نمایشگاه ها

لیست ده تایی بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان | بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی

هنگامی که قرار بر ساخت و راه اندازی بیمارستان می شود، خدمات فنی یکی از مهم ترین بخش های آن است که توسط بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان انجام می شود. این باعث می شود که بر اساس نیاز بیمارستان، اقدامات لازم صورت گرفته و دسترسی به امکانات برای کارکنان و بیماران، ساده شود. از سویی دیگر، بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی نیز با تجهیز کردن بیمارستان، این خدمات را تکمیل می کنند. در اینجا برخی از برترین شرکت ها آورده شده اند. می توانید برای مشاهده محصولات این برند ها در زمان برگزاری نمایشگاه ایران هلث در نمایشگاه بین المللی تهران حضور به هم رسانید.

برترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان وستا دژآسیا

شرکت وستادژ آسیا، یکی از بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان است که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده و در راستای ارتقاء تکنولوژی صنعت ساختمان های بیمارستانی، ساپورت های تاسیسانی پیشرفته ای را تولید و عرضه نموده است. این شرکت که از تیم متخصص و جوان بهره می برد، همواره مطابق با استفانداردهای جهانی و سطح کیفی بالا، تولیدات خود را عرضه کرده است.

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان وستا دژآسیا

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی بانیان نمای مبنا

شرکت بانیان نما، یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1377 شروع کرده و خدمات طراحی و اجرای نمای ساختمان‌ را در بهترین کیفیت ارائه کرده است. این شرکت که از آخرین تکنیک های طراحی و تکنولوژی موجود بهره می برد، در راستای خدمت به بیمارستان سازی و کسب رضایت کارفرمایان خود قدم برداشته و در این حوزه، پروژه های بزرگی را اجرا نموده است.

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی بانیان نمای مبنا

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان بهین پیشبرد داتار (سی در)

ســی دُر (C.DOOR)، یکی از بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان است که فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده و با سرمایه گذاری مناسب و برنامه ریزی بلند مدت خود، اقدام به تولید صنعتی انواع درب، دیوارپوش و قرنیز نموده است که در تجهیز دکوراسیون بیمارستان به کار می رود. این شرکت از ماشین آلات مدرن و ظرفیت بالای تولید در کارخانه بهره برده و مطابق با استانداردهای جهانی انواع درب مقاوم در برابر حرارت و رطوبت را به بازار عرضه داشته است.

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان بهین پیشبرد داتار (سی در)

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی فرا تجهیز سپنتا

شرکت مهندسی فراد تجهیز سپنتا، یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی است که با محصولات خود، خدمات ارزشمندی را در صنعت تجهیز بیمارستان برداشته و بالاترین سطح کیفیت را در تولید تجهیزات خود به کار گرفته است. این شرکت همچنین، انواع فلومتر و مانومتر اکسیژن نشکن تولید با درب های آلومینیومی و اتلت استنلس استیل را نیز تولید می نماید.

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی فرا تجهیز سپنتا

مهرتاش طرح اروین

شرکت مهرتاش طرح اورین، در طراحی و بهینه سازی انواع محصولات پوشش های کف فعالیت داشته و به عنوان یکی از بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان، فعالیت های خود را گسترش داده است. همچنین این شرکت در راستای کمک به این حوزه، خدمات مشاوره ای و اجرا را نیز ارائه می کند که متناسب با نیازمندی بخش های مختلف بیمارستان، محصولات و پوشش های خود را اجرا نماید.

مهرتاش طرح اروین

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان صنعتگران سپهران

شرکت صنعتگران سپهران، به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی است که خدمات و تجهیز اماکن با کاربری های مختلف را داشته و خدماتی همچون ساخت و تامين تجهيزات و ماشين آلات جانبی آشپزخانه های صنعتی، طراحی و ساخت قفسه بندی بیمارستانی، تولید و نصب سکوبندی آزمایشگاهی و نصب و راه اندازی انواع سینک ها و هود ها،  نصب و راه اندازی دستگاه های شستشو و خشک کن و انواع اتو، کابینت و پارتیشن بندی، مبلمان اداری و هتلی را ارائه می نماید.

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان صنعتگران سپهران

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی آچیلان در

شرکت آچیلان دُر، یکی از بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان است که در صنعت درب های اتوماتیک مخصوص این محیط پیشرو بوده و با سالها تجربه، از سال 1371 فعالیت خود را شروع نموده و پروژه های بزرگی را در این خصوص اجرا نموده است. این شرکت از تکنولوژی های روز دنیا بهره برده و دارای گواهی ایزو 9001 می باشد. طراحی و تولید انواع دربهای اتوماتیک مورد نیاز فضاهای بیمارستانی در این برند، از کیفیت بالایی برخوردار است.

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی آچیلان در

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان فلامک ماشین

شرکت فلامک ماشین، یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی است که در خصوص طراحی و تولید دستگاه های نظافت مکانیزه بیمارستانی فعالیت خود را از سال 1373 شروع نموده است. این شرکت که تجربه و تخصص لازم را در گروه فنی مهندسی خود دارد، توانسته محصولات خود را به بازارهای داخلی و منطقه عرضه نماید.

شرکت خدمات فنی مهندسی بیمارستان فلامک ماشین

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی دنیا استیل طرح ایرانیان

گروه صنعتی داطا، یکی از بهترین شرکت های خدمات فنی مهندسی بیمارستان است که فعالیت خود را از سال 1320 شروع کرده و توانسته است در تولید لوازم بیمارستانی و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به موفقیت های زیادی دست یابد. این شرکت که مجهز به دانش فنی روز است، طراحی و مهندسی تولیدات خود را همواره به روزرسانی کرده و از ارتقاء کیفیت محصولات دریغ نمی کند. تمامی تولیدات این شرکت، مطابق با استانداردهای جهانی است.

شرکت ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی دنیا استیل طرح ایرانیان

شرکت آرمانیک صنعت

مجموعه آرمانیک صنعت، یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هتلینگ بیمارستانی است که فعالیت خود را از سال 1388 شروع کرده و در راستای پاسخ گویی به تقاضای بخش بیمارستان سازی، سیستم های تهویه مطبوع را در بهترین کیفیت و مطابق با تکنولوژی روز دنیا، طراحی، تولید و اجرا نموده است که در این خصوص، به عنوان برندی نام آشنا در این صنعت مطرح می شود.

شرکت آرمانیک صنعت