نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

GITEX

گزارش تصویری از حضور 20 استارتاپ ایرانی در نمایشگاه جیتکس دبی – اخبار نمایشگاه ها

با تلاش‌های صورت گرفته از سوی نمایندگی جیتکس در ایران و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۰ استارت‌آپ ایرانی در نمایشگاه «جیتکس ۲۰۲۰» در مرکز تجارت جهانی دوبی شرکت کردند

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک که از سال 1981 هر ساله در دوبی برگزار می شود و امسال چهلمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد، یکی از مهمترین رویدادهای فناوری و کسب و کارهای نوپا در خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است. در این نمایشگاه فعالان، تولیدکنندگان و متخصصان فناوری از تمام دنیا گرد هم می آیند و آخرین دستاوردهای خود را در زمینه صنعت فناوری به معرض نمایش می گذارند.
این نمایشگاه که در روز 16 آذر ماه گشایش یافت تا ۲۰ آذر با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای نمایشگاهی به وسعت ۱۰۰ هزار مترمربع و با مشارکت بیش از ٧٠٠٠ شرکت از سراسر دنیا به کار خود ادامه می دهد.
از سوی دیگر، با وجود محدودیت‌هایی که اخیرا دولت امارات متحده عربی برای صدور ویزا به وجود آورده، ٢٠ شركت ايراني و ٦٩ نفر از ايران در قالب شركت هاي مجزا، با تلاش‌های صورت گرفته از سوی نمایندگی جیتکس در ایران و حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری روادید لازم را دریافت کرده و در این نمایشگاه شرکت کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top