نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان | بهترین کارخانه های تولید پلی یورتان

پلی اورتان، از جمله محصولاتی است که کاربردهای زیادی دارد و امروزه بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان، آن را در کیفیت بالایی تولید و عرضه می کنند. یکی از کاربردهای آن که در بهترین کارخانه های تولید پلی یورتان ساخته می شود، استفاده در صنعت کفش است. در این جا برخی از برترین سازندگان این ماده ارزشمند را معرفی کرده ایم. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان کبودان شیمی زرین

شرکت  کبودان شیمی زرین، یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان است که فعالیت خود را با سابقه ای حدود سی سال گسترش داده و مواد اولیه فوم های پلی یورتان را تولید و عرضه نموده است. بهره مندی از تجهیزات پیشرفته اروپایی و آمریکایی و استفاده از مواد مرغوب، باعث شده است تا کیفیت و یکنواختی این محصولات همواره حفظ شده و در بازار، جایگاه ارزشمندی داشته باشد. ضمن آنکه آزمایشگاه های کنترل کیفیت این شرکت، نیز در این امر، دخیل بوده است.

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان کبودان شیمی زرین

کارخانه تولید پلی یورتان صنایع شیمی مرداس ایرانیان

صنایع شیمی مرداس ایرانیان، یکی از بهترین کارخانه های تولید پلی یورتان است که مواد اولیه را جهت صنایع مختلفی همچون صنعت ساختمان، کفش، لوازم خانگی، مبلمان، خودرو و … طراحی و تولید می نماید. ظرفیت بالای تولید در سال این شرکت، توانسته است علاوه بر پاسخگویی به تقاضای بازار داخلی، صادرات آن را نیز ممکن سازد.

کارخانه تولید پلی یورتان صنایع شیمی مرداس ایرانیان

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان منسوج نبافته خراسان

منسوج نبافته خراسان یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان است که فعالیت خود را از سال 1376 شروع کرده و با بهره مندی از ظرفیت تولید بالا و تیم متخصص داخلی و خارجی، به سرعت، رشد و گسترش یافته است. از جمله تولیدات این شرکت، می توان به تولید ایزوگام اشاره کرد. اما با توجه به راه اندازی بخش تحقیق و توسعه تولید مواد اولیه پلی یورتان در راستای پاسخ به صنایعی مانند کفش و فیلترهای صنعتی ایجاد شد. این شرکت اکنون طیف وسیعی از آستری های میانی کفش و کیف را تولید می کند.

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان منسوج نبافته خراسان

کارخانه های تولید پلی یورتان رسام پلیمر نامی

گروه صنعتی نامی، یکی از بهترین کارخانه های تولید پلی یورتان است که دارای سابقه ارزشمند 70 ساله در خصوص تولید و بازرگانی در این حوزه بوده و با نوآوری و تعهد به این صنعت، توانسته است محصولات با کیفیت بالایی را ارائه نماید. پلیمر نامی، به جهت پاسخگویی به تقاضای بازار در صنعت پلی یورتان، گام های موثری برداشته و توانسته است به یکی از برندهای مطرح در این بازار، تبدیل شود.

کارخانه های تولید پلی یورتان رسام پلیمر نامی

سپهر دنیا

واحد تولیدی بازرگانی بین المللی سپهر دنیا، یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان است که دارای سابقه 25 ساله در حوزه سیستم های فوم پلی یورتان سخت و نرم می باشد. تمامی محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی بوده و به تجهیزاتی پیشرفته و فناوری روز دنیا، مجهز گردیده است. ظرفیت بالای کارخانه این شرکت، باعث شده است که بتواند نیاز مشتریان را در کمترین زمان، تولید و ارائه نماید.

سپهر دنیا

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان مواد مهندسی مکرر

شرکت مواد مهندسی مکرر یکی از بهترین کارخانه های تولید پلی یورتان است که فعالیت های خود را از سال 1373 در حوزه تولید فرآورده های اپوکسی و سایر رزین های ترموست شروع کرده و توانسته است با تنوع محصولات خود، به صنایع مختلفی همچون کفش به عنوان پوشش های محافظتی، پاسخ دهد. این شرکت با تولید حدود 200 محصول با ظرفیت بالا ، توانسته است در پروژه های بزرگی همکاری سازنده داشته باشد.

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان مواد مهندسی مکرر

کارخانه های تولید پلی یورتان جذب ستاره

شرکت جذب ستاره یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان است  که تولید انواع مواد اولیه پلی یورتان را تولید و تامین نموده و در کاهش سهم واردات این مواد، نقش داشته باشد. این شرکت که محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می نماید، همواره قیمت های رقابتی را نیز در محصولات با کیفیت خود در نظر داشته است.

کارخانه های تولید پلی یورتان جذب ستاره

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان پتروشیمی اروند

شركت پتروشيمي اروند یکی از بهترین کارخانه های تولید پلی یورتان است که با هدف توسعه صنعت و تامین مواد اولیه صنایع پایین دستی، با ظرفیت بالایی راه اندازی شده است و اکنون یکی از بزرگترین تولیدکننده مواد اولیه ای مانند پی وی سی می باشد. این شرکت بزرگ که توانمندی ظرفیت بالایی از مواد اولیه پلی اورتان را دارد، توانسته است سهم بالایی از بازار داخلی و خارجی را از آن خود کند.

تولیدکننده مواد اولیه پلی اورتان پتروشیمی اروند

کارخانه های تولید پلی یورتان کام پارس شیمی

شرکت کام پارس شیمی یکی از بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه پلی اورتان است که فعالیت های خود را از سال 1385 شروع کرده و در تولید مصنوعات چرمی نیز فعالیت های گسترده ای را در بازارهای داخلی و خارجی داشته است.

کارخانه های تولید پلی یورتان کام پارس شیمی

کمیسان

کفاش خونه که با نام برند کمیسان شناخته می شود، فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده و بازار خود را با ارائه مواد اولیه و انواع دستگاه های رویه و زیره کفش در بازار گسترش داده است. این یکی از شرکت های موفق در ارائه مواد اولیه مربوط به لایه میانی در صنعت کفش می باشد که قیمت های رقابتی را در این خصوص، ارائه می کند.

کمیسان