نمایشگاه ها

نمایشگاه چاپ و تبلیغات

آخرین فرصت برای ثبت نام در نمایشگاه چاپ و‌ بسته بندی تهران به علاوه لینک فرم ثبت نام اصلی – اخبار نمایشگاه ها

شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر مجری برگزار کننده بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در اطلاعیه ای از مشارکت کنندگانی که تاکنون اقدام به تکمیل فرم ثبت نام خود نکرده اند درخواست کرد هرچه سریعتر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اصلی اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته که به دلیل همه گیری بیماری کرونا به تعویق افتاده بود از 13 تا 16 دی ماه 1399 با رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. 

نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بعنوان بزرگترین رخداد تجاری صنعت چاپ ایران سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت چاپ، بسته بندی ،ماشین آلات و….برپا می شود.

در این نمایشگاه گروه های کالایی از صنعت چاپ شامل : تجهیزات چاپ و پرینت، دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف، ماشین آلات پرینت و چاپ (رولی –ورقه ای)، مواد اولیه چاپ نظیرکاغذ،فویل و فیلم،جوهر،روکش هاولاک، تجهیزات جانبی و کنترل، تجهیزات صحافی و تجلید، تجهیزات کنترل اتاق چاپ و فعالان صنعت بسته بندی شامل: ماشین الات بسته بندی و چاپ و ماشین آلات چند کاره، ماشین آلات فرم دهنه،پر کننده و دوخت بسته بندی، بسته بندی مواد- مواد مصرفی، تجهیزات مربوط به تولید ونصب برچسب، ماشین آلات بسته بندی، تست عملکرد و کیفیت بسته بندی، طراحی بسته بندی و مشاوره، سیستم های لجستیکی و … شرکت می کنند.

این نمایشگاه فرصت چشمگیری برای رونق اقتصادی و توسعه کسب و کارها فعال در حوزه چاپ و بسته بندی است. از اهداف برگزاری این نمایشگاه می توان به ایجاد فرصت های جدید شغلی، معرفی حدیدترین محصولات و نوآوری های در صنعت چاپ و بسته بندی، ایجاد تعامل مستقیم میان مشتریان و شرکت های حاضر در نمایشگاه و فراهم نمودن زمینه تعاملات و همکاری های اقتصادی بین شرکت های داخلی و بین المللی اشاره کرد.