نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر | سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی ایران 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

صفحه تخصصی نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی ایران 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر را مشاهده کنید.

برگزار کننده: راهکار تجارت مدیریت کوشا

گاه شمار نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های انرژی های تجدیدپذیر در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

اخبار نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

برگزار کننده سیزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی ایران 1402 شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا بوده و در اینجا معرفی می شود.

راه های تماس با برگزارکننده :

ثبت نام در نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر

برگزاری نمایشگاه اتفاق مهمی است، افکار عمومی، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی و شرکتهای فعال در حوزه های مختلف می توانند از طریق این رویداد ظرفیت های خود را معرفی نمایند و بایکدیگر آشنا شوند خوشبختانه در سال های اخیر شرکت های توانمندی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی فعال شده اند که قابلیت رونق بخشی به اقتصاد و اشتغال کشور را دارند. در این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی فراهم است تا اقدامات انجام شده توسط سازمان های ذیربط دولتی و سیاستگذاران این حوزه در کنار شرکتها و فعالان بخش خصوصی ارائه گردد و ظرفیت های طرفین جهت توسعه و ارتقاء پروژه های تعریف شده توسط وزارت نیرو که متولی و متصدی این موضوع می باشد بکارگرفته شود و فعالان بخش خصوصی ضمن آشنایی و آگاهی از قوانین و مقررات و شرایط حضور در پروژه های تجدیدپذیر نسبت به معرفی محصولات و خدمات خود اقدام نمایند.
هدف از برپایی این رویداد مهم و کلیدی شناسایی ظرفیت ها، همسو نمودن سازمان های ذیربط معرفی قوانین و مقررات اجرایی سازمان های مختلف در جهت تسهیل سرمایه گذاران، اطلاع رسانی از پتانسیل های سرمایه‌گذاران و معرفی پروژه های تعریف شده، استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان جهت بومی کردن فناوری های خارجی و هم اندیشی در جهت پاسخگویی به نیازهای آتی و تامین انرژی مطمئن می باشد این نمایشگاه ظرفیت های جدید را در توسعه فناوری های نوین و دانش بنیان و نیز ارائه راهکارهای حل مسائل و چالش های فراروی سازمانها و مراکز مرتبط در بخش انرژی را فراهم خواهد نمود لذا ستاد برگزاری نمایشگاه در نظر دارد با برنامه ریزی های موثرتر و جلب مشارکت گسترده مخاطبان و ذینفعان زمینه های بهره مندی از این ظرفیت ها را برای پاسخگویی به نیازهای بخش انرژی های تجدیدپذیر را بکار گیرد.
همزمان با برپایی این نمایشگاه تعدادی نشست و میزگردهای تخصصی با حضور مدیران ارشد در حوزه های مرتبط برگزار خواهد شد .

تاریخچه نمایشگاه

مراسم افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری و صرفه‌جویی انرژی، صبح روز ۲۱ شهریورماه 1401 با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و محمود کمانی معاون وزیر نیرو، سایر معاونان و مدیران ارشد انرژی‌های تجدید پذیر و تعدادی از میهمانان خارجی انجام شد.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی انرژی در فضایی به مساحت ۱۳ هزار متر مربع با مشارکت، ۸۸ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای، آلمان، چین، کانادا، امارات، اسپانیا و اتریش برپا شد.
در این نمایشگاه از آخرین دستاوردها و نوآوری های صنعت انرژی های تجدید پذیر شامل: انرژی خورشیدی، بادی، زمین گرمایی، بهره وری انرژی، بهینه سازی و صرفه جویی مصرف انرژی، شرکت ها دانش بنیان، آموزشی، پژوهشی و تحقیقی رونمایی شد.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید