نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نهمین نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور 1403 (IRAN PENEX)

تاریخ برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر شهر آفتاب

صفحه تخصصی نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور (IRAN PENEX)

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نهمین نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور ، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور را مشاهده کنید.

برگزار کننده: 

گاه شمار نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه لوازم التحریر شهر آفتاب

اخبار نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه لوازم التحریر

شرکت آواپیک تحریر ایرانیان از سال 1392 به صورت تخصصی مجری برگزاری نمایشگاه بین المللی نوشت افزار ایران بوده است. این مجموعه با بکار گیری از آخرین نوآوری های روز دنیا و استفاده از نیرو های متخصص در برگزاری نمایشگاه های بین المللی تا کنون بیش از 5 نمایشگاه بین المللی را به صورت موفق برگزار نموده است.

راه های تماس با شرکت آوا پیک تحریر ایران:

شرکت آوا پیک تحریر ایران

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه لوازم التحریر شهر آفتاب

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور

مرکز نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب توسط معماران ایتالیایی با توجه به استانداردهای بین المللی یک سایت نمایشگاهی به مساحت دویست و هفتاد و پنج هکتار در اتوبان تهران – قم طراحی، تمام امکانات لازم برای آن در نظر گرفته شده و در اردیبهشت سال 1395 به بهره برداری رسید.
سالن های مستطیل شکل مسطح بدون ستون امکان بیشترین مساحت برای غرفه سازی و سهولت بازدید را بوجود میاورد. سقف های بلند سالن های نمایشگاهی هرگونه غرفه سازی را میسر کرده، جابجایی محصولات با جرثقیل و لیفتراک در همه سالن های نمایشگاهی ممکن می باشد.
نمایشگاه محل تجمع بازدیدکنندگان در تعداد زیادی می باشد و پاسخگویی به اشخاص غیر متخصص زمان غرفه دار را به هدر داده در ایام کوتاه نمایشگاه باعث پایین آمدن بازخورد غرفه دار از نمایشگاه می شود، جدید الاحداث بودن مرکز نمایشگاهی و بعد مسافتی آن سبب عدم تجمع افراد غیر متخصص شده و در نمایشگاههای آنجا بازدیدکنندگان مرتبط با موضوع نمایشگاه حضور دارند.

هفتمین دوره:

هفتمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور (IRAN PENEX) در محل داِئمی نمایشگاه شهر آفتاب، در تاریخ 2 تا 5 تیرماه 1401 همزمان با اولین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی برگزار شد.
پس از مدت ها انتظار و پشت سر گذاشتن پاندمی کرونا نمایشگاه با حضور مسئولین و شرکت کنندگان فعال در این دو بخش و استقبال بالای مردم افتتاح شد. این نمایشگاه با هدف معرفی نشان‌های تجاری ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی موفق، در فضایی به وسعت 7000 متر مربع در سه سالن و با بیش از 170 شرکت کننده داخلی برگزار شد و انواع محصولات نوشت افزار، تجهیزات مهندسی و اداری، بایگانی، و لوازم هنری و محصولات آموزشی و سرگرمی در این دوره از نمایشگاه آخرین دست آوردهای خود را به نمایش گزاشته و در فضایی دوستانه به رقابت پرداختند.حضور اندک شرکت های خارجی تنها به منظور انتقال فناوری های پیشرفته روز دنیا و همچنین همکاری با تولیدکنندگان داخلی برای تولید محصولاتی مرغوب بوده است.تعداد بازدیدکنندگان هفتمین دوره نمایشگاه بر اساس ثبت نام ورودی بازدیدکنندگان، به بیش از 5000 نفر در مدت زمان چهار روز رسید.

هتل های نزدیک به نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب
هتل رکسان تهران (نووتل سابق) و هتل رمیس

شرکت های شاخص

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید