نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی | تامین کنندگان محصولات شیمیایی آزمایشگاهی

یکی از الزامات بخش تحقیقات و آزمایشگاهی صنایع مختلف و مراکز درمانی و بهداشتی، مواد شیمیایی است که بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی ، آن ها را در کیفیت بالا به بازار عرضه می کنند. این در حالی است که در خصوص برخی از مواد، تامین کنندگان محصولات شیمیایی آزمایشگاهی را در راستای نیاز بازار، وارد کرده و توزیع می نمایند. در اینجا می توانید مواد آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از شرکت های معتبر معرفی شده تهیه کنید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی

تولید کننده مواد آزمایشگاهی مرداس ایرانیان

یکی از بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی ، صنایع شیمی مرداس ایرانیان است که در صنعت تولید مواد پلی یورتان پیشتاز بوده است. این شرکت که با ظرفیت بسیار بالایی در کارخانه خود اقدام به تولید می نماید، توانسته است ضمن تامین تقاضای بازار داخلی، صادرات محصولات خود را به دیگر کشورها نیز در برنامه قرار دهد. این شرکت از سال 1398 فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده و موفقیت های زیادی را کسب نموده است.

تولید کننده مواد آزمایشگاهی مرداس ایرانیان

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی نیکافرین تجهیز

از جمله شرکت های تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی ، شرکت نیکافرین تجهیز است که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع حلال و مواد اولیه شیمیایی صنایع مختلف توسعه داده است. این شرکت که دارای سابقه 16 ساله می باشد. مواد مورد نیاز صنایع شوینده و رنگ تولید و تامین نموده و با بهترین کیفیت به بازار عرضه می نماید. همین امر باعث شده است تا با صنایع مختلفی همکاری داشته باشد.

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی نیکافرین تجهیز

تولید کننده مواد آزمایشگاهی حلال پویان اراک

یکی از بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی ، شرکت تعاونی حلال پویان اراک است که با برخوداری از دانش فنی و  آزمایشگاه های کنترل کیفیت و تجهیزاتی مدرن توانسته است نقش مهمی این بخش از صنعت داشته و با تولید سالانه ظرفیت 13500تن بوتیل استات، مطابق با استاندارد های بین المللی تولیدات خود را در اختیار شرکت های رنگ و تینرسازی قرار داده است. می توانید برای سفارش درخواست خود، با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

تولید کننده مواد آزمایشگاهی حلال پویان اراک

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی آوا تجهیز آزما

از دیگر شرکت های تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی شرکت آوا تجهیز آزما می باشد که به عنوان نمایندگی شرکت اکسیر اتریش فعالیت داشته و در زمینه تولید و فروش مواد شیمیایی در اصفهان فعالیت های خود را گسترش داده است. این شرکت که به صورت تخصصی در تامین و تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی فعال است، تقاضای بسیاری از شرکت های داروسازی، پتروشیمی و دانشگاه ها را پاسخ گو بوده است.

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی آوا تجهیز آزما

شرکت آرمان سینا

شرکت آرمان سينا یکی از بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی است که به لطف متخصصين داروئي و آزمايشگاهي فعالیت خود را از سال 1373 شروع کرده و همواره استانداردهای بین المللی و ایرانی را در نظر داشته است. این محصولات امروزه در مراکز تحقیقاتی، صنایع مختلف و دارویی به کار گرفته شده و به جهت کیفیت بالا، قابل رقابت با نمونه های دیگر رقبای خارجی می باشد. قیمت تولیدات این شرکت را از بخش فروش دریافت کنید.

شرکت آرمان سینا

تولید کننده مواد آزمایشگاهی کیمیا پردازان

از دیگر شرکت های تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی ، می توان به کیمیا پردازان اشاره کرد که مواد شیمیایی مختلفی را جهت مصارف آزمایشگاهی تخصصی و مواد شیمیایی صنعتی طراحی می کند. می توانید از این شرکت معتبر، دیگر تجهیزات آزمایشگاهی را نیز مانند انواع شیشه آلات آزمایشگاه، تهیه کنید. کیمیا پردازان دارای تجربه 25 ساله در این حوزه بوده و امروزه، یکی از شرکت های معتبر به عنوان تامین کننده انواع مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی شناخته می شود.

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی شیمی گستران

شرکت صنعت شیمیایی فرد باقری یا شیمی گستران، یکی از بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده و با بهره مندی از دانش روز دنیا و پرسنلی متخصص و مجرب، توانسته است در این بخش از صنعت پیشتاز بوده و به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های وارد کننده و توزیع کننده انواع مواد شیمیایی شناخته شود. این شرکت مشاوره و فروش انواع مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی، آرایشی، بهداشتی، حلال ها و شوینده ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی شیمی گستران

تولید کننده مواد آزمایشگاهی گلگاه

یکی از شرکت های تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی ، شرکت گلگاه می باشد که در بازار سولفات آلومینیوم، پلی آلومینیوم کلراید، پلی اکریل آمید و اسید سولفوریک فعالیت داشته و به عنوان تأمین‌کننده برتر در این حوزه مطرح می باشد. تولید و تامین محصولات شیمیایی در بهترین کیفیت، باعث شده است تا بتواند به خوبی پاسخ گوی تقاضای بازار داخلی باشد. تمامی این محصولات، در قیمت مناسب عرضه می شود.

تولید کننده مواد آزمایشگاهی گلگاه

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی ریتکو شیمی

شرکت فنی و مهندسی شیمی تبادل امیر کبیر با برند ریتکو شیمی، یکی از بهترین تولید کنندگان مواد آزمایشگاهی است که فعالیت خود را از سال 1378 شروع کرده است. این شرکت که  از دانش و تخصص جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیر کبیر نیز بهره مند شده است، موفقیت های زیادی را در مدت زمان فعالیت خود کسب کرده و ظرفیت تولید خود را افزایش داده است. به گونه ای که به راحتی توانسته است سهم خوبی از بازار را از آن خود کند.

تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی ریتکو شیمی

شرکت پیشگامان شیمی

شرکت پیشگامان شیمی، یکی از شرکت های تامین کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی است. این یکی از با سابقه ترین شرکت های تامین کننده مواد اولیه شیمیایی  که آنها را از کشورهایی مانند چین، ترکیه، هند، آلمان و چند کشور دیگر، تامین کرده و در اختیار صنایع مختلفی مانند مواد غذایی، لوازم آرایشی، و داروسازی قرار داده است تا نقش موثری در رشد و گسترش فعالیت های این صنایع داشته باشد.

شرکت پیشگامان شیمی