EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

در جلسه مجریان نمایشگاه های پیش رو با مدیران ارشد شرکت مطرح شد: رضایت فعالان صنعت نمایشگاهی از برگزاری نمایشگاه های تخصصی محور

نشست مشورتی و هماهنگی مجریان نمایشگاه های تخصصی محصولات نساجی ، ایران پلاست و صنعت با مدیران ارشد شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ،  در ابتدای جلسه حمیدرضا آملی دبیر ستاد کرونا در صنعت نمایشگاهی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ضمن قدردانی از عوامل برگزاری نمایشگاه های موفق اخیر که موجب رضایت مجریان، مشارکت کنندگان و مقامات کشوری را در پی داشته گفت : شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی این موضوع را ثابت کرد که در کنارصیانت و حفظ سلامتی مردم نمایشگاه های تخصصی و صنعتی را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای بازدید کنندگان متخصص با موفقیت و رضایت بالا برگزار کند.

 وی با اشاره به رضایتمندی اهالی صنعت نمایشگاهی در خصوص برگزاری نمایشگاه های تخصصی محور گفت : بر اساس رصد نظرات کارشناسان و فعالان حوزه نمایشگاهی برپایی نمایشگاه های تخصصی برای مدعوین و بازدیدکنندگان خاص در دوره جدید که متاثر از ویروس منحوس کرونا هستیم باعث ارتقای کیفی و بهره وری بیشتر شده است.

در ادامه این نشست نیز محمد جواد قنبری معاونت امور نمایشگاهی  با تاکید بر تقویت فضای کار و تلاش در سایه همدلی  اظهار کرد : شرایط کرونایی فعلی خیلی وضعیت مشخص و قابل پیش بینی ندارد و ما باید جریان زندگی صنعت نمایشگاهی که زنده و پویا بودن آن در گرو برپایی نمایشگاه ها است  به خوبی و با همکاری همه فعالان در این صنعت با احساس مسئولیت و ترویج دستور العمل های بهداشتی ادامه دهیم.

در این جلسه مجریان نمایشگاه های بخش نساجی ، ایران پلاست و صنعت از برنامه های جانبی و کیفیت برگزاری نمایشگاه های پیش رو گزارش جامعی ارائه کردند.

شایان ذکر است در این دوره از نمایشگاه بخش نساجی و پوشاک جشنواره ( عفاف و حجاب ) توسط کار گروه مد و لباس بصورت اختصاصی در حوزه مباحث عاشورایی و ترویج پوشش اسلامی در سالن 5 برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top