نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه لوستر | بیست و هشتمین نمایشگاه لوستر و چراغ های تزیینی تهران ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه لوستر و چراغ های تزیینی

صفحه تخصصی نمایشگاه لوستر و چراغ های تزیینی  با همکاری مشترک  شرکت تعاونی سازندگان لوستر، آینه و شمعدان و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی لوستر ۱۴۰۰، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه نمایشگاه بین المللی  لوستر و چراغهای تزیینی تهران  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت تعاونی سازندگان لوستر، آینه و شمعدان

گاه شمار نمایشگاه بین المللی لوستر

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه لوستر و چراغهای تزیینی

برگزار کننده نمایشگاه لوستر

شرکت تعاونی سازندگان لوستر، آینه و شمعدان مجری برگزار کننده بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های تزیینی ۱۴۰۰

راه های تماس با شرکت تعاونی سازندگان لوستر، آینه و شمعدان

ثبت نام در نمایشگاه لوستر

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های تزیینی 1400 فرم زیر را پر کنید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه لوستر

راهنما

اخبار نمایشگاه لوستر

آرشیو اخبار >

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ‌های تزئینی با  همت شرکت تعاونی سازندگانی لوستر، آینه و شمعدان و مشارکت لوسترسازان بنام و معتبر ایران، از 12 تا پایان روز 16 دی ماه جاری در نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

ادامه مطلب

مجری برگزار کننده نمایشگاه لوستر

نمایشگاه لوستر و چراغ‌های تزئینی، هموطنان را به حمایت از لوستر پرکیفیت ایرانی دعوت می‌کند – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

بیست و هفتمین نمایشگاه لوستر و چراغ‌های تزئینی با  همت شرکت تعاونی سازندگانی لوستر، آینه و شمعدان و مشارکت لوسترسازان بنام و معتبر ایران، از

ادامه »
نور باران

مدیرعامل مجتمع تولیدی صنعتی «نورباران» (دهاقین): مشتری فهیم ایرانی تولید برتر را می‌شناسد و قدر می‌داند – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

مجتمع تولیدی صنعتی لوستر «نور باران» (دهاقین) بی‌شک یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین برندهای ایرانی تولیدکننده محصولات روشنایی می‌باشد. این تولید کننده ملی با وجود

ادامه »
دراکار

 مدیرعامل مجتمع روشنایی دارکار : تولید انبوه لوسترهای چوبی را «دارکار» در ایران باب کرد – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

تولید لوستر نیاز به هنر و مهارت فراوان دارد و باید ریزه‌کاری‌های فراوانی را در آن در نظر گرفت. مجتمع روشنایی «دارکار» از جمله تولیدکنندگانی

ادامه »

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه لوستر

برای مشاهده لیست کامل به صفحه لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی لوستر مراجعه فرمایید.

همه چیز درباره نمایشگاه لوستر

لوستر و لوسترسازی سابقه زیادی در کشور دارد و قدمت آن به حدود ۸۰سال می‌رسد. در کنار قدمت و سابقه طولانی این حرفه در مجموعه صنعت ایران، تولیدکنندگانی هستند که سابقه زیادی در ساخت، پرداخت و فعالیت در صنعت لوسترسازی دارند. این نمایشگاه در فضایی مملو از نور و زيبائي با هدف فراهم نمودن ایجاد همکاری و تعامل های سازنده میان فعالان این صنعت، تولیدکنندگان، مشتریان و نمایش توانایی ها و گسترش بازارهای صادراتی صنعت چراغ های روشنایی و لوستر برگزار می شود.

بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های تزئینی از تاریخ یک الی 4 بهمن ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

شرکت لوستر روشنایی جزو  اولين توليدكنندگان لوستر با قریب 40 سال سابقه در ايران است. اين مجموعه موفق تولیدات خود را با بالاترين استانداردهای جهانی كيفيت مطابقت داده و نوآوری به عنوان یکی از ارکان سازنده باور مجموعه، همواره در سرلوحه فعالیت‌ها قرار داشته است. آن‌چه لوستر روشنایی را به برندی محبوب تبدیل کرده، ارج‌نهادن به اصل مشتری‌مداری است؛ به گونه‌ای که مدیریت این مجموعه مشتریان خود را از لحظه خرید محصول همراهی کرده و با ارائه ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش و برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان همواره این اصل را به صورت عملی ثابت کرده است‌.

ایران از لحاظ توان رقابتی در زمینه لوستر و روشنایی در سطح کشورهایی چون ایتالیا، چک و فرانسه قرار دارد و در این عرصه یکی از پنج برند بزرگ دنیا هستیم

  • لوستر
  • چراغ های تزئینی
  • چراغ های روشنایی
  • آئینه و شمعدان
  • آباژور
  • کنسول
  • شاخه لوستر
  • حباب چراغ
  • قطعات و لوازم جانبی لوستر و چراغ های روشنایی و تزئینی

نگاهی به ادوار نمایشگاه لوستر

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغهای تزیینی صحبت کنیم.

بیست و یكمین دوره  نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های روشنایی و تزئینی در آذرماه سال 92 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و مشارکت کنندگان جدیدترین محصولاتخود را شامل انواع لوسترهای سقفی ، دیواری، لوسترهای مساجد و زیارتگاه ها، انواع چراغ های تزیینی منزل، شمعدانی، چراغ های تزیینی شركت ها، ادارات و هتل ها، چراغ های شهری، چراغ های فضای باز، مجسمه ها و تابلوهای تزیینی و صدها نوع دیگر از لوسترها و چراغ های روشنایی را ارائه و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.

بيست و دومين نمايشگاه بين المللي لوستر با حضور 200 شركت داخلي و خارجي در فضایی به وسعت  20 هزار مترمربع در دی ماه سال 1393 برگزار شد.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی لوستر ایران در دی ماه 1394  با حضور و مشارکت بیش از یکصد و پنجاه شرکت داخلی و خارجی .  از کشورهای ترکیه، تایوان، چین و لهستان در فضایی بالغ بر 18 هزار متری مربع فضایی نمایشگاهی در  محل دائمی نمایشگاههای بین المللی برگزار شد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های روشنایی و تزئینی در دی ماه 1395 با حضور 185 شرکت داخلی و 55 شرکت خارجی از کشورهای چین،اسپانیا، هنگ کنگ و ایتالیا در فضایی بالغ بر 21 هزار متری مربع برگزار شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغ های روشنایی و تزئینی با مشارکت 201 شرکت داخلی و 19 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه چین و تایوان در دی ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان فعالان صنعت روشنایی بود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی و تزیینی در تاریخ 21 تا 24 دی ماه 1397، با مشارکت فعالان صنعت روشنایی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه لوستر با حضور 193 شرکت داخلی و 7 شرکت چینی در فضای نمایشگاهی به وسعت 21 هزار متربع مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و تولید کنندگان، انواع لوستر، چراغ های تزئینی و روشنایی، آیینه و شمعدان فعالیت داشته و آخرین نوآوریهایی خود را در این حوزه در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند.

مطالب پیشنهادی

لوستر شهیدی

راهنمای خرید لوستر

لوسترها، یکی از دوست داشتنی ترین تجهیزات نورپردازی برای منزل هستند و خرید لوستر مناسب خانه بسیار مهم است زیرا لوسترها با ابهت و جذابیتی که دارند، می توانند زیبایی بیشتری به دکوراسیون داخلی خانه ببخشند. می توانید در هر فضایی که دوست دارید از لوستر استفاده کنید؛ در ورودی، اتاق خواب،  پذیرایی، غذاخوری، آشپزخانه،

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top