نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه آب و فاضلاب | هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران ۱۴۰۰ WATEX

تاریخ برگزاری نمایشگاه آب و فاضلاب

صفحه تخصصی نمایشگاه آب و  فاضلاب با همکاری مشترک  شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هفدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران ۱۴۰۰، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران 1400 را مشاهده کنید.

برگزار کننده: راهکار تجارت مدیریت کوشا

گاه شمار نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب

برگزار کننده نمایشگاه آب و فاضلاب

شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا مجری برگزار کننده هفدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران 1400 WATEX

راه های تماس با شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا:

ثبت نام در نمایشگاه آب و فاضلاب

جهت ثبت نام در هفدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب 1400 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه آب و فاضلاب

راهنما

اخبار نمایشگاه آب و فاضلاب

آرشیو اخبار >

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه آب و فاضلاب

برای مشاهده لیست کامل به صفحه نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران مراجعه فرمایید.

همه چیز درباره نمایشگاه آب و فاضلاب WATEX

نمايشگاه بين المللی صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رویداد صنعتي و تجاری ايران در اين حوزه هر ساله با حضور جمع كثيري از شركتهای توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا می شود.

این نمایشگاه فرصت مهمی   برای رونق اقتصادی و توسعه کسب و کارها فعال در صنعت آب و فاضلاب است. از اهداف برگزاری این نمایشگاه می توان به ایجاد فرصت های جدید شغلی، معرفی حدیدترین محصولات و نوآوری های در صنعت اب و فاضلاب، ایجاد تعامل مستقیم میان مشتریان و شرکت های حاضر در نمایشگاه و فراهم نمودن زمینه تعاملات و همکاری های اقتصادی بین شرکت های داخلی و بین المللی اشاره کرد.

شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا به عنوان یکی از بزرگترین و خوشنام ترین شرکت های برگزاری نمایشگاه های بین المللی در داخل وخارج از کشور مجری برگزار کننده نمایشگاه بین المللی  آب و تاسیسات آب و فاضلاب است.

در این نمایشگاه گروه های کالایی نظیر : تجهیزات و مواد تصفیه آب و فاضلات، شرکت های سازنده بطری آب، فن آوری آب، سیستم کلرزنی، پمپ و سیستم های مکانیکی، تجهیزات صرفه جویی آب، سیستم های آبیاری تجهیزات باغبانی و کشاورز ی ، حفاری و تجهیزات ساخت و ساز و راه اندازی و روکش کردن خط لوله شرکت می کنند.

نگاهی به ادوار نمایشگاه آب و فاضلاب WATEX

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب صحبت کنیم.

یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب مهرماه سال 1394 در فضایی به مساحت 23 هزار مترمربع و در 8 سالن بزرگ نمایشگاهی با حضور بیش از 270 شرکت داخلی و 56 شرکت خارجی از 16 کشورشامل: چین، اتریش، آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلستان، بلژیک، آمریکا، هلند، تایوان، اسپانیا،‌ استرالیا، دانمارک، پرتقال، کره جنوبی و روسیه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه آب و تاسیسات آب و فاضلاب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به معرض نمایش گذاشتند.

دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران مهرماه سال 1395 با مشارکت  259 شرکت داخلی با همراهی 14 شرکت خارجی از 25 کشور جهان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری، تجهیزات تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین کن، سیستم‌های ابزار دقیق، تجهیزات آزمایشگاهی آب فاضلاب و سایر محصولات مرتبط در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده شد.

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب  در مهر 1396 با حضور ۳۶۳ شرکت داخلی و خارجی برگزار شد.  این دوره از نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در ۹ سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر ۳۰ هزار مترمربع با ۱۲ هزار متر فضای سرپوشیده داخلی و ۱۷۴۰ متر فضای سرپوشیده خارجی با مشارکت ۲۵۸ شرکت داخلی و ۱۰۵ شرکت خارجی از ۲۰ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، آلمان، آذربایجان، مجارستان، چین، فرانسه، اسپانیا، دانمارک، کره جنوبی، هندوستان، سوئیس، اتریش، انگلستان، سوئد، ژاپن، کانادا، بلژیک، ایسلند و جمهوری چک برپا شد.

در این نمایشگاه انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی، تصفیه و فیلتراسیون، سامانه‌های آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سامانه‌های ابزار دقیق، سامانه‌های اندازه گیری، تجهیزات آزمایشگاهی و آخرین فناوری‌ها و تولیدات و تجهیزات آب و فاضلاب در معرض نمایش عمومی قرار گرفت.

چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب، مهر 1397 با حضور  216 شرکت داخلی و 28 شرکت خارجی در فضایی فضایی به وسعت 21 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و آخرین دستاوردهای صنعت آب و تاسیسات فاضلاب شامل لوله واتصالات، سامانه‌های تصفیه، فیلتراسیون و نمک‌زدایی آب، شیرآلات، سامانه‌های اتوماسیون، ابزارهای دقیق، سیستم اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیزات صنعتی ؛ در در معرض دید صنعتگران و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران مهر سال 98 با مشارکت بیش از 260 شرکت داخلی و خارجی از 6 کشور ایتالیا، آلمان، چین، مجارستان، ترکیه و تایوان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، در فضایی به وسعت 24 هزار برگزار شد.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی آب و تأسیسات آب و فاضلاب در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار  گردید.

مطالب پیشنهادی

تجهیزات تصفیه

راهنمای خرید دستگاه ها و تجهیزات تصفیه آب

دسترسی به منابع پاک و ارزان آب یکی از مهمترین نیازهای بشر است. امروزه با توسعه فرایند تصفیه آب، با کمک دستگاه ها و تجهیزات تصفیه، آب سالم و پاکیزه، بسیار راحت تر از گذشته در اختیار ما قرار دارد،در این مطلب قصد داریم تجهیزات مورد نیاز تصفیه آب را بررسی کنیم و برندها همراه

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top