نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی | بزرگترین شرکت های تابلوسازی برق

یکی از تجهیزاتی که در کاربردهای صنعتی، تجاری و مسکونی مورد استفاده است، تولیدات بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که جهت توزیع مناسب برق و ایجاد ایمنی لازم، مورد استفاده قرار می گیرد. بزرگترین شرکت های تابلوسازی برق ، با در نظر گرفتن تجهیزات استاندارد شده، طراحی انواع تابلوهای برق را در برنامه داشته و بر اساس هر سازه، آن ها را نصب می کنند. در این جا برخی از بهترین های این صنعت، معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی

تولید کننده تابلو برق صنعتی راسل تابلو

یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی ، شرکت راسل تابلو است که با بهره مندی از نیروی متخصص در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری تاسیسات برق و تجهیزات الکترونیکی، فعالیت های خود را در حوزه تابلوهای فشار متوسط و ضعیف، انواع باس داکت، سابرکهای الکترونیک و تابلوهای ضد انفجار توسعه داده و همواره در طی 50 سال سابقه فعالیت های خود، حدود یک هزار پروژه داخلی و خارجی را اجرا نموده است که مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی بوده است.

تولید کننده تابلو برق صنعتی راسل تابلو

شرکت تابلوسازی برق امید بنیان عمران

شرکت امید بنیان عمران، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که با اندوخته ای از تجربه و تخصص، در ظرفیتی بالا در کارخانه خود، قطعات مربوط به تجهیزات فشار ضعیف و حفاظت از صاعقه و حریق را تولید نموده و در طراحی تابلوهای برق، فعالیت های گسترده ای داشته است. این شرکت در دیگر بخش ها همچون سیستم های ترانکینگ و داکت، سیستم های اتصالات و بست کابل، جعبه تقسیم و پریز و تجهیزات مقاوم در برابر حریق فعالیت داشته است.

شرکت تابلوسازی برق امید بنیان عمران

تولید کننده تابلو برق صنعتی فرین تجهیز کاوه

شرکت فرین تجهیز کاوه، یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که در جهت بهینه سازی مصرف، خدمات خود را در قالب طراحی، تولید و مشاوره در این خصوص، تمرکز نموده است. این شرکت، تابلوهای مربوط به شرکت های توزیع برق، صنایع نفت و گاز و نیروگاه ها را در برنامه داشته و مطابق با استانداردهای ملی آنها را طراحی و نصب نموده است که از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

تولید کننده تابلو برق صنعتی فرین تجهیز کاوه

شرکت تابلوسازی برق تأمین برق ادب

شرکت تامین برق ادب، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که با بیست سال تجربه خود در صنعت برق، توانسته است انواع پروژه های برق صنعتی را طراحی و تولید نماید که برخی از آنها در کشورهای همسایه ارائه شده است. این شرکت همواره کیفیت و استانداردهای لازم را در این حوزه رعایت کرده و به عنوان تامین کننده بسیاری از پروژه های حیاتی همچون پلیمر و پتروشیمی و یا صنعت نظامی همکاری داشته است.

شرکت تابلوسازی برق تأمین برق ادب

توان تابلو مهرگان

شرکت توان تابلو مهرگان، یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که فعالیت خود را از سال ۸۶ شروع کرده و تابلوهای کنترلی را در برنامه تولید خود داشته است. این شرکت با بهره مندی از نیروی انسانی خود و ابزارهای تست و ساخت عالی، به یکی از برندهای معتبر در صنعت برق تبدیل شده است که تولید انواع تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط را در پروژه های مختلف ارائه کرده و بهترین عملکرد را به نمایش گذاشته است.

توان تابلو مهرگان

تولید کننده تابلو برق صنعتی نیکان تابلو فرا صنعت

شرکت نیکان تابلو فرا صنعت، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که طراحی و تولید تابلوهایی در فشار ضعیف و متوسط و اتوماسیون صنعتی را در برنامه کار خود قرار داده و با بهره مندی از ماشین آلات اتوماتیک خود، بهترین کیفیت را در تولیدات خود قرار داده است. بهره مندی از قطعات مرغوب و بخش رنگ الکترواستاتیکی، باعث شده است که بتوانید بهترین تجهیزات و تابلو برق را از این برند تهیه کنید. تمامی این تجهیزات، از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

تولید کننده تابلو برق صنعتی نیکان تابلو فرا صنعت

شرکت تابلوسازی برق نیروسازه پرند

شرکت نیروسازه پرند، یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که طراحی، تامین و تولید تجهیزات زیرساختی صنعت برق را در برنامه داشته و با ارائه راه حل های مناسب و تجهیزات کاربردی، خدمات شایسته ای را به صنعت برق داشته است.این شرکت که مطابق با استانداردهای لازم تولیدات خود را ارائه می کند، همواره سطح رضایت مندی مشتریان را هدف قرار داده و کیفیت تجهیزات تولید شده را کنترل نموده است تا رشد و ارتقاء آن ها را دنبال نماید.

شرکت تابلوسازی برق نیروسازه پرند

تولید کننده تابلو برق صنعتی پارسیان تابلو جنوب شرق

شرکت پارسیان تابلو، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق صنعتی را با تکیه بر تیم متخصص و متعهد خود در بنرامه داشته است. این باعی شده است که همواره از نظر کیفی و کمی تجهیزات و تولیدات این شرکت توسعه و ارتقاء یابد و به یکی از برندهای مطرح در تامین و تولید تابلو برق صنعتی شناخته شود.

تولید کننده تابلو برق صنعتی پارسیان تابلو جنوب شرق

شرکت تابلوسازی برق آرین پرتو

شرکت توسعه نیرو آرین پرتو یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که از سال 1375 فعالیت خود را شروع کرده و با بهره مندی از فناوری روز دنیا و استانداردهای این بخش از صنعت برق، تولیدات انواع تابلو برق را در دست اجرا داشته است. این شرکت که بر طراحی، تولید، نظارت و اجرا پروژه های مربوط به تابلوهای برق و سینی های کابل تمرکز داشته است، همواره در بالاترین کیفیت عمل کرده است تا رضایت مندی مشتریان را کسب نماید.

شرکت تابلوسازی برق آرین پرتو

تکین تابلو

شرکت تکین تابلو لیان، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که انواع تابلوهای برق فشار ضعیف و متوسط را تولید کرده و در اختیار صنایع مختلفی همچون خودرو، فولاد، نفت و گاز، مخابرات و … قرار داده است. این شرکت از سال 90 تا کنون فعالیت های خود را توسعه داده است و به یکی از برندهای مطرح در این بخش از صنعت تبدیل شده است.

تکین تابلو