نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب | بهترین تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب

یکی از مهم ترین قطعات در مصارف صنعتی، تجاری و مسکونی که توسط بهترین تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب عرضه می شود، انواع لوله هایی است که در تاسیسات این ساختمان ها به کار گرفته می شود تا در راستای آب رسانی و یا تخلیه فاضلاب مورد استفاده قرار گیرد. بهترین تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب، امروزه با در نظر گرفتن کاربری های مختلف در مصارف صنعتی و خانگی، آن را به بازار عرضه می کنند. در این جا برخی از بهترین تولید و تامین کنندگان آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب اینگل

گروه صنعتی اینگل، یکی از بهترین تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب است که فعالیت خود را از سال 1356 در زمینه طراحی، توسعه و ساخت سیستم انتقال آب و فاضلاب شروع کرده و همچنین لوله و اتصالات پلیمری را به جای فلزی در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار داده است. این شرکت که با استفاده از تکنولوژی و ماشین آلات استاندارد روز اروپا ، تولیدات انواع لوله و اتصالات UPVC را به بازار عرضه می کند، همواره بهترین کیفیت را در تولیدات خود مدنظر داشته است.

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب انیگل

تامین کننده انواع لوله فاضلاب پارس زنده رود پلاست

گروه صنعتی پارس زنده رود پلاست، یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب است که با هدف تولید محصولات با کیفیت، در سطح استاندارد ملی و جهانی فعالیت خود را شروع کرده و از سال 1365 آن را توسعه داده است. تقاضای بازار در خصوص زیر ساخت های عمرانی و صنایع باعث شده است تا این شرکت از تکنولوژی های مدرن بهره برده و تولیدات خود را به بالاترین سطح کیفیت برساند.

تامین کننده انواع لوله فاضلاب پارس زنده رود پلاست

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب صبا پلیمراسپادانا

شرکت صبا پلیمر اسپادانا که با نام تجاری پی وی سی صبا فعالیت دارد، یکی از تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب است که به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها تولیدی پی وی سی، فعالیت خود را از سال 1345 شروع کرده و ساخت اتصالات جوشی پی وی سی را با تکنولوژی جدید فراهم نموده است. این شرکت با استفاده از دستگاه های تزریق پی وی سی، اقدام به تولید اتصالات مختلف و لوله های مورد تقاضای بازار نموده و بهترین کیفیت را در محصولات خود مدنظر داشته است.

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب صبا پلیمراسپادانا

تامین کننده انواع لوله فاضلاب گروه صنعتی حقی

یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب که دارای سابقه ای بیش از۴۰ سال در زمینه عرصه و تولید محصولات آهنی، آلومینیوم، برنجی و پلیمر است، گروه صنعتی حقی می باشد که خدمات شایسته ای را به صنایع مختلفی همچون تاسیسات، شیمیایی، کشاورزی و سرمایشی گرمایشی داشته و قطعات مورد نیاز این صنعت را وارد نموده است تا امکانات لازم در اختیار صنعتگران قرار گیرد. این شرکت که از تیمی متخصص بهره می برد، همواره دانش خود را به روز کرده و تولیداتی با کیفیت را به بازار راهی کرده است.

تامین کننده انواع لوله فاضلاب گروه صنعتی حقی

نفیس گستر نقش جهان(نونام پایپ)

شرکت نفیس گستر نقش جهان که با نام تجاری نونام پایپ فعالیت دارد، فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و انواع لوله و اتصالات برنجی پنج لایه را به بازار عرضه کرده است. این شرکت که یکی از تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب است، با بهره مندی از تیمی متخصص و دانش فنی روز دنیا، بخش آزمایشگاهی و تحقیقاتی خود را نیز راه اندازی کرده است تا بتواند مطابق با استانداردهای تعیین شده ملی و بین المللی، تولیدات خود را به بازارهای داخلی و خارجی راهی نماید.

نفیس گستر نقش جهان(نونام پایپ)

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب سپینود پلیمر ایساتیس

گروه صنعتی سپینود پلیمر ایساتیس، یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب می باشد که با هدف تولید محصولات با کیفیت با استانداردهای معتبر داخلی و خارجی، انواع تولیدات خود را از سال 1395 به بازار راهی کرده و در سه بخش مهم این بخش از صنعت از جمله تولید لوله های پی وی سی – پولیکا و اتصالات PVC – پولیکا و لوله های برقی – خم سرد، گسترش داده است.

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب سپینود پلیمر ایساتیس

تامین کننده انواع لوله فاضلاب نگین ستاره گلپایگان

این شرکت نیز، یکی از تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب است به عنوان یکی از شرکتهای ادواری گروه صنعتی تک ستاره گلپایگان، فعالیت خود را از سال 1389 شورع کرده و در راستای تامین تقاضای بازار، اقدام به توزیع محصولات تک لایه(P.P)، پنج لایه (PERT-AL-PERT ) پوش فیت P.P در بازار نموده است تا بتواند تکمیل کننده نیازهای این بخش از صنعت باشد.

تامین کننده انواع لوله فاضلاب نگین ستاره گلپایگان

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب بسپار گستر حدادی

شرکت بسپار گستر حدادی یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب است که تولید لوله های U-PVC ( نسوز ) در سایزهای مختلف، لوله های برقی با قابلیت خم سرد، لوله های ناودانی، هواکشی و مخابراتی را نیز در دست داشته و در کیفیتی عالی و با تکیه بر دستگاه های مجهز و به روز شده آن ها را طراحی و آماده عرضه به بازار می نماید.

تولید کننده تاسیسات آب و فاضلاب بسپار گستر حدادی

تامین کننده انواع لوله فاضلاب کاسپین پلیمر آبراهان

شرکت کاسپین پلیمر آبراهان ، یکی از تولید کنندگان تاسیسات آب و فاضلاب است که دارای تجربه بیش از دو دهه در زمینه تولید لوله واتصالات پلیمری، داشته و محصولات با کیفیت عالی خود را به بازار ساختمان راهی کرده است. این شرکت که از ماشین آلات روز اروپا بهره برده و از مواد اولیه پلیمری و فلزی عالی استفاده می کند، توانسته است موفقیت های زیادی را کسب کند.

تامین کننده انواع لوله فاضلاب کاسپین پلیمر آبراهان

شرکت صنعتی آبساران

گروه صنعتی آبساران، یکی از بهترین تامین کنندگان انواع لوله فاضلاب است که با هدف تامین بخشی از نیازهای کشاورزی و ساختمانی، در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن، فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و در ظرفیتی عالی و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی آن ها را به بازار عرضه نماید. بهره گیری از بهترین ماشین آلات پیشرفته آلمانی باعث شده است که بتواند به تکنولوژی روز دنیا دسترسی داشته و محصولاتی عالی را تولید نماید.

شرکت صنعتی آبساران