نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی | بزرگترین شرکت های تابلوسازی برق

یکی از تجهیزاتی که در کاربردهای صنعتی، تجاری و مسکونی مورد استفاده است، تولیدات بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که جهت توزیع مناسب برق و ایجاد ایمنی لازم، مورد استفاده قرار می گیرد. بزرگترین شرکت های تابلوسازی برق ، با در نظر گرفتن تجهیزات استاندارد شده، طراحی انواع تابلوهای برق را در برنامه داشته و بر اساس هر سازه، آن ها را نصب می کنند. در این جا برخی از بهترین های این صنعت، معرفی شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت برق در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی

تولید کننده تابلو برق صنعتی راسل تابلو

یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی ، شرکت راسل تابلو است که با بهره مندی از نیروی متخصص در بخش های نرم افزاری و سخت افزاری تاسیسات برق و تجهیزات الکترونیکی، فعالیت های خود را در حوزه تابلوهای فشار متوسط و ضعیف، انواع باس داکت، سابرکهای الکترونیک و تابلوهای ضد انفجار توسعه داده و همواره در طی 50 سال سابقه فعالیت های خود، حدود یک هزار پروژه داخلی و خارجی را اجرا نموده است که مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی بوده است.

تولید کننده تابلو برق صنعتی راسل تابلو

شرکت تابلوسازی برق امید بنیان عمران

شرکت امید بنیان عمران، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که با اندوخته ای از تجربه و تخصص، در ظرفیتی بالا در کارخانه خود، قطعات مربوط به تجهیزات فشار ضعیف و حفاظت از صاعقه و حریق را تولید نموده و در طراحی تابلوهای برق، فعالیت های گسترده ای داشته است. این شرکت در دیگر بخش ها همچون سیستم های ترانکینگ و داکت، سیستم های اتصالات و بست کابل، جعبه تقسیم و پریز و تجهیزات مقاوم در برابر حریق فعالیت داشته است.

شرکت تابلوسازی برق امید بنیان عمران

تولید کننده تابلو برق صنعتی فرین تجهیز کاوه

شرکت فرین تجهیز کاوه، به عنوان یکی از برترین تامین کنندگان تجهیزات تابلو برق صنعتی و نماینده انحصاری برند های تبن المان (THEBEN) شامل تایمر های انالوگ و دیجیتال، تجهیزات اندازه گیری برند فرر ایتالیا (FRER) شامل میتر های انالوگ، مولتی فانکشن میتر، رله های نشت جریان و کوربالانس و سایر تجهیزات اندازه گیری و همچنین رله های شیشه ای برند رله کوییک اسپانیا(RELEQUICK) میباشد.

تولید کننده تابلو برق صنعتی فرین تجهیز کاوه

شرکت تابلوسازی برق یم

شرکت یم یکی از یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که فعالیت خود را از سال 1355 شروع کرده و به عنوان شرکتی معتبر، تجهیزات مورد نیاز صنایع بزرگی همچون صنعت نفت و گاز و وزارت نیرو را تامین می کند. از جمله محصولات این شرکت می توان به انواع تابلوهای برق، پست های پیش ساخته و تجهیزات انتقال و توزیع نیروی برق اشاره کرد. همچنین پروژه های پست های فوق توزیع را نیز در دست تولید دارد.

شرکت تابلوسازی برق یم

کرمان تابلو

کرمان تابلو یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ شروع کرده و با تکیه بر مدیرانی مجرب و پرسنلی متخصص در حوزه صنعت برق، توانسته است در زمینه تامین تجهیزات، ارائه خدمات مهندسی و نظارت بر پروژه فعالیت های خود را توسعه دهد. این شرکت که خدمات مشاوره را به مشتریان ارائه می کند، همواره خدمات تخصصی کاربردی را همراه با راه حل های جامع در خصوص متدولوژی های نوین ارائه کرده است تا بتواند این بخش از تقاضای بازار را پاسخگو باشد.

کرمان تابلو

تولید کننده تابلو برق صنعتی تابش تابلو شرق

شرکت تابش تابلو شرق، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که با تلاش و تخصص مدیران و پرسنل خود در زمینه طراحی و تولید تابلوهای برق فعالیت های موفقی را دنبال کرده است. از جمله خدمات و تولیدات این شرکت می توان به ساخته انواع تابلوهای فشار متوسط و ضعیف، پست های پیش ساخته کامپکت و … در صنعت برق اشاره کرد. این شرکت که تجهیزات و ماشین آلات مجهزی مانند دستگاه های سی ان سی را دراختیار دارد، تجهیزات با کیفیت را طراحی می کند که در بازار داخلی و بین المللی مشتریان زیادی دارد.

تولید کننده تابلو برق صنعتی تابش تابلو شرق

شرکت تابلوسازی برق نیروسازه پرند

شرکت نیروسازه پرند، یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که طراحی، تامین و تولید تجهیزات زیرساختی صنعت برق را در برنامه داشته و با ارائه راه حل های مناسب و تجهیزات کاربردی، خدمات شایسته ای را به صنعت برق داشته است.این شرکت که مطابق با استانداردهای لازم تولیدات خود را ارائه می کند، همواره سطح رضایت مندی مشتریان را هدف قرار داده و کیفیت تجهیزات تولید شده را کنترل نموده است تا رشد و ارتقاء آن ها را دنبال نماید.

شرکت تابلوسازی برق نیروسازه پرند

تولید کننده تابلو برق صنعتی پارسیان تابلو جنوب شرق

شرکت پارسیان تابلو، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و طراحی و ساخت انواع تابلوهای برق صنعتی را با تکیه بر تیم متخصص و متعهد خود در بنرامه داشته است. این باعی شده است که همواره از نظر کیفی و کمی تجهیزات و تولیدات این شرکت توسعه و ارتقاء یابد و به یکی از برندهای مطرح در تامین و تولید تابلو برق صنعتی شناخته شود.

تولید کننده تابلو برق صنعتی پارسیان تابلو جنوب شرق

شرکت تابلوسازی برق الکترو کویر

شرکت الکتروکویر یکی از بهترین تولیدکنندگان تابلو برق صنعتی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۱ در حوزه ساخت انواع تابلوهای برق فشار ضعیف و متوسط شروع کرده است. این شرکت که از شرکای اروپایی بهره می برد، در تولیدات خود از دانش فنی آنها بهره برده است و پروژه های بزرگ ملی را به انجام رسانده است. از سویی دیگر، در راستای توسعه فعالیت های تولیدی خود، اقدام به راه اندازی فازهای جدید در خارج از کشور نموده و صادرات محصولات را شروع کرده است.

شرکت تابلوسازی برق الکترو کویر

تولید کننده تابلوبرق فشار ضعیف و متوسط جابون

شرکت جابون، یکی از بهترین شرکت های تابلوسازی برق است که تولید تابلوهای برق فشار ضعیف و متوسط را تا ولتاژ 36 کیلوولت در دست داشته و استانداردهای روز اروپا را در محصولات خود به کار گرفته است. این شرکت گواهی تایپ تست را از آزمایشگاه های بین المللی دریافت کرده و در حوزه صنعت برق و تابلوسازی، اعتبار بالایی کسب نموده است.

تولید کننده تابلوبرق فشار ضعیف و متوسط جابون