نمایشگاه ها

سید محمود موسوی

از سرگیری فعالیت های نمایشگاهی در فارس با تمهیدات خاص – اخبار نمایشگاه ها

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام این خبر که برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در گروه شغلی2 قرار گرفته است گفت: با توجه به خروج از وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در شیراز و بلامانع بودن فعالیت گروه های شغلی۲ ، نمایشگاه های تخصصی در استان فارس برگزار می گردند.

سید محمود موسوی افزود: بر اساس آخرین مجوز صادر شده از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و صنعتی در مناطق با وضعیت نارنجی، زرد و سفید  با رعایت کامل دستورالعمل‌های ابلاغی مقابله با شروع ویروس کرونا بلامانع می باشد.

موسوی همچنین گفت اقدامات صورت گرفته در جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی فارس علاوه بر کاهش تعداد غرفه ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی با افزایش عرض راهروها و پایش تعداد بازدیدکنندگان در سالن‌ها، گندزدایی مداوم تمام سطوح با مواد ضدعفونی کننده و تعبیه محل هایی جهت ضد عفونی کردن و شستشوی دست ها می باشد.

وی اضافه کرد تمامی افراد ملزم به استفاده از ماسک بوده و جهت ورود به سالن ها همراه داشتن کارت شناسایی معتبر جهت کنترل ورود بازدیدکنندگان از طریق کد ملی و نرم افزار ماسک به منظور جلوگیری از ورود مبتلایان در دوره نقاهت، قرنطینه و افراد مشکوک و ناقل الزامی است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس با اشاره به اینکه فعالیت های نمایشگاهی از ۳ دی ماه در استان فارس از سر گرفته می‌شود گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته نمایشگاه تخصصی مصالح نوین ساختمانی، درب و پنجره، بالابر و آسانسور به همراه نمایشگاه تخصصی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش از ۳ تا ۶ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار میگردد که متخصصان و فعالان این عرصه می توانند با همراه داشتن کارت ملی در تاریخ مذکور همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ از این نمایشگاه بازدید نمایند.

منبع: وبسایت نمایشگاه های بین المللی فارس