نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

توجه: بدلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورمان و به تعویق افتادن نمایشگاه ها، اطلاعات دقیقی از تاریخ برگزاری نمایشگاه ها در دسترس نیست، ما همچنان از برگزارکنندگان محترم پیگیر هستیم و در صورت مشخص شدن تاریخ دقیق به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

سوابق اجرایی دکتر حسن زمانی مدیرعامل جدید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی

سوابق اجرایی مدیرعامل جدید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی| اخبار نمایشگاه ها

وزیر صمت علیرضا رزم حسینی، صبح امروز حسن زمانی را به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید نمایشگاه بین المللی تهران منصوب کرد.

دکتر حسن زمانی مدیر عامل جدید شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ،متولد ۱۳۳۷ در شهر ملایر در استان همدان است و پیش از این در 2 دوره پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی نماینده حوزه انتخابیه ملایر بوده و در دوره نهم و دهم مجلس نیز مشاور ویژه و اجرایی علی لاریجانی رییس مجلس وقت بوده است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها ،در کارنامه دکتر زمانی همچنین مدیرکلی امور اجتماعی و رفاهی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، ریاست هیأت امنای صندوق رفاهی سازمان صدا و سیما، عضو شورای ایثارگران سازمان صدا و سیما و حضور در معاونت حقوقی وزارت صمت نیز ذکر شده است.
حسن زمانی دارای دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه صنایع و معادن است و عضویت در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، ریاست کار گروه نظارت بر واگذاری استقلال و پرسپولیس، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران، صاحب امتیازی نشریه آوای ملایر و مدیرمسئول نشریه ایثار از دیگر سوابق اجرایی او است.
وی همچنین رئیس واحد حسابرسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کل کشور، عضو هیأت مدیره حمل و نقل کشور، معاون اداری و مالی حمل و نقل کشور، معاون بازرگانی خارجی حمل و نقل کشور، رئیس هیأت مدیره حمل و نقل اتحادیه تعاونیهای کشور،.کفیل نمایندگی حوزه انتخابیه نطنز و قمصر بوده است.
در سوابق سیاسی زمانی نیز عضو یت در حزب جمهوری اسلامی، عضویت حزب اعتدال و توسعه، عضویت در شورای مرکزی اصولگرایان، عضویت جبهه پیروان خط امام و رهبری و عضویت شورای مرکزی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی ذکر شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *