نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان صنايع بسته بندی رنگ | بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی

یکی از الزاماتی که تولیدکنندگان رنگ و مواد شیمیایی به آن نیاز دارند، ظروف بسته بندی است که توسط بهترین تولیدکنندگان صنایع بسته بندی رنگ طراحی و تولید می شود. بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی، با در نظر گرفتن ایمنی و سلامت محتویات ظروف، آن ها را طراحی کرده و مطابق با استانداردها، در اختیار تولید کنندگان رنگ یا مواد شیمیایی قرار می دهند. در این جا برخی از بهترین تولیدکنندگان این ظروف، آورده شده است. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان صنايع بسته بندی رنگ و مواد شيميایی

تولید کننده صنایع بسته بندی رنگ ری پلاست

گروه صنعتی ری پلاستیک، یکی از بهترین تولیدکنندگان صنایع بسته بندی رنگ است که با بهره مندی از مواد اولیه درجه یک و تکنولوژی روز دنیا، با سابقه ای 35 ساله در این حوزه فعالیت داشته و همواره اصول فنی مهندسی را در برنامه تولید خود به کار بسته است. این شرکت که از ماشین آلات تزریق برخوردار است، ظروف با کیفیت و دوام بالا را جهت بسته بندی مواد شیمیایی و رنگ تولید می نماید.

تولید کننده صنایع بسته بندی رنگ ری پلاست

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی حمید صنعت فرد

شركت حميد صنعت فرد، یکی از بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی است که انواع قالب ها و قطعات صنعتی را با دستگاه های تزریق خود طراحی و تولید می نماید. این شرکت که دارای سابقه ای 20 ساله است، یکی از برندهای مطرح در این صنعت شناخته می شود که همواره به صورت تخصصی قطعات و مجموعه‌های دقیق و پیچیده را تولید می‌نماید.

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی حمید صنعت فرد

تولید کننده صنایع بسته بندی رنگ تکوین شرق آسیا

شرکت تکوین شرق آسیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان صنایع بسته بندی رنگ است  که با سابقه ای بیش از 50 سال، اقدام به تولید انواع قوطی های فلزی مواد شیمیایی نموده است. این شرکت که به تجهیزاتی مدرن مجهز می باشد، بهترین کیفیت را در بسته بندی خود به کار بسته و مطمئن ترین ظروف را برای انواع رنگ، رزین، چسب و تینر، تولید می نماید.

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی کاواک پلاستکار صنعت البرز

شرکت کاواک، یکی از بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی است که تولید انواع ظروف پلاستیک بادی را در برنامه تولید خود داشته و از تجهیزات مدرن و استاندارد شده بهره برده است تا کیفیت ظروف بسته بندی خود را در بالاترین سطح اطمینان و ایمنی قرار دهد. می توانید سفارش محصول خود را به بخش فروش اعلام کنید.

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی کاواک پلاستکار صنعت البرز

شرکت تولیدی امجد پلاستيك

شرکت تولیدی امجد پلاستیک، که فعالیت خود را از سال 1362 شروع کرده است، یکی از بهترین تولیدکنندگان صنایع بسته بندی رنگ است که مجوز خود را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده و ظروف بسته بندی پلاستیکی را در راستای تقاضای بازار تولید نموده است. این ظروف، جهت مصارف صنعتی و جهت بسته بندی رنگ و مواد شیمیایی به کار گرفته می شود.

شرکت تولیدی امجد پلاستيك

تولید کننده صنایع بسته بندی رنگ فراوران

فراوران، یکی از بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی است که محصولات تزریقی و بادی را تولید می نماید. ظروف این شرکت، در اندازه های مختلفی همچون 20 و 25 لیتری می باشد که در طرح ها و سایزهای متنوعی به بازار ارائه می شود. این شرکت مطابق با تقاضای بازار، محصولات خود را گسترش داده است.

تولید کننده صنایع بسته بندی رنگ فراوران

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی داروپلاست

شرکت میثم دارو پلاست، یکی از بهترین تولیدکنندگان صنایع بسته بندی رنگ است که فعالیت خود را از سال 1368 شروع کرده و اقدام به تولید بطری ‌های پت نموده است که ظروف جدیدی برای بسته ‌بندی محصولات محسوب می شد. در ادامه این شرکت، ساخت قالب ‌های متنوع با متد روز را در برنامه تولید خود قرار داد که جهت بسته بندی های متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد.

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی داروپلاست

تولید کننده صنایع بسته بندی تیک پلاست

شرکت تیک صنعت پلاست طراح، یکی از بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی است که فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و با طراحی و تولید ظروف پلاستیکی آن را گسترش داده است. این شرکت که دارای ماشین های مجهزی همچون ماشین های پلاستیک و قالب سازی می باشد که باعث شده است بتواند با کیفیت ترین ظروف را به صنایع تولیدی رنگ و مواد شیمیایی عرضه کند.

تولید کننده صنایع بسته بندی تیک پلاست

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی ری پلاستیک

شرکت تولیدی ری پلاستیک، یکی از بهترین تولیدکنندگان صنایع بسته بندی رنگ است که دارای سابقه ای 35 ساله در این حوزه بوده و انواع ظروف صنعتی را طراحی و تولید می نماید که مطابق با استانداردهای تعیین شده در این صنعت می باشد.

سازنده ظروف نگهداری مواد شیمیایی ری پلاستیک

شرکت زرپلاست

مجموعه زرپلاست، یکی از بهترین سازندگان ظروف نگهداری مواد شیمیایی است که فعالیت خود را از سال 1353 شروع کرده و یکی از شرکت های قدیمی در این حوزه می باشد. این شرکت که در ارائه ظروف صنعتی پلاستیکی فعالیت های گسترده ای دارد، از دانش فنی روز و قالب‌های متنوع و ماشین آلات مدرن بهره برده است تا بتواند مطابق با تقاضای بازارهای داخلی و خارجی، بهترین و بالاترین کیفیت را در محصولات خود ارائه نماید.

شرکت زرپلاست