نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی شهر آفتاب | ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها ، آبیاری و تجهیزات وابسته (آیفارم)

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی شهر آفتاب

ششمین نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها ، آبیاری و تجهیزات وابسته (آیفارم) در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برپا می شود.

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها ، آبیاری و تجهیزات وابسته ، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی، باغبانی، نهاده ها ، آبیاری و تجهیزات وابسته شهر آفتاب را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت برساز رویداد پارس

گاه شمار نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های شهر آفتاب به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی

اخبار نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه ماشین آلات و ادوات کشاورزی

برگزارکننده: شرکت برساز رویداد پارس

این شرکت به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه های تخصصی در سطح کشور فعالیت می نماید و از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه بکار گیری روش ها و تکنیک های جدید در پروسه مدیریت و برگزاری نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت های مجموعه تاکنون بر برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت غذا، چاپ و بسته بندی، کشاورزی، دام و طیور و همچنین ساختمان، هتل داری و گردشگری متمرکز بوده است

راه های تماس با برگزار کننده :

شرکت برساز رویداد پارس

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی ( آیفارم )

برگزاری نمایشگاه های مرتبط با حوزه  ماشین آلات و ادوات کشاورزی در راستای ارتقاء بهره وری تولید، تولید مکانیزه و اقتصاد کشاورزی از اهمیت زیادی برخوردار است.این نمایشگاه هرساله با حضور فعالان و متخصصان این حوزه در محل نمایشگاه های بین المللی  شهر آفتاب برپا می شود. در این رویداد بین المللی مشارکت کنندگان از آخرین محصولات، تجهیزات و دستاوردهای خود در حوزه های باغبانی، ساخت و تجهیز گلخانه، ماشین آلات، ادوات، تجهیزات و پهپاد‌ های کشاورزی، سامانه‌ های نوین آبیاری، نهاده‌ها (کود، سم و بذر)، گل و گیاهان زینتی و محصولات کشاورزی رونمایی می کنند.

این شرکت به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه های تخصصی در سطح کشور فعالیت می نماید و از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه بکار گیری روش ها و تکنیک های جدید در پروسه مدیریت و برگزاری نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت های مجموعه تاکنون بر برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت غذا، چاپ و بسته بندی، کشاورزی، دام و طیور و همچنین ساختمان، هتل داری و گردشگری متمرکز بوده است

ماشین آلات وادوات کشاورزی و باغبانی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، کشتهای گلخانه ای، سازه ها ، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی، شرکتهای بازرگانی، خدمات فنی مهندسی و مشاور ، حمل و نقل و خدمات گمرگی ، مراکز علمی و دانشکده های کشاورزی ، ارگانهای دولتی ، بیمه و بانک ، سایتهای اطلاع رسانی و نشریات تخصصی

مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب توسط معماران ایتالیایی با توجه به استانداردهای بین المللی یک سایت نمایشگاهی به مساحت دویست و هفتاد و پنج هکتار در اتوبان تهران – قم طراحی، تمام امکانات لازم برای آن در نظر گرفته شده و در اردیبهشت سال 1395 به بهره برداری رسید.
سالن های مستطیل شکل مسطح بدون ستون امکان بیشترین مساحت برای غرفه سازی و سهولت بازدید را بوجود میاورد. سقف های بلند سالن های نمایشگاهی هرگونه غرفه سازی را میسر کرده، جابجایی محصولات با جرثقیل و لیفتراک در همه سالن های نمایشگاهی ممکن می باشد.
نمایشگاه محل تجمع بازدیدکنندگان در تعداد زیادی می باشد و پاسخگویی به اشخاص غیر متخصص زمان غرفه دار را به هدر داده در ایام کوتاه نمایشگاه باعث پایین آمدن بازخورد غرفه دار از نمایشگاه می شود، جدید الاحداث بودن مرکز نمایشگاهی و بعد مسافتی آن سبب عدم تجمع افراد غیر متخصص شده و در نمایشگاههای آنجا بازدیدکنندگان مرتبط با موضوع نمایشگاه حضور دارند.

هتل رکسان تهران (نووتل سابق) و هتل رمیس

نگاهی به ادوار نمایشگاه

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و ادوات کشاورزی صحبت کنیم.

پنجمين نمايشگاه بين المللي آيفارم شامل باغباني، گلخانه، نهاده، سامانه هاي نوين آبياري، ماشين آلات، ادوات و صنايع وابسته با رویکرد صادرات محور و به منظور تقویت و ارتقاء تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌ های ساخت داخل در سطح بین المللی از 21 تا 24 شهریورماه در فضایی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم با همکاری و مشارکت انجمن ملی گلخانه سازان کشور و با حمایت وزارت جهاد کشاورزی، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران و کمیته صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار گردید.

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید