نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

لیست ده تایی بهترین تولید کنندگان چمن مصنوعی

چمن مصنوعی، ترکیبی از مواد ساخت بشر است که به عنوان جایگزینی برای نصب چمن چمن چمن یا چمن واقعی ساخته شده است. چمن مصنوعی به طور معمول برای زمین های ورزشی و گلف استفاده می شد، اما اکنون بسیاری از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور آن را به عنوان جایگزین چمن در املاک مسکونی نصب می کنند. چمن مصنوعی از دو قسمت ساخته شده است. بخش اول خود تیغه های واقعی چمن است. قسمت دوم ماده پشتی است که همه تیغه ها را به هم متصل می کند. هر دو قسمت با استفاده از الیاف مصنوعی که از نایلون، پلی پروپیلن یا پلی اتیلن ساخته شده اند، توسط بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران تولید می شوند. یک چمن مصنوعی با کیفیت خوب باید 15 تا 20 سال عمر کند. پس از این مدت، تیغه های چمن ممکن است کمی شروع به خوابیدن کنند. طول عمر طولانی چمن مصنوعی در مقایسه با هزینه اولیه نصب چمن و هزینه های نگهداری طولانی مدت، جایگزینی عالی برای چمن می شود. طول عمر چمن مصنوعی بسته به میزان ترافیکی که چمن تحمل می کند و همچنین قرار گرفتن در معرض دماهای شدید کمی متفاوت خواهد بود. تولید کننده چمن مصنوعی یا شرکت نصب منظر شما می تواند به محاسبه طول عمر مورد انتظار چمن مصنوعی بر اساس منطقه جغرافیایی و چمن مورد نظر شما کمک کند. قیمت  انواع چمن مصنوعی را می توانید از شرکت های برتر تولید کننده چمن مصنوعی که در اینجا لیست شده اند، دریافت کنید.

برترین تولید کنندگان چمن مصنوعی

ایرانیان سونار

ایرانیان سونار از جمله شرکتهای موفق و بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران است که باسالها فعالیت در زمینه تولید کفپوش هایی همچون چمن مصنوعی، اکنون از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور و منطقه می باشد که کیفیت بالایی در محصولات خود را عرضه نموده است. این چمن ها در طول زمان، دچار پوسیدگی و تعویض رنگ نخواهند شد. می توانید قیمت  انواع چمن مصنوعی را از این برند معتبر دریافت کنید.

آسا سبز

از دیگر شرکت های معتبری که از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور نیز شناخته می شود، شرکت آسا سبز است که با تجربه و تخصص بالایی در این حوزه فعالیت کرده و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران می باشد. این شرکت اکنون انواع چمن مصنوعی را با بهترین کیفیت و طول عمر بالا به بازار عرضه کرده است و تولید کننده چمن مصنوعی مطرح در سطح خاورمیانه می باشد.

پارا پویش ایرانیان

شرکت پارا پویش ایرانیان نیز از دیگر شرکت های فعال و  تولید کننده چمن مصنوعی است که مطابق با استانداردهای جهانی و دانش روز دنیا عمل کرده و تاییدیه های لازم را کسب نموده است. از همین روست که از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور محسوب شده و محصولاتی با کیفیت بالا را به عنوان بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران به بازار عرضه داشته است. برای دریافت قیمت و اطلاع از تنوع محصولات، با بخش فروش در ارتباط باشید.

آسیا چمن

شرکت آسیا چمن که تحت لیسانس شرکت هلندی Royal Ten Cate فعالیت دارد، اکنون از معتبرترین شرکت های تولید کننده چمن مصنوعی است که محصولاتی با کیفیت را در منطقه خاورمیانه و داخل کشور عرضه داشته و انواع چمن های فضای سبز و ورزشی را تولید و روانه بازار کرده است و به عنوان بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران مطرح می باشد که قیمت  انواع چمن مصنوعی را رقابتی نگاه داشته است که همین امر، این برند را از دیگر رقبا، متمایز کرده است.

اطلس چمن گستر

اطلس چمن گستر، با سالها فعالیت در حوزه تولید چمن مصنوعی، یکی از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور می باشد که کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات باعث شده است به عنوان بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران در سطح کشور و خاورمیانه مطرح گردد. خدمات نصب فوق العاده این شرکت نیز به حسن شهرت آن افزوده است و باعث شده است که قیمت  انواع چمن مصنوعی همواره مناسب و رقابتی باشد.

پوشش گستر سبز دماوند

این شرکت به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران موفق شده است تا محصولاتی با کیفیت بالا را در پروژه های بزرگی همچون تجهیز استادیوم و اماکن و سالن های ورزشی به انجام رسانیده و یکی از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور باشد. این شرکت اکنون تولید کننده چمن مصنوعی در سطح ممتاز بوده و محصولاتش به کشورهای همسایه صادر می شود. قیمت  انواع چمن مصنوعی در این برند را می توانید از بخش فروش دریافت کنید.

ترازگامان اندیشه

از دیگر برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور شرکت ترازگامان اندیشه است که دارای حسن شهرت در حوزه تولید چمن مصنوعی بوده و محصولاتی با دوام بالا و کیفیت رنگ مناسب را به بازار عرضه داشته و قیمت  انواع چمن مصنوعی را به بهترین شکل، در سطح کشور و منطقه ارائه کرده است. این یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران و منطقه خاورمیانه به شمار می آید.

تک دکور

شرکت تک دکور با پنجاه سال تجربه در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی و فضای سبز، از بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران به شمار می آید که قادر است در ظرفیت های بالا و پروژه های بزرگ، تولید و نصب انواع چمن مصنوعی را به اجرا درآورد. قیمت  انواع چمن مصنوعی در این برند، کاملا رقابتی است.

طوس پارسه تات

شرکت طوس پارسه تات نیز از دیگر برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور است که مطابق با استانداردهای بین المللی، اقدام به تولید کفپوش های ورزشی و انواع چمن مصنوعی نموده و اکنون از بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران محسوب می شود که محصولات خود را به کشورهای منطقه صادر می نماید.

ماداکتو کهن

شرکت ماداکتو کهن نیز با سالها تجربه و تخصص در حوزه تولید و نصب انواع چمن مصنوعی و بهره مندی از پرسنلی متعهد و متخصص، توانسته است به یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین تولید کنندگان چمن مصنوعی در ایران تبدیل شود که کفپوش هایی با کیفیت بالا را برای پروژه های تفریحی و ورزشی ارائه کرده و یکی از برندهای معروف چمن مصنوعی در کشور به شمار آید که قیمت  انواع چمن مصنوعی را در شرایطی ایده آل، اعلام می نماید.