EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی | بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1400(Sportex Iran)

تاریخ برگزاری نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

صفحه تخصصی نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1400(Sportex Iran)، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی تهران 1400(Sportex Iran) را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاهی میلاد نور

گاه شمار نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های داخلی ورزش و تجهیزات ورزشی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

اخبار نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

شرکت  نمایشگاهی میلاد نور  برگزار کننده بیستمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

راه های تماس با شرکت شرکت نمایشگاهی میلاد نور:

ثبت نام در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex Iran)

 نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی تهران (Sportex Iran) دارای اهداف مهمی چون ارتقاء ورزش‌های همگانی و قهرمانی، توسعه اماکن ورزشی، ارایه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توجه و توسعه ورزش‌های پایه، توسعه ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه تجهیزات ورزشی و ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی، است. در این نمایشگاه، جدیدترین و نوین ترین صنایع ، تجهیزات و وسایل ورزشی تولید شده در بزرگ ترین و معتبرترین شرکت‌ها ، کارخانه ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی و همچنین برنامه ها و خدمات مختلف ورزشی تفریحی ، ارائه و در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد. همچنین نهادها و شرکت های ارائه دهنده خدمات ورزشی و ادوات و تجهیز مراکز و سالن ها ورزشی (کف پوش‌ها، تابلوها) نیز حضور پررنگی در این رویداد دارند. 

نگاهی به صنعت ورزش

ورزش یا فعالیت فیزیکی بدن  قدمتی هزاران ساله  در تاریخ بشر دارد. یافته های تاریخی نشان میدهد
از 4000 سال پیش چینی ها با ورزش سروکار داشته اند همچنین در یونان باستان مسابقات ورزشی  المپیا از 8 قرن قبل از میلاد تا قرن 4 میلادی برگزار می شد، در ایران باستان نیز انواع فعالیت های ورزشی مانند چوگان و شمشیر بازی محبوبیت داشته است.

امروزه ورزش دیگر صرفا فعالیتی تفریحی و تفننی نیست بلکه به ورزش به عنوان صنعتی سود آور و تجاری نگاه می شود. صنعت ورزش، با فراهم آوردن امکانات پیشرفته و قابل دسترس، تجهیزات، کالا، خدمات و حمایت‌های مالی، نقش مهمی در توسعه ورزش دارد، با تبدیل شدن ورزش به یک صنعت تجاری همانند بسیاری از صنایع، برگزاری نمایشگاه اصلی حیاتی برای گسترش و توسعه صنعت ورزش شد.

به همین دلیل برگزاری نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی  فرصتی برای فعالین این صنعت است که از آخرین دستاوردها، تولیدات و تکنولوژی های روز خود رونمایی کنند. همچنین نمایشگاه باعث ایجاد همکاری و تعامل میان فعالان این صنعت و زمینه سازی برای حضور در بازارهای بین المللی خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی «Sportex»

 

شرکت نمایشگاهی میلاد نور، مجری برگزار کننده نمایشگاه «Sportex» عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با هدف نوآوری و توسعه صادرات و واردات غیر نفتی آغاز و در طی این مدت اقدام به برپایی و برگزاری نمایشگاه ، جشنواره و همایش های تخصصی داخلی و بین المللی نموده است . میلاد نور تا به امروز توانسته با برگزاری بیش از ۱۰۰ نمایشگاه و جشنواره با موضوعات مختلف در سطح کشور، نیازهای فعالین اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل را مرتفع سازد.

 • لوازم و تجهیزات پزشکی- ورزشی
 • مکمل های دارویی و پروتینی
 • ادوات تجهیزمراکز سالنها
 • ارائه دهندگان خدمات ورزشی
 • لوازم وتجهیزات بدنسازي و تناسب اندام
 • لوازم و تجهیزات کلیه ورزشها انواع پوشاك و کفش ورزشی
 • انواع تورها و توپهاي ورزشی
 • لوازم و وسایل کوهنوردي و سنگ نوردي
 • تشک هاي کشتی، طبی، بادي
 • لوازم و تجهیزات اتومبیل رانی،دوچرخه و موتور سواری
 • لوازم ورزشهاي رزمی و بوکس
 • لوازم و تجهیزات ژیمناستیک و دو میدانی
 • لوازم اسکی و اسکیت
 • باشگاههاي پینت بال
 • لوازم و تجهیزات پینت بال
 • فدراسیون ها و هیأت هاي ورزشی و انجمن ها
 • لوازم و تجهیزات ورزش هاي آبی و هوایی
 • لوازم چوگان و اسب دوانی
 • لوازم بدن سازی و پاور لیفتینگ
 • کف پوشهاي ورزشی و پوششهاي سطحی
 • لوازم تیر اندازی، شمشیر بازي و دارت
 • لوازم بیس بال، گلف، بولینگ، هاکی
 • لوازم و تجهیزات پزشکی – ورزشی
 • نشریات و کتب ورزشی
 • لوازم الکتریکی و الکترونیکی مربوط به ورزش
 • مکمل هاي غذایی و دارویی و پروتئینی
 • لوازم و ادوات ورزشهاي فکري
 • باشگاهها و اماکن ورزشی
 • مجریان برگزار کننده تورهاي ورزشی
 • لوازم، تجهیزات و تاسیسات اماکن ورزشی
 • سازندگان و تجهیز کنندگان سالن ها و مراکز ورزشی
 • لوازم و تجهیزات سایر ورزشها و خدمات ورزشی
 • ساعت – وسیله هاي وزن کشی – زمان سنج ها- ساعت و زمان سنج هاي ورزشی و ترازوهای ورزشی- تجهیزات ورزش هاي پارکی

