نمایشگاه ها

نمایشگاه منابع طبیعی | اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی منابع طبیعی و سیستم های حفاظتی پایدار آب وخاک،دانش و فناوری ها و صنایع مربوطه

تاریخ برگزاری نمایشگاه منابع طبیعی

صفحه تخصصی نمایشگاه منابع طبیعی

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه منابع طبیعی 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه تخصصی بین المللی منابع طبیعی و سیستم های حفاظتی پایدار آب وخاک،دانش و فناوری ها و صنایع مربوطه را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت آینده اندیشان رادینا

گاه شمار نمایشگاه منابع طبیعی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های منابع طبیعی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

برگزار کننده نمایشگاه منابع طبیعی

شرکت آینده اندیشان رادینا برگزارکننده اولین نمایشگاه تخصصی بین المللی منابع طبیعی و سیستم های حفاظتی پایدار آب وخاک،دانش و فناوری ها و صنایع مربوطه

راه های تماس با شرکت آینده اندیشان رادینا :

ثبت نام در نمایشگاه منابع طبیعی

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه منابع طبیعی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

همه چیز درباره نمایشگاه منابع طبیعی

نمایشگاه تخصصی بین المللی منابع طبیعی و سیستم های حفاظتی پایدار آب وخاک،دانش و فناوری ها و صنایع مربوطه با هدف به کارگیری کلیه ابزارها برای حفظ و صیانت آب، خاک،هوا، محیط زیست و حیات وهمچنین تجاری سازی کشاورزی دانش بنیان جهت رسیدن به توسعه پایدار، بهره وری، حفظ منابع آب و خاک، آبخيز داري، جنگل ها، مراتع، تنوع زیستی و… برگزار می شود.

محل برگزاری نمایشگاه منابع طبیعی

نمايشگاه هاي بين المللي تهران با بهره مندي از فضا، امكانات و تسهيلات نمايشگاهي منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر و زمينه مناسبي را از طريق برپايي نمايشگاههاي تخصصي و بين المللي جهت تولیدکنندگان، بازرگانان داخلي و خارجي مهيا ساخته است تا علاوه بر عرضه و نمايش توانمنديها، مبادلات تجاري، سرمايه گذاريهاي مشترك و بين المللي خود را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران توسعه بخشند .
راه های دسترسی به نمایشگاه بین المللی تهران:
نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقهٔ جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.
درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول. این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه است که بهترین دسترسی را به سالن‌های میلاد؛ خلیج فارس و ۳۵، ۳۸، ۴۰ و ۴۱ را دارد.
درب جنوبی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب. این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز مشهور است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می‌شود. این درب مجاور سالنهای ۷، ۸، ۹ و ۲۷ می‌باشد.
درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر.
درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین‌المللی.
درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن – خیابان رشید فضل‌الله.