نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

سید حسین میرظفرجویان

سید حسین میرظفرجویان دیگر بار معاون امور فنی و مهندسی نمایشگاه بین المللی شد – اخبار نمایشگاه ها

با صدور حکمی از سوی دکتر حسن زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران ، مهندس سید حسین میرظفرجویان به سمت معاون امور فنی و مهندسی این شرکت منصوب شد.

سید حسین میرظفرجویان فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی و مدیریت دولتی از موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیران در مقطع کارشناسی ارشد بوده و هم اکنون دانشجوی ترم آخر دکتری رشته مدیریت گردشگری است. ظفرجویان دارای دو گواهینامه بین المللی EMD (مدیریت پروژه و مدیریت بازاریابی نمایشگاهی و مدیریت نمایشگاهی ) از دانشگاه روانزبورگ آلمان مورد تائید اتحادیه نمایشگاههای بین المللی و نیز گواهینامه تربیت مدرسین و مربیان کارآفرینی از دانشگاه تهران است.
معاونت امور فنی و مهندسی ، معاونت امور نمایشگاهی و معاونت اداری و مالی نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران ، از جمله سوابق مدیریتی او است.
سید حسین ظفرجویان از مدرسان شاخص دانشگاهی در رشته صنعت نمایشگاهی است که کتب و مقالات متعددی در این حوزه منتشر کرده است .
او با تالیف هفت کتاب تخصصی در صنعت نمایشگاهی از پژوهشگران برجسته صنعت نمایشگاهی ایران محسوب می شود که هم اکنون کتابهایش در سطح دانشگاهی تدریس می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top