب مختلف به شی است. از طریق این فرآیند طول عمر مواد به طور قابل توجهی افزایش می یابد. در اینجا، برخی از بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه متالورژی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان مواد آبکاری

تولید کننده مواد آبکاری توانگران سپهر فردا جم

شرکت توانگران سپهر فردا جم، یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری است که با بهره‌گیری از کادر فنی و مدیریتی مجرب، در خصوص انواع رزین‌های آلکید و پلی استر غیر اشباع فعالیت داشته و تولیداتی با کیفیت بالا را به بازار عرضه می دارد. این شرکت که در صنعت رنگ و رزین و مواد شیمیایی شناخته شده است، تنوع محصولات خود را همواره افزایش داده و سطح کیفی آنها را ارتقاء داده است تا بتواند به خوبی به تقاضای مشتریان پاسخ داده و نیازهای بازار را تامین کند.

تولید کننده مواد آبکاری توانگران سپهر فردا جم

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی نیکافرین تجهیز

شرکت صنایع شیمیایی نیکافرین تجهیز، یکی از بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی است که دارای سابقه ای 16 ساله در خصوص تولید انواع حلال و مواد اولیه مورد نیاز شیمیایی است که توانسته است با تکیه بر دانش روز دنیا و تخصص پرسنل خود، در کوتاهترین زمان به موفقیت های زیادی دست یافته و کیفیت بالایی را در محصولات خود ارائه کند. به گونه ای که در بازارهای داخلی و خارجی قابل عرضه می باشد.

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی نیکافرین تجهیز

تولید کننده مواد آبکاری تاک رزین

شرکت شیمیایی تاک رزین کاوه، یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری است فعالیت خود را از سال 1381 شروع کرده و توانسته است گواهی نامه های لازم را کسب نماید. این شرکت که انواع رزین های اکریلیک پایه حلال را تولید می نماید، در صنعت رنگ و پوشش، به عنوان یک برند شناخته شده و توانسته است در بازارهای داخلی و خارجی بهترین سهم را از آن خود کند.

تولید کننده مواد آبکاری تاک رزین

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی رزیتان

رزیتان، یکی از بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی است که فعالیت خود را از سال 1360 شروع کرده و با طراحی و تولید تنوع بالایی از محصولات خود بر پایه رزین های صنعتی، همچنین پوشش های صنعتی فعالیت های گسترده ای را داشته و سهم بالایی از بازار را از آن خود کند. می توانید یکصد و سی نوع از رزین های صنعتی و شیمیایی را در این برند، تهیه کنید که دارای استانداردهای ملی و بین المللی هستند.

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی رزیتان

مجتمع شیمیایی تیراژه رنگ پارس

​مجتمع شیمیایی تیراژه رنگ پارس، یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و انواع رنگ‌ها و پوشش‌های ساختمانی و صنعتی را تولید نموده است که از آن جمله می توان به انواع رزین و حلال های صنعتی اشاره نمود. این شرکت که استانداردهای لازم و مجوزهای مربوط به این بخش را کسب نموده است، کیفیت محصولات خود را در بالاترین سطح نگاه داشته است.

مجتمع شیمیایی تیراژه رنگ پارس

تولید کننده مواد آبکاری اعتماد راهکار نوین کالا

شرکت تولیدی اعتماد راهکار نوین کالا، که با نام تجاری اترنال فعالیت دارد، با سابقه ای بیست ساله در این حوزه، محصولات متنوعی را ارائه کرده و یکی از بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی است. این برند مطرح، که همواره نیازهای بازار و مشتریان را در نظر داشته است، از تکنولوژی های جدید بهره مند شده و با تکیه بر تخصص و دانش پرسنل خود، محصولاتی با کیفیت بالا را تولید و عرضه کرده است که جایگاه ویژه ای در بازار دارد.

تولید کننده مواد آبکاری اعتماد راهکار نوین کالا

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی متاسان

متاسان یا سانا شیمی، یکی از شرکت های تامین کننده مواد و حلال های شیمیایی است که در کنار بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری فعالیت داشته و انواع رزین های اپوکسی و پلی یورتان را به بازار ارائه می کند. این شرکت که با برندهای مطرح داخلی و خارجی همکاری دارد، یکی از بزرگ ترین مراجع عرضه مواد شیمیایی، رنگ و رزین است.

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی متاسان

تولید کننده مواد آبکاری کاج طلایی آفاق

شرکت مهندسی کاج طلایی آفاق، یکی از بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی است که  با تکیه بر سابقه بیست ساله خود و مدیریتی توانمند، توانسته است بهترین و با کیفیت ترین محصولات و پوشش های صنعتی را تولید و عرضه نماید. این شرکت، بر دانش فنی روز دنیا تسلط داشته و عایق های حرارتی- صوتی پلی یورتان پاششی، پوشش های صنعتی پلی یوریان و پوشش های معدنی ضد حریق سازه را در برنامه تولید خود داشته و در بهترین کیفیت آن ها را ارائه می کند.

تولید کننده مواد آبکاری کاج طلایی آفاق

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی نویان افزون شیمی

نویان افزون شیمی، یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد آبکاری است که از سال 1398 فعالیت خود را در زمینه صنایع رنگ و پوشش به صورت تخصصی شروع کرده و با فرمولاسیون ضد کف و دیسپرس کننده برای پرایمر ها و طراحی و تولید روکش های پایه آب خودرویی کار خود را گسترش داده است. محصولات این شرکت، مبتنی بر دانش روز دنیا بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

برند مواد شیمیایی ضد خوردگی نویان افزون شیمی

ناد پلیمر

نادپلیمر، یکی از بهترین برندهای مواد شیمیایی ضد خوردگی است که از سال 1396 فعالیت خود را در راستای تامین چسب آکریلیک و رزین فنولیک شروع کرده و همواره با به کارگیری تجهیزات مدرن و پیشرفته متخصصان صنعت شیمی، بهترین جایگاه را در این صنعت از آن خود کرده است.

ناد پلیمر