EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

اقتصاد و نمایشگاه نشریه رسمی

درباره نشریه اقتصاد و نمایشگاه | نشریه رسمی نمایشگاه بین المللی تهران

گروه رسانه ای صنعت نمایشگاهی ایران، با سابقه ترین و پرمخاطب ترین رسانه صنعت نمایشگاهی در کشور است که از سه رسانه تشکیل شده است: هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه، پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها و کتاب سال صنعت نمایشگاهی

هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه

هفته نامه اقتصاد و نمایشگاه با سابقه ترین عضو گروه رسانه ای صنعت نمایشگاهی است که از سال 1391 فعالیت خود را به عنوان ناشر نشریه رسمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرده است و تاکنون موفق به انتشار بیش از 350 شماره نشریه نمایشگاهی با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی شده است. در این نزدیک به یک دهه فعالیت، بیش از 2000 هزار شرکت شاخص و صاحب برند در حوزه های مختلف تولیدی، تجاری و خدماتی در نشریه اقتصاد و نمایشگاه معرفی شده اند که بسیاری از آن ها در همه دوره های نمایشگاهی با این نشریه همکاری مستمر داشته و از این رسانه برای معرفی توانمندی های خود به بازدیدکنندگان و مخاطبان بهره برداری کرده اند.

پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها

پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است که علاوه بر انتشار اخبار و تحلیل های تخصصی در حوزه برگزاری نمایشگاه ها، همچون نشریه اقتصاد و نمایشگاه همزمان با برگزاری نمایشگاه ها، به انتشار مصاحبه های مدیران شرکت های برتر نمایشگاه ها و انعکاس رویدادهای نمایشگاه و معرفی غرفه های شاخص نمایشگاه می پردازد. دراین پایگاه خبری، همچنان که ملاحضه می شود، به هر عنوان نمایشگاهی، یک صفحه اختصاصی تخصیص یافته است که مخاطبان سایت می توانند بر اساس طبقه بندی موضوع نمایشگاه ها، رویدادهای نمایشگاه های تخصصی مورد نظر خود را رصد کنند.

کتاب سال صنعت نمایشگاهی ایران

انتشار کتاب سال صنعت نمایشگاهی ایران، از سال 1396 آغاز گردیده است. این کتاب با هدف معرفی رویدادهای نمایشگاهی کشور در یک دوره یک ساله، دستاوردها و دیدگاه های فعالان همه بخش های صنعت نمایشگاهی ( شامل سایت داران، برگزارکنندگان، غرفه سازان و ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی) همچنین دستاوردهای یک ساله برندهای شاخص نمایشگاه های مختلف نیز معرفی می گردد.

Previous
Next
Scroll to Top