نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان لباس بیمارستانی | تولیدی لباس یکبار مصرف

یکی از الزامات بیمارستان ها و مراکز درمانی، استفاده از لباس های بیمارستانی است که بهترین تولیدکنندگان لباس بیمارستانی با استفاده از پارچه هایی با کیفیت و بدون حساسیت تهیه می کنند. به طور معمول تولیدی لباس یکبار مصرف، مطابق با استانداردهای تعیین شده در خصوص لباس های بیماران، انواع مختلف این پوشش ها را که شامل پیراهن، شلوار، کلاه یا روسری و زیراندازها در سایزهای مختلف می باشد، طراحی کرده و پس از دوخت و بسته بندی های مناسب به مراکز درمانی ارائه می کنند. در این جا برخی از تولیدکنندگان فعال در این حوزه را معرفی کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه بیمارستان سازی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

بهترین تولیدکنندگان لباس بیمارستانی

تولیدکننده لباس بیمارستانی ارمک

شرکت نساجی اُرمک، یکی از بهترین تولیدکنندگان لباس بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1370 شروع کرده و با استفاده از پارچه هایی همچون ترگال ساده و کجراه، متقال و تترون در رنگ و گرم های مختلف، طرح ها و فرم های مورد نیاز بیمارستان را تولید می نماید. همچنین با استفاده از منسوجات بیمارستانی، انواع لباس بیمار، گان، ملحفه، شان و روبالشی و … را با استفاده از بهترین ماشین آلات بافندگی روز دنیا و مطابق با سطح استاندارد جهانی ارائه می دهد.

تولیدکننده لباس بیمارستانی ارمک

تولیدی لباس یکبار مصرف گاچی

شرکت تعاونی تولیدی نوین جامگان ارکیده پارس که با نام تجاری گاچی فعالیت دارد، به عنوان تولیدی لباس یکبار مصرف، لباس بیمارستانی و … فعالیت خود را از سال 1392 شروع نموده است. انواع لباس بیمار، لباس پرسنل، روپوش پزشکی، لباس اتاق عمل، لباس جراحی و انواع ملحفه بیمارستانی و یکبار مصرف را تولید کرده و در بهترین کیفیت به بازار عرضه می نماید.

تولیدی لباس یکبار مصرف گاچی

تولیدکننده لباس بیمارستانی البسه طب پادرا

شرکت البسه طب پادرا، یکی از بهترین تولیدکنندگان لباس بیمارستانی است که از سال 1390 فعالیت خود را شروع کرده و انواع کالاهای مصرفی پزشکی مورد استفاده مراکز درمانی را طراحی و تولید می نماید. استفاده از طراحی های مناسب و راحت در لباس های تولید شده توسط این برند، آن را برای بسیاری از بخش های بیمارستانی، کاربردی کرده است.

تولیدکننده البسه بیمارستانی البسه طب پادرا

تولیدی لباس یکبار مصرف هرود

گروه تولیدی هرود به عنوان تولیدی لباس یکبار مصرف و لباس بیمارستانی فعالیت داشته و انواع ست ام آر آی، ست بیمار، گان تک بیمار، گان جراحی، کلاه بیمار و روبالشتی و روتختی را تولید نموده و با بالاترین کیفیت به بازار عرضه می نماید. محصولات این برند، در چهار بخش مجزا تولید می شود که شامل، بخش کاور، انواع البسه، پک های جراحی و انواع کلاه می شود. تمامی این محصولات از پارچه های درجه یک تهیه شده و دارای قیمتی مناسب است.

تولیدی لباس یکبار مصرف هرود

شرکت اطلس جامه

اطلس جامه، یکی از بهترین تولیدکنندگان البسه بیمارستانی است که لباس های فرم بیمارستانی را که شامل انواع روپوش بیمارستانی و کفش های پرسنلی می باشد، طراحی و در بهترین کیفیت تولید می نماید. این البسه ها که از بهترین پارچه تهیه می شود، در بالاترین کیفیت دوخته شده و با قیمت مناسبی بدون واسطه به بیمارستان ها و مراکز درمانی عرضه می شود.

تولیدی لباس یکبار مصرف هرود شرکت اطلس جامه

تولیدکننده لباس بیمارستانی طب پوش

شرکت حکیم سلامت تن آسا که با نام تجاری طب پوش فعالیت دارد، به عنوان تولیدی لباس یکبار مصرف و لباس بیمارستانی شناخته شده و البسه مربوط به بخش ارتوپدی و روپوش های پزشکی را تولید می نماید. این محصولات مطابق با استانداردهای صنعت طبی تهیه شده و حداکثر کیفیت در آن ها به کار رفته است. ضمن آنکه قیمت این لباس ها نیز کاملا مناسب و رقابتی است.

تولیدی لباس یکبار مصرف کیان هور

شرکت کیان هور یکی از بهترین تولیدکنندگان البسه بیمارستانی است که با تجربه و تخصص تیم خود، از سال 1397 در این حوزه فعالیت داشته و محصولات خود را به بازارهای داخلی توزیع می نماید. این برند، تمامی محصولات و لباس های بیمارستانی خود را در بالاترین کیفیت تهیه کرده و به دست مصرف کنندگان می رساند. می توانید سفارش البسه بیمارستانی را مطابق با نظر خود، به کارشناسان کیان هور ارائه کنید.

تولیدی البسه یکبار مصرف کیان هور

تولیدکننده لباس بیمارستانی بصیرت

كارگاه توليدی بصيرت، به عنوان تولیدی لباس یکبار مصرف و لباس بیمارستانی مطرح است که از سال 1332 فعالیت خود را شروع کرده و انواع روپوش های پزشکی و بیمارستانی را تولید و به بازار عرضه نموده است. استفاده از پارچه های درجه یک، دوخت با کیفیت و طراحی مناسب، باعث شده است تا این برند دارای اعتبار بالایی باشد. از همین روست که قیمت این محصولات نیز کاملا مقرون به صرفه است.

تولیدکننده لباس بیمارستانی بصیرت

تولیدی لباس یکبار مصرف ویهان صنعت

گروه صنعتی ویهان صنعت یکی از بهترین تولیدکنندگان البسه بیمارستانی است که از سال 1387 فعالیت خود را تحت عنوان شرکت پاتن پوش ایرانیان شروع کرده و در سال 1391 با راه اندازی و تکمیل مجموعه بافندگی و رنگرزی، با نام ویهان صنعت، تولیدات خود را گسترش داده است. قیمت تمامی تولیدات این شرکت مناسب بوده و بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تولیدی لباس یکبار مصرف ویهان صنعت

سبحان

شرکت تولیدی سبحان، به عنوان تولیدی لباس یکبار مصرف و لباس بیمارستانی شناخته می شود که از سال 1385 فعالیت داشته و انواع لباس های فرم و پرسنلی بیمارستان را تولید نموده است. طراحی مدل های جدید، دوخت عالی و بخش بافندگی مجهز، باعث شده است تا محصولاتی با کیفیت بالا به مشتریان ارائه گردد. می توانید انواع البسه بیمارستانی را با نام لوگوی مرکز درمانی، از این برند تهیه کنید.

تولیدی لباس یکبار مصرف ویهان صنعت