نگاهی به ادوار نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex Iran)

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex Iran) صحبت کنیم.

دوازدهمین دوره نمایشگاه «Sportex» در آبان ماه سال 92 در فضائی بالغ بر 15 هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران میزبان بزرگ ترین و معتبرترین شرکت ها ، کارخانه ها و تولیدکنندگان ورزشی داخلی و خارجی از 15 کشور: آلمان ، اسپانیا ، فرانسه ،سوئیس،ژاپن، کویت،اندونزی، انگلیس ، بلغارستان ،هلند، کره جنوبی ، چین ، ترکیه ، روسیه و ایتالیا بود.

در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ، برندهای برتر و مشهور جهان ، از جمله آدیداس، کراس، اسکچرز ، تکنوجیم و آیکان ؛ کالاها، تولیدات و خدمات خودشان را به نمایش گذاشتند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از 16 تا 19 مهر 93 در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

با حضور برندهای برتر در حوزه لوازم و تجهیزات بدنسازی و تناسب اندام، انواع پوشاک و کفش ورزشی، لوازم و تجهیزات دوچرخه و موتورسیکلت، مکمل های غذایی و دارویی و پروتئینی، ادوات تجهیز مراکز و سالن های ورزشی،  لوازم و تجهیزات انواع ورزش ها،  لوازم و تجهیزات پزشکی – ورزشی از تاریخ 6 دی الی 10 دی 1394 در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.

 

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی  Sportex Iran از ۲۵ تا ۲۸ دی 1395 در در فضایی به وسعت بیش از 7 هزارمتر مربع و با حضور 62 شرکت ایرانی و 10 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، آمریکا، چین، کره و تایوان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‌المللی تهران تا بیست وهشتم دیماه برپا شد.

برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی که بطور مستمر طی سال‌های متوالی برگزار شده، باعث شده تولیدکنندگان، محصولات جدید خود را که متناسب با نیاز مشتریان تولید می شود، به آنها معرفی کنند. اکثر شرکت‌های بزرگ و موفق دنیا، حضور در نمایشگاه‌های بین‌‌ المللی را یک فرصت طلایی برای ایجاد ارتباط، اطلاع‌رسانی و پیشبرد فروش از طریق انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی می‌دانند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی Sportex Iran با رویکرد «اصلاح سبک زندگی و سلامت همگانی» از ۱۳ تا ۱۶ شهریور 1396 با مشارکت تولیدکنندگان داخلی به همراه تولیدکنندگانی از ۱۳ کشور جهان شامل آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، ژاپن، انگلستان، بلغارستان، هلند، کره جنوبی، چین، ترکیه، روسیه و ایتالیا ، در مصلای امام خمینی (ره)  برگزار شد.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی  ورزشی اسپورتکس 2018 از 21 تا 24 مهر ماه 97 به همت شرکت میلاد نور با مشارکت 160 غرفه از شرکت‌ها و فعالان حوزه تجهیزات ورزشی داخلی و خارجی، از جمله شرکت‌های ارائه‌دهنده تجهیزات باشگاه‌های ورزشی و مکمل‌های خوراکی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

هجدهمین نمایشگاه Sportex Iran از ۱۸ تیر تا 21 تیرماه 98 با حضور محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در نمایشگاه هجدهم جدیدترین فناوری‌های ورزشی ساخت داخل که با همکاری مرکز نوآوری پژوهشگاه علوم تربیت بدنی و علوم ورزشی انجام شد؛ سیستم شبیه ساز تمرین در ارتفاع، سامانه «با مربی» کانون علمی بازی‌های حرکتی کودکان، کفپوش هوشمند تعاملی، قایق پدل بورد و سازه‌های تجهیزات تمرینی کراس فیت، آزمون پایش سلامت، معرفی طرح‌های پژوهشی مبتنی بر فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی، ارائه آخرین کتاب‌ها و نشریات علمی – پژوهشی، مشاوره در زمینه فرایندهای ثبت اختراعات ورزشی و معرفی خدمات مرکز مشاوره تخصصی اعضای هیأت علمی پژوهشگاه علوم ورزشی در طی برگزاری این دوره از نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی شد.

نوزدهمین دوره نمایشگاه  Sportex Iranاز 5 تا 8 مهر 1399 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار  شد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Scroll to Top