نمایشگاه ها

نمایشگاه صنعت رستوران | دومین نمایشگاه بین المللی صنعت رستوران، فست فود، کترینگ و تجهیزات و صنایع وابسته 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت رستوران

صفحه تخصصی نمایشگاه صنعت رستوران

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی صنعت رستوران 1401، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی صنعت رستوران، فست فود، کترینگ و تجهیزات و صنایع وابسته را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاهی خورشید

گاه شمار نمایشگاه صنعت رستوران

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های رستوران در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه صنعت رستوران

برگزار کننده نمایشگاه صنعت رستوران، فست فود، کترینگ و تجهیزات وصنایع وابسته

شرکت نمایشگاهی خورشید برگزار کننده اولین نمایشگاه صنعت رستوران، فست فود، کترینگ و تجهیزات وصنایع وابسته می باشد.

راه های تماس با شرکت نمایشگاهی خورشید :

ثبت نام در نمایشگاه صنعت رستوران

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه صنعت رستوران لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنعت رستوران

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه صنعت رستوران، فست فود، کترینگ تجهیزات و صنایع وابسته

صنعت صنعت رستوران ، فست فود، کترینگ و تجهیزات و صنایع وابسته یکی از صنایعی است که با رشد شتابان رو به رو شده است. بر اساس آمارها در سال ۲۰۱۶ میلادی، رستوران‌ها فروشی بالغ بر ۷۸۳ میلیارد دلار را تجربه کرده‌اند که این موضوع سرمایه‌گذاران زیادی را برای ورود به این صنعت ترغیب می نماید. همچنین براساس آمار مرکز آمار، مردم ایران سالانه بالغ بر ۱۷ هزار میلیارد تومان برای رفتن به رستوران و یا سفارش غذا از رستوران هزینه میکنند، که این امر نسان از پر سود بودن بازار رستوران‌داری در ایران دارد. همین امر سبب شده تا در سال‌های اخیر همایش‌ ها و نمایشگاه های زیادی با موضوع رستوران و فست فود در کشور برگزار شود. همگام با این رشد و توسعه، نمایشگاه های تخصصی این صنعت نیز شکل گرفتند. با برگزاری نمایشگاه صنعت صنعت رستوران ، فست فود، کترینگ و تجهیزات و صنایع وابسته، شاهد تجمیع صنعتگران و تجار و فرایند تبادل افکار و انتقال ایده ها می توان توقع رشد و ارتقا بیشتر این صنعت را بیش از پیش خواهیم داشت.
اولین نمایشگاه بین المللی صنعت رستوران ، فست فود، کترینگ و تجهیزات و صنایع وابسته از 18 تا 21 بهمن ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. این نمایشگاه بین المللی می تواند فرصت خوبی برای کسب و کارهای فعال در این زمینه برای افزایش تعاملات تجاری، توسعه شبکه فروش و بازاریابی باشد.
این نمایشگاه با اهدافی چون ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی ها،ایجاد امکان گفتگو و تعامل با مدیران ارشد شرکت ها وعقد قرارداد بین رستوران داران و شرکت ها، عرضه آخرین محصولات و تکنولوژی های این صنعت، جذب مشتریان جدید از داخل وخارج کشور و… برپا خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه صنعت رستوران، فست فود، کترینگ تجهیزات و صنایع وابسته

نمايشگاه هاي بين المللي تهران با بهره مندي از فضا، امكانات و تسهيلات نمايشگاهي منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر و زمينه مناسبي را از طريق برپايي نمايشگاههاي تخصصي و بين المللي جهت تولیدکنندگان، بازرگانان داخلي و خارجي مهيا ساخته است تا علاوه بر عرضه و نمايش توانمنديها، مبادلات تجاري، سرمايه گذاريهاي مشترك و بين المللي خود را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران توسعه بخشند .
راه های دسترسی به نمایشگاه بین المللی تهران:
نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقهٔ جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.
درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول. این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه است که بهترین دسترسی را به سالن‌های میلاد؛ خلیج فارس و ۳۵، ۳۸، ۴۰ و ۴۱ را دارد.
درب جنوبی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب. این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز مشهور است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می‌شود. این درب مجاور سالنهای ۷، ۸، ۹ و ۲۷ می‌باشد.
درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر.
درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین‌المللی.
درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن – خیابان رشید فضل‌الله.