نمایشگاه ها

تقدسی نژاد خبر داد؛
نمایشگاه صنعت در شهرآفتاب برگزار می شود

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب گفت: دومین نمایشگاه بین المللی صنعت مورخ 4 الی 7 مرداد در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می شود.
به گزارش اخبار نمایشگاه ها به نقل از روابط عمومی نمایشگاه شهر آفتاب، عباس تقدسی نژاد  اظهار داشت: دومین نمایشگاه بین المللی صنعت، با حضور 140 شرکت تولیدکننده و دانش بنیان و همچنین شرکت های بازرگانی و نمایندگی محصولات کشورهای اروپایی و آسیای شرقی، آلمان، انگلستان، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، چک، فرانسه، ژاپن، کره حنوبی، مالزی، چین و ترکیه در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب از 4 مرداد ماه آغاز به کار می کند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با بیان اینکه دعوت و استقبال خوبی از سوی مقامات دولتی و کشوری برای این نمایشگاه صورت گرفته است، گفت: این نمایشگاه نسبت به دوره قبل، تقریباً دارای رشد 100 درصدی است و در فضایی بالغ بر 15 هزار متر برگزار می شود.
وی افزود: نمایشگاه صنعت در شاخه های ابزار آلات صنعتی، انواع ماشین آلات صنعتی، اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق صنایع کارگاهی، تجهیزات خطوط تولید لیزر و حکاکی، تراشکاری و قالبسازی و انواع ماشین الات خمکاری و فرم دهی فلزات فعال است.

تقدسی نژاد گفت:این نمایشگاه با هدف توجه به ظرفیت صنعتی کشور به عنوان یکی از ظرفیتهای صادراتی برگزار می‌شود و از تمامی صنعتگران و علاقه مندان به این حوزه دعوت به عمل می آید تا از 4 الی 7 مردادماه و از ساعت 10 الی 17 از این نمایشگاه بازدید کنند.