نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر | چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران 1400

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

صفحه تخصصی نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر با همکاری مشترک شرکت سپنتاس کیش و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به چهاردهمین نمایشگاه بین المللی بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته ۱۴۰۰، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی  طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت سپنتاس کیش

گاه شمار نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برگزار کننده نمایشگاه طلا و جواهر

شرکت سپنتاس کیش مجری برگزار کننده چهاردهمین نمایشگاه  طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران ۱۴۰۰

راه های تماس با شرکت سپنتاس کیش:

لوگوی سپنتاس کیش

ثبت نام در نمایشگاه سپنتاس کیش

جهت ثبت نام در نمایشگاه چهاردهمین نمایشگاه  بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته 1400 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

میراث
مگ
گوهر
بنیتا

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

راهنما

اخبار نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه طلا و جواهر

نمایشگاه طلا و جواهر تهران نمایشگاه طلا و جواهر تهران یک رویداد است و من رویدادها را دوست دارم. نمایشگاه طلا و جواهر تهران بهترین جایگاه تخصصی برای به نمایش درآوردن محصولات این صنعت به تمامی فعالین حوزه طلا و جواهر در ایران می باشد. نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران توسط اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، نقره، جواهر و سنگهای قیمتی ایران با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد.

تولید کنندگان، صادر کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در صنعت طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت و صنایع وابسته- تولