EXHINITION NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه فرش ماشینی | سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کف پوش‌ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران سال ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی

صفحه تخصصی نمایشگاه فرش ماشینی تهران با همکاری مشترک سامع پاد نوین و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی کف پوش‌ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران سال 1400  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت سامع پاد نوین

گاه شمار نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه فرش ماشینی

برگزار کننده نمایشگاه فرش ماشینی

شرکت  سامع پاد نوین مجری برگزار کننده سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی کف پوش‌ها، موکت، فرش ماشینی و صنایع وابسته تهران سال 1400

راه های تماس با شرکت سامع پاد تن:

لوگوی شرکت سامع پاد تن

ثبت نام در نمایشگاه فرش ماشینی

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه فرش و ماشینی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه فرش ماشینی

راهنما

اخبار نمایشگاه فرش ماشینی

آرشیو اخبار >

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی اعلام کرد: ایران هفتمین کشور صادر کننده فرش ماشینی در جهان است.

ادامه مطلب

 

 

فرش ماشینی و نساجی

 علی مرادی رییس ستاد برگزاری نمایشگاه های بین الملی فرش ماشینی و نساجی مطرح کرد: نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و نساجی در موعد مقرر برگزار خواهد شد – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

رییس ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و نساجی خبر داد: نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی همراه با نمایشگاه

ادامه »

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه فرش ماشینی

برای مشاهده لیست کامل به صفحه لیست شرکت کنندگان نمایشگاه  بین المللی فرش ماشینی مراجعه فرمایید.

همه چیز درباره نمایشگاه فرش ماشینی

ایران  مهد فرش در دنیا است صنعت فرش جایگاه مهمی در اقتصاد و تجارت ایران دارد. نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی و صنایع وابسته یکی از نمایشگاه های مهم در کشور است که هرساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

شرکت سامع پاد نوین از سال 1381 با هدف توسعه کمی و کیفی نمایشگاه ها، فعالیت خود را آغاز نموده است. مدیریت این شرکت با استفاده از تجربیات با ارزش در حوزه‌ی مدیریت امور نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در شرکت بازرگانی سازمان صنایع ملی ایران، فعالیت نمایشگاهی خود را از سال 1374 تا به امروز ادامه داده و هر سال نمایشگاه‌های متعددی را برگزار نموده است. این شرکت مجری برگزار کننده نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته است.

انواع فرش‌های ماشینی
صنایع و تجهیزات وابسته
واحدهای تولیدکنندگان نخ
واحدهای طراحی فرش
دستگاه‌های خط تولید
انواع کف پوش
موکت
و دستگاه‌های وابسته به آنها

نگاهی به ادوار نمایشگاه فرش ماشینی

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی صحبت کنیم 

پنجمین نمایشگاه بین المللی فرش‌های ماشینی با حضور مدیر کل دفتر نساجی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر نمایشگاه بین المللی با مشارکت 107 شرکت داخلی و دو شرکت خارجی و یک شرکت از کشور ترکیه در سال 1392 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
در پنجمین نمایشگاه بین المللی از فرش‌های هوشمند، انواع فرش‌های با عرض بلند، تدوین و طراحی فرش ماشینی رونمایی شد.
فرش‌های هوشمند برای اولین بار توسط یک شرکت داخلی به ثبت رسیده و به نمایش گذاشته شده است.در این فرش از سنسورهای حساس به لمس مجهز به فن‌آوری wirless بهره برده شد. از دیگر کالاهایی که در این نمایشگاه ارائه شده می‌توان به انواع کف پوش، موکت، گلیم، قطعات و ماشین‌آلات مربوطه اشاره کرد.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی کفپوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته با حضور رییس سازمان توسعه تجارت، مدیرکل دفتر صنایع نساجی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رییس هیأت مدیره انجمن صنایع نساجی ایران در سالن‌های6و7، 8و9، 10و11، 25 و 27 از 15 تا 18 شهریورماه سال 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه انواع فرش های ماشینی، صنایع و تجهیزات وابسته، واحدهای تولیدکنندگان نخ، انواع پارکت، واحدهای طراحی فرش، دستگاههای خط تولید، انواع کفپوش، موکت، قطعات و ماشین‌آلات مربوطه، مواد اولیه و همچنین نوآوری در عرضه تولید و خدمات این حوزه از جمله تولید فرش های ضد لک، ضد آب، ضد میکروب، انواع فرش های باعرض بلند در معرض دید بازدید کنندگان گذاشته شد.

این دور از نمایشگاه از  در شهریور ماه 1394 با مشارکت 131 شرکت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و مشارکت کنندگان آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در این صنعت در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته با حضور 129 شرکت داخلی  و 5 شرکت خارجی از 3 کشورهای تایوان، ترکیه و چین در فضای نمایشگاهی به وسعت سی هزار متر مربع از 13 تا 16 شهریور 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

این دوره از نمایشگاه در شهریور 96 با حضور ۱۲۰ شرکت ایرانی و ۴ شرکت خارجی از ۳ کشور  تایوان، ترکیه و چین در فضایی به مساحت 30 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و مشارکت کنندگان،جدیدترین محصولات و کالاهای خود در زمینه تولید انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی، پارکت و قطعات و ماشین آلات وابسته را در غرفه های بسیار زیبا و با تنوع قابل توجه به معرض نمایش بازدیدکنندگان گذاشته اند.

دهمین نمایشگاه بین المللی انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته با مشارکت 95 شرکت داخلی و 2 شرکت خارجی از 2 کشور تایوان و ترکیه در فضای نمایشگاهی به وسعت 27 هزار مترمربع  در شهریورماه 1397 برگزار شد و مشارکت کنندگان و تولید انواع کف پوش، موکت و فرش ماشینی، پارکت، قطعات و ماشین آلات وابسته فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این عرصه به نمایش گذاشتند.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی انواع کفپوش، موکت و فرش ماشینی و صنایع وابسته با حضور مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی ، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.
این دور از نمایشگاه با حضور 138 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت 36 هزار متر مربع از تاریخ 22 تا 25 شهریورماه 1395 برگزار شد.

دوازدهمین دوره نمایشگاه کف پوش، موکت و فرش ماشینی تهران در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ در شهر تهران کشور ایران برگزار گردید.

مطالب پیشنهادی

فرش دستباف

راهنمای خرید فرش دستباف

چکیده: در این نوشته سعی کرده‌ایم ابتدا تعریفی از فرش دستباف ارائه بدهیم و سپس به ویژگیها و  دسته بندی این نوع فرش بر اساس طرح، اندازه و جنس بپردازیم. ویژگیهای مثبت را تقریبا در قیاس با فرش ماشینی ذکر کرده ایم و در نهایت به معرفی بورس فیزیکی و آنلاین جهت خرید فرش دستباف

Read More »
فرش ماشینی

راهنمای خرید فرش ماشینی

در این نوشته ابتدا فرش ماشینی را از لحاظ جنس، شانه و تراکم و ابعاد مورد بررسی قرار میدهیم و سپس نکاتی را جهت خرید فرش ماشینی ارائه میدهیم و درنهایت بهترین برندهای فرش ماشینی ایران وبهترین برندهای تولید کننده مواد اولیه در ایران را معرفی میکنیم. بازار سنتی و آنلاین را جهت خرید فرش

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Scroll to Top