نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید

در صورتی که برای کسب و کار خود و یا هدیه به دوستان و خانواده به دنبال تقویم و سررسید سفارشی و شخصی سازی شده هستید، می توانید از خدمات چاپ و طراحی بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید استفاده نمایید. یک تقویم دیواری بزرگ برای خانواده ها جهت پیگیری برنامه ها و رویدادهای مختلف عالی است، در حالی که تقویم رومیزی برای افرادی که از راه دور کار می کنند و یا قرارگیری روی میز اداری ضروری است. طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید با نمادهای ویژه برای تولدها و دیگر تاریخ ‌های مهم، هدایایی متفکرانه برای اعضای خانواده و دوستان می‌سازد. می توانید در اینجا بهترین تولید کننده تقویم رومیزی ، انواع سررسید، سالنامه و … را مشاهده کنید.

برترین تولید کنندگان تقویم و سررسید

مهرسام چاپ

مجموعه چاپ و بسته‌بندی مهرسام چاپ، با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای در این حوزه، به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان سررسید و تقویم رومیزی است. این مجموعه، قادر به تولید انواع محصولات چاپی از جمله سررسید اختصاصی یا تبلیغاتی، تقویم‌ رومیزی، دفترچه‌یادداشت، ست هدیه تبلیغاتی و بسته‌بندی‌ جهت برند سازی شما به صورت کاملاً اختصاصی می‌باشد. سررسید مهرسام، رضایت مشتریان را به عنوان سرلوحه کار قرارمی‌دهد و تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیتی را با هزینه‌های مقرون به صرفه به بازار عرضه کند. شما می‌توانید محصولات مهرسام را با بهترین قیمت جهت هدیه تبلیغاتی خاص، سفارش دهید.

سررسید آزاده

سررسید آزاده نیز از دیگر شرکت های موفق در صنعت چاپ تبلیغاتی است که بهترین تولید کننده تقویم رومیزی ، انواع سررسید، سالنامه نیز محسوب می شود. در اینجا، هدایای تبلیغاتی شیک، کاربردی و با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می شود. سابقه 33 ساله این برند، باعث شده است که اعتبار و نامی خوش در میان رقبا کسب نموده و با استفاده از ایده پردازی های جذاب، مشتریانی وفادار در چاپ و طراحی انواع تقویم رومیزی سفارشی، سررسید و سالنامه داشته باشد. شاید بتوان گفت که سررسید آزاده از بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید می باشد.

رث گراف

رث گرافیک نیز به عنوان بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید ، فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرده و با بهره مندی از فضایی بزرگ و امکاناتی به روز شده، در تولید انواع سالنامه، سررسید و تقویم دیواری و رومیزی فعالیت داشته. این شرکت اکنون، با در نظر گرفتن تقویم های سفارشی سازی شده، خدمات ارزشمندی را در طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید به مشتریان خود ارائه می نماید. می توانید برای هدایای تبلیغاتی چاپی خود، با این مجموعه در تماس باشید.

سپیدان گرافیک

گروه تولیدی سپیدان گرافیک که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ شروع کرده است، اقدام به طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید و انواع هدایای تبلیغاتی نموده و در این راستا، پاسخ گوی بخش تبلیغات بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک و سازمان ها بوده و بهترین کیفیت را با در نظر گرفتن قیمتی مناسب، ارائه نموده است. این شرکت که دارای پیشینه ای قوی و بخشی از یک شرکت تبلیغاتی بزرگ است، به عنوان بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید شناخته می شود.

اونگ زمان

گروه تولیدی آونگ صنعت زمان  که با نام تجاری آونگ زمان شناخته می شود، از سال 1383 فعالیت خود را در جهت طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید به کار گرفته و در خصوص عکاسی صنعتی و تبلیغات محصولات داخلی و خارجی، کارهای سفارشی و شخصی سازی شده در کیفیتی بالا را ارائه کرد است. می توانید برای سفارش انواع چاپ صنعتی از قبیل سیلک، لیزر و طلاکوب تقویم و سررسید خود، با بخش طراحی این شرکت در تماس باشید. اونگ زمان را می توان به دلیل کیفیت عالی چاپ و طراحی، بهترین تولید کننده تقویم رومیزی ، تقویم پوستری و سالنامه دانست.

سالنامه ایران زمین

مجموعه سالنامه ایران زمین، در خصوص طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید ، از تیمی متخصص و ماشین آلاتی پیشرفته بهره برده است تا بتواند فعالیت های خود را در راستای تولید و عرضه انواع تقویم، سالنامه، سررسید و دیگر هدایای تبلیغاتی به سطحی ممتاز برساند. این مجموعه که از سال 1387 شروع به فعالتی نموده است، همواره در جهت ارائه خدمات تبلیغات چاپی موفق بوده و کمک موثری در برندسازی ها نموده است. از همین روست که بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید شناخته می شود.

آریس چاپ

گروه آریس چاپ نیز از بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید می باشد که چاپ و تولید انواع تبلیغات چاپی را از سال 1388 شروع کرده و تنوع بالایی را در انواع تقویم رومیزی، تقویم دیواری و سررسید های شخصی سازی شده دارد. ضمن آنکه در راستای رضایت مشتریان خود، همواره دستگاه ها و ماشین آلات چاپ و صحافی را به روز کرده و از تیمی حرفه ای در بخش طراحی بهره برده است. می توانید برای سفارش خود با بخش طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید در ارتباط باشید.

نیک چرم

شرکت نیک چرم، یکی از شرکت های موفق و پرآوازه در امر تبلیغات است که محصولاتی همچون انواع کیف های چرمی را به بازار عرضه کرده است. این شرکت که بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید با جلدهای چرمی و شیک می باشد، توانسته است با ارائه ست های اداری، سالنامه هایی زیبا و با کیفیت و انواع کیف های دستی، اعتبار بالایی را در این حوزه از صنعت چاپ و طراحی کسب نماید. برای سفارش خود، می بایست با بخش فروش در ارتباط باشید.

نگاران

مجتمع چاپ و تبلیغات نگاران، که بهترین تولید کننده تقویم رومیزی محسوب می شود، با سابقه ای 35 ساله در بخش طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید ، کتاب و مجلات فعالیت داشته و در این راستا از تجهیزات پیشرفته بهره برده و تیمی متخصص و خلاق را در بخش طراحی خود قرار داده است. این مجموعه که برای انتشار کتاب های درسی و عمومی نیز فعالیت دارد، همکاری خود را با بسیاری از موسسات خصوصی و دولتی گسترش داده و توانسته است برای انواع تبلیغات چاپی همچون انواع سالنامه های سفارشی شده، تقویم رومیزی، تقویم پوستری و … سهم بالایی از بازار را تصاحب کند.

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت، به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید است، با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای در حوزه چاپ تقویم، از معتبرترین مراکز فعال در این زمینه به شمار می‌رود که پتانسیل تولید محصولات چاپی اعم از: انواع سررسید و تقویم رومیزی تبلیغاتی، دفترچه یادداشت، انواع بسته بندی و هارد باکس، جعبه طلا و جواهرات و همچنین انواع ساک دستی کاغذی و جعبه های مقوایی در تیراژ بالا و به صورت کاملا اختصاصی را نیز دارد. در پارت چاپ، آسودگی خاطر مشتریان عزیز سرلوحه کار بوده و همواره کوشیده‌اند تا محصولاتی با کیفیت مناسب و با هزینه تمام شده مقرون به صرفه به دست هموطنان عزیز برسانند.

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

واژه گستر

کانون تبلیغاتی واژه گستر نیز از بهترین تولید کنندگان تقویم و سررسید است که با استفاده از ابزارهای مختلف، قدم های موثری را در تبلیغات چاپی در طی دو دهه تجربه خود برداشته است. این شرکت که تولید انواع تقویم، سررسید و کیف را در برنامه دارد، همواره در جهت ارائه مشاوره حرفه ای در خصوص تبلیغات و سفارشی کردن طراحی و چاپ انواع تقویم و سررسید برداشته و نام و اعتبار بالایی را کسب کرده است.