نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی | بهترین تولیدی های انواع کتانی

یکی از انواع لوازم مورد نیاز افراد که بسیار کاربردی بوده و اغلب مورد توجه است، کفش کتونی است که توسط بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی طراحی و تولید می شود. شاید بتوان گفت کمتر کسی است که این نوع از کفش ها را تهیه نکرده باشد. در اینجا برخی از بهترین تولیدی های انواع کتانی معرفی شده اند تا بتوانید متناسب با نیاز خود، برای خرید بهترین گزینه اقدام کنید. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه کیف و کفش در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان کفش ورزشی

تولیدکننده کفش ورزشی کویر تهران

یکی از بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی، شرکت کویر است که با سابقه ای درخشان در حوزه تولید انواع کفش های اسپرت زنانه و مردانه فعالیت داشته و توانسته است طراحی هایی فوق العاده را در انواع کفش های خود، ارائه نماید. می توانید متناسب با سلیقه خود، از میان محصولات متنوع این برند، انتخاب کنید. تمامی محصولات کویر، و انواع کتونی این شرکت، دارای قیمت مناسبی است.

تولیدکننده کفش ورزشی کویر تهران

تولیدی انواع کتانی آپادانا 110

تولیدی کفش آپادانا ۱۱۰ ، یکی از بهترین تولیدی های انواع کتانی است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و توانسته است با در نظر گرفتن استانداردهای ملی، بهترین کیفیت را در محصولات خود به کار ببندد. از همین روست که موفقیت های زیادی را در افزایش سهم بازار داخلی و خارجی داشته و توانسته، تنوع محصولات خود را افزایش دهد. این شرکت، با رشد سریعی، تولید، فروش و صادرات محصولات خود را که روزانه به یکهزار جفت کفش می رسد، ارتقاء داده است.

تولیدی انواع کتانی آپادانا 110

تولیدکننده کفش ورزشی کفش نیکاس

شرکت تولیدی کفش نیکاس، یکی از بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی است که به بهره مندی از نیرویی متعهد و متخصص و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در صنعت کفش، پیشرفت های چشمگیری داشته و توسط است با کیفیت بالا و در تیراژ قابل توجهی، محصولات خود را طراحی و تولید نماید. به گونه ای که سهم بالایی از بازار داخلی و خارجی را از آن خود کرده است. این برند، انواع کفش کتونی مردانه و زنانه را نیز به بازار عرضه می نماید.

تولیدکننده کفش ورزشی کفش نیکاس

تولیدی انواع کتانی معزز

شرکت كفش معزز، یکی از بهترین تولیدی های انواع کتانی است که دارای سابقه ای 25 ساله در حوزه صنعت کفش بوده و تولید و صادرات انواع کفش های ورزشی را در دستور کار خود قرار داده است. این شرکت که واردات کفش های خارجی را نیز در دستور کار خود دارد، با تکیه بر پرسنل متعهد و متخصص خود، کفش های اسپرت را در تنوع بالایی تولید می کند تا بتواند انواع سلایق در این زمینه را پوشش دهد.

تولیدی انواع کتانی معزز

کفش کتونی گروه صنعتی یوز

گروه صنعتی یوز، یکی از بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی است که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده و انواع کفش های ورزشی خود را در طراحی های سالنی، چمن مصنوعی و استوک دار به بازار عرضه داشته است. این شرکت تجهیزات مدرن و فناوری روز دنیا را به کار گرفته تا بتواند در این صنعت، پیشرفت های چشمگیری داشته و فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

کفش کتونی گروه صنعتی یوز

تولیدکننده کفش ورزشی اولدوز آراز

تولیدی اولدوز آراز، یکی از بهترین تولیدی های انواع کتانی است که انواع کفش های ورزشی سالنی مردانه، زنانه و بچگانه را طراحی و تولید می نماید. شما می توانید انواع کفش ورزشی فوتبال و سالنی را در این برند مشاهده کنید. تمامی محصولات اولدوز آراز، در بهترین کیفیت و با قیمت مناسب ارائه می شود.

تولیدکننده کفش ورزشی اولدوز آراز

تولیدی انواع کتانی آقایی

گروه توليدي کفش آقايي، یکی از بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی است که با بهره مندی از نیروی متخصص و مجرب و اندوخته ساله ها تجربه در حوزه تولید انواع کفش های ورزشی، کتونی و طبی، به یکی از برندهای نام آشنا تبدیل شده است. همچنین در راستای رضایت مندی مشتریان خود، همواره در ارتقاء کیفیت کوشا بوده و قیمت های مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است.

تولیدی انواع کتانی آقایی

تولیدکننده کفش ورزشی اندیشه

مجموعه ی تولیدی کفش اندیشه که با نام تجاری ایمن ترن فعالیت دارد، یکی از بهترین تولیدی های انواع کتانی است که با سابقه ای 30 ساله در تولید کفش های ورزشی و سالنی تولیدات خود را گسترش داده است. این شرکت که مطابق با استانداردهای ملی محصولاتی ایمن و با کیفیت تولید می کند، بازار خوبی را در داخل و خارج داشته و با هدف توسعه صنعت کفش اسپرت، از بهترین مواد اولیه بهره برده است.

تولیدکننده کفش ورزشی اندیشه

تولیدی انواع کتانی سه ستاره

کارخانه کفش سه ستاره، یکی از بهترین تولیدکنندگان کفش ورزشی است که دارای نیم قرن سابقه در صنعت کفش بوده و از تکنولوژی روز دنیا بهره می برد تا محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای بین المللی را به بازار عرضه کند. شما می توانید طراحی های زیبا و جدیدی را در انواع کفش های اسپورت و ورزشی در این برند، مشاهده کنید. ضمن آنکه برند سه ستاره، محصولات خود را به کشورهای همسایه مانند ترکیه، روسیه و ارمنستان نیز صادر می نماید.

تولیدی انواع کتانی سه ستاره

کفش کتونی آذر معروف تبریز

گروه تولیدی ورزشی آذر معروف تبریز، یکی از بهترین تولیدی های انواع کتانی است که فعالیت خود را در صنعت کفش از سال 1393 شروع کرده و با استفاده از مواد با کیفیت و استانداردهای تعیین شده، تولید کفش های ورزشی را توسعه داده است. این شرکت، در کنار کفش های کتونی، دیگر لوازم ورزشی را نیز در برنامه تولید خود دارد که از آن جمله به انواع پیراهن و کوله پشتی ورزشی می توان اشاره کرد.

کفش کتونی آذر معروف تبریز