نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان باسکول صنعتی | بهترین باسکول سازی دیجیتال

در اینجا لیستی از بزرگ ترین و بهترین تولید کنندگان باسکول صنعتی معرفی شده اند که انواع باسکول های صنعتی، جاده ای، باسکولت و ترازو در صنعت را تولید و به بازار عرضه می کنند. این شرکت ها که از سازندگان بهترین باسکول سازی دیجیتال هستند، طراحی و فروش انواع مختلفی از این سیستم ها را تولید و به بازارهای خارجی و داخلی عرضه می کنند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان باسکول صنعتی

تولید کننده باسکول صنعتی باسكول پند

شرکت پند کاسپین، یکی از بهترین تولید کنندگان باسکول صنعتی است که در زمینه تولید، نصب، راه اندازی و خدمات انواع باسکول جاده ای و دیجیتال فعالیت داشته و توانسته است با استفاده از دانش روز دنیا و سرمایه انسانی مجرب خود و تجهیزات پیشرفته، باسکول هایی با کیفیت عالی را تولید و عرضه نماید. این محصولات با دوام و قدرتمند بوده  در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.

تولید کننده باسکول صنعتی باسكول پند

باسکول سازی دیجیتال حداد ماهر

کارخانه باسکول سازی حداد ماهر، یکی از  بهترین شرکت های باسکول سازی دیجیتال است که دارای سابقه ای چهل ساله بوده و باسکول های متحرک و ثابت را تولید و به بازار عرضه می دارد. این شرکت که تجهیزات به روز را استفاده کرده و واحد کنترل کیفیت دارد، مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی قطعات را تولید و عرضه می نماید.

باسکول سازی دیجیتال حداد ماهر

تولید کننده باسکول صنعتی ميكرون توزين

شرکت میکرون توزین، یکی از بهترین تولید کنندگان باسکول است که دستگاه های نشاندهنده و اتوماسیون صنعتی را به همراه انواع باسکول ها، از سال 1382 تولید و به بازار عرضه کرده است. تخصص فنی مدیران و پرسنل این شرکت به همراه تجهیزات مدرن و پیشرفته باعث شده است که سطح کیفی محصولات توزین در این برند، ارتقاء یافته و تنوع گسترده ای را شامل گردد. می توانید پیش از تهیه هر یک از دستگاه های این شرکت، مشاوره های لازم را دریافت کنید.

تولید کننده باسکول صنعتی ميكرون توزين

باسکول سازی دیجیتال پارس موازین

پارس موازین، یکی از  بهترین شرکت های باسکول سازی دیجیتال است که با سابقه ای 35 ساله در این صنعت فعالیت داشته و توانسته است در حوزه تولید و نصب سیستم توزین نوار نقاله (بلت اسکیل)، ویفیدر و انواع باسکول و دیگر سیستم های توزین صنعتی در بازارهای داخلی و خارجی حضور داشته و موفقیت های زیادی را کسب نماید. از جمله باسکول های جاده ای، تریلی کش و کامیون کش با ظرفیت های متفاوت در این برند تولید و عرضه می شود.

باسکول سازی دیجیتال پارس موازین

توزین الکتریک

شرکت صنعتی فرد ایران که با نام تجاری توزین الکتریک فعالیت دارد، با سابقه ای بیش از 60 سال، یکی از بهترین تولید کنندگان باسکول است که فعالیت های خود را در حوزه صنعت  توزین و ابزار دقیق در بازارهای داخلی و خارجی، توسعه داده است. این شرکت که با وسعت و ظرفیت بالایی تولیدات خود را ارائه می کند، با انتقال تكنولوژی باسكول‌های بتن ‌فلز پیش‌ساخته و بهینه ‌سازی آن، نقش مهمی در این بخش از صنعت داشته است.

توزین الکتریک

تولید کننده باسکول صنعتی توزین تراز آریا

شرکت توزین تراز آریا، به عنوان یکی از بهترین شرکت های باسکول سازی دیجیتال است که طراح و تولید کننده سیستم های توزین اتوماسیون و نمایشگرهای الکترونیکی نیز می باشد. می توانید انواع باسکول جاده ای، تمام فلز، بتنی، پیش ساخته، باسکول ها با ظرفیت های مختلف 5 الی 150 تن را تولید کرده و با بهترین کیفیت و دوام بالا، به بازار عرضه می نماید.

تولید کننده باسکول صنعتی توزین تراز آریا

باسکول سازی دیجیتال پیشرو توزین

باسکول پیشرو توزین، یکی از بهترین تولید کنندگان باسکول است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزاتی مجهز، دقیق ترین انواع باسکول را به بازار عرضه می نماید. محصولات این شرکت دارای کیفیت عالی بوده و صفحات تمام فلزی برای آن طراحی شده است. با این تجهیزات، می توانید حجم بالایی از محصولات را اندازه گیری کرده و باسکول هایی با ظرفیت های متفاوت را تهیه کنید.

باسکول سازی دیجیتال پیشرو توزین

تولید کننده باسکول صنعتی کارا توزین الکتریک

شرکت کارا توزین الکتریک، یکی از بهترین شرکت های باسکول سازی دیجیتال است که محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را تولید کرده و همواره رضایت مندی مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده است. این شرکت که ظرفیت های مختلفی را در ساخت باسکول در نظر دارد، قیمت های متناسب و رقابتی را برای محصولات منظور می نماید.

تولید کننده باسکول صنعتی کارا توزین الکتریک

باسکول سازی دیجیتال اعتماد

گروه صنعتی اعتماد، یکی از بهترین تولید کنندگان باسکول است که  با پشتوانه تخصص و تجربه مديران خود توانسته است بهترین توليد سيستم‌های توزين مكانيكی را از سال 1359 شروع کرده و با ارائه محصولات با كيفيت، رضايت مصرف كنندگان را کسب نماید. این شرکت اکنون یکی از برندهای مطرح در این حوزه از صنعت می باشد.

باسکول سازی دیجیتال اعتماد

باسکول ثابت

یکی از بهترین شرکت های باسکول سازی دیجیتال، باسکول ثابت است که با از فناوری و نوآوری های پیشرفته در محصولات باسکول دیجیتال ثابت استفاده کرده تا بتواند به این بخش از تقاضای بازار، پاسخ دهد. این یکی از شرکت های موفق در ارائه تجهیزات توزین است که محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه کرده و همواره کیفیت و دوام را در برنامه تولید خود، حفظ نموده است.

باسکول ثابت