نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو | شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران سال۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

صفحه تخصصی نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو  با همکاری مشترک شرکت شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو 1400، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست مشارکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو

گاه شمار نمایشگاه  قطعات خودرو

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه قطعات خودرو

برگزار کننده نمایشگاه قطعات خودرو

شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو مجری برگزار کننده شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو 1400

راه های تماس با شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو :

لوگوی شرکت بازرگاني بين المللي ايدرو

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

جهت ثبت نام در شانزدهمین نمایشگاه  قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

راهنما

آخرین اخبار نمایشگاه قطعات خودرو

آرشیو اخبار >

پوستر نمایشگاه قطعات خودرو

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه قطعات خودرو

برای مشاهده لیست کامل به صفحه لیست شرکت کنندگان قطعات خودرو مراجعه فرمایید.

همه چیز درباره نمایشگاه قطعات خودرو

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران یکی از بزرگ ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور می باشد.  این نمایشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر برگزار میگردد.

این نمایشگاه همجنین به عنوان فرصتی برای صنعتگران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و نیز آشنایی با صنعت قطعات خودرو سایر کشورها میباشد.

نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو هر سال در آبان ماه (ماه نوامبر) در تهران برگزار میشود و شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو میزبان این نمایشگاه در هر دو بخش داخلی و خارجی می باشد.

 

شرکت بازرگاني بين المللي ايدرو يکي از با سابقه ترين واحدهاي برگزار کننده نمايشگاههاي صنعتي بين المللي در ايران ميباشد. اين شرکت در سال 1368 تاسيس و عمده فعاليت آن در زمينه بازرگاني و برپايي نمايشگاههاي مختلف صنعتي و بازرگاني در سطوح داخلي و بين المللي بوده است. امروزه اين شرکت موفقيت خود در بخش نمايشگاهي را مرهون سازماندهي مناسب و نيروي انساني متخصص و با تجربه خود مي داند.
شرکت بازرگاني بين المللي ايدرو   ازشرکت هاي وابسته به مجموعه ” بازرگاني ايدرو ” و عضو اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران مي باشد.
متخصصان مجرب اين شرکت در اجراي هر چه بهتر نمايشگاه هاي محوله، کليه مراحل لازم جهت برگزاري موفق نمايشگاهها را اعم از اخذ مجوز، قراردادهاي سالن، بازايابي، تبليغات و خدمات گرافيک شامل پوستر، بنر، کتاب و Cd هاي نمايشگاهي، جانمايي، غرفه سازي و امور مالي را با بهره گيري از پيشرفته ترين سيستمهاي موجود سخت افزاري، نرم افزاري و با بهره گيري از دانش تخصصي روزآمد خود که حاصل ساليان متمادي اجراي نمايشگاه ميباشد را بطور کامل از ابتدا تا انتها بر عهده دارند.  • قطعات و مجموعه های خودرو
  • ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی
  • تحقیقات و طراحی مهندسی
  • مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو
  • بازرگانی و خدمات پس از فروش
  • لوازم تزئیناتی خودرو
  • تعمیر و نگهداری خودرو
  • محصولات پاک کننده خودرو
  • نشریات تخصصی صنعت خودرو
  • سایر

نگاهی به ادوار نمایشگاه قطعات خودرو

نخستین دوره نمایشگاه قطعات در سال۸۵ برگزار شد. از این دوره به بعد هر سال  نمایشگاه خودرو بصورت پیوسته در تهران برگزار شده است.  دوره دوم در سال 86 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. وسومین دوره نمایشگاه قطعات خودرو در آذر سال ۸۷ برپاشد.
در چهارمین  مایشگاه قطعات تهران که  در سال۸۸ برگزار شد علاوه بر شرکت‌های داخلی، شرکت‌کنندگان خارجی نیز به عرضه خدمات و محصولات خود پرداختند.
پنجمین دوره از از ۲۷ تا ۳۰ آبان سال ۸۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور ۱۶کشور از جمله ترکیه، کره جنوبی، تایوان، آلمان، ایتالیا، ‌امارات متحده عربی، برزیل، صربستان، لهستان، فرانسه، انگلیس، هند، چین، سوئیس، ژاپن و بوسنی برگزار شد.
ششمین دوره نمایشگاه قطعات خودرو در سال۱۳۹۰ برگزار شد.
هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه خودرو از ۹ تا ۱۲ آذر سال ۹۱ با حضور  ۲۶۱شرکت ایرانی و ۱۸۳ شرکت خارجی، در فضایی بیش از ۲۲هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه خودرو در سال 1392برگزار شد.

نهمین دوره نمایشگاه قطعات خودرو تهران  از ۷ تا۱۰ آذر سال ۹۳  با حضور کشور‌های ایتالیا، آلمان، ترکیه، کره جنوبی، چین، تایوان، ژاپن، هند، برزیل، بوسنی و هرزگوین، اسپانیا، فرانسه، انگلیس، عربستان، بلژیک، آرژانتین، تایلند، هلند، سوئد، اتریش در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

دهمین دوره نمایشگاه قطعات خودرو از ۲۵ تا ۲۸ آبان سال ۹۴ با مشارکت ۴۲۱شرکت داخلی و ۴۸۹شرکت خارجی از ۲۰ کشور آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، بلژیک، چین، تایوان، تایلند، کره‌جنوبی، هلند، اتریش، دانمارک، امارات متحده عربی، استرالیا، بنگلادش و مالت در فضایی افزون به وسعت ۲۵هزار مترمربع و در ۱۵سالن نمایشگاهی در دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

یازدهمین دوره نمایشگاه از۲۵ تا ۲۸ آبان 95 =در فضایی به وسعت بیش از ۲۸هزار و متر مربع  با حضور 490 شرکت داخلی و ۵۴۰ شرکت خارجی در تهران برگزار شد.

دوازدهمین دوره از ۲۲ تا  تا 25 آبان 96  با حضور 595  شرکت داخلی و ۵۱۰ شرکت خارجی  فضایی به وسعت بیش از 36 هزار متر مربع در در ۱۸سالن نمایشگاهی و فضای باز و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و مشارکت کنندگان به معرفی انواع گروه‌های کالایی مربوط به قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو پرداختند.

سیزدهمین دوره نمایشگاه قطعات خودرو در آبان 97 با حضور 510 شرکت داخلی و 190 شرکت خارجی  در فضایی به وسعت بیش از 28 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو با مشارکت ۵۹۸ شرکت داخلی  و ۸۰ شرکت خارجیدر آبان ماه سال 98 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد شد و مشارکت کنندگان به معرفی انواع گروه‌های کالایی مربوط به قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو پرداختند.

پانزدهمین دوره پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو از 16 آبان تا 19 آبان 1399 در تهران برگزار گردید.

مطالب پیشنهادی

ترمز خودرو

راهنمای خرید لنت ترمز

لازمه برخورداری از یک ترمز مطمئن و قدرتمند، استفاده از لنت ترمز مناسب است. در این مطلب به بررسی راهنما، نکات، انواع و برندهای تولیدکننده لنت ترمز همراه با کاتالوگ

Read More »
راهنمای خرید باتری ماشین

راهنمای خرید باتری خودرو

باتری ماشین قلب تپنده خودرو است و وظیفه آن تامین انرژی خودرو می باشد. در واقع  باتری همان منبع ذخیره برق در خودرو است که وظیفه انتقال نیروی الکتریکی را

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top