نمایشگاه ها

برگزاری نمایشگاه امتک در شهر آفتاب

یازدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک‌ها روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب افتتاح شد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه تخصصی بین المللی صنعت تفریحات ، سرگرمی ، شهربازی و پارک ها، تنها رویداد بین المللی و تخصصی صنعت تفریحات، شهربازی، پارک های آبی، ورزش های تفریحی و پارک های موضوعی در ایران با حضور 80 شرکت داخلی در فضایی به وسعت 7 هزار متر مربع نمایشگاهی تا روز 14 بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب دایر است.

این رویداد نمایشگاهی فرصتی ممتاز برای تمامی فعالان حوزه صنعت تفریحات کشور به منظور تامین و دستیابی به اهداف تجاری آنان به شمار می رود. تنوع محصولات، کیفیت تجهیزات و ارائه خدمات متفاوت و همچنین حضور سایر کشورها از ویژگی های این نمایشگاه به شمار می رود.

توسعه مراکز تفریحی در سراسر کشور و رونمایی از جدیدترین محصولات و تکنولوژی های صنعت تفریحات از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک‌ها تا روز 14 بهمن ماه  از ساعت ۱۰ تا ۱۷ میزبان علاقه مندان و بازدیدکنندگان است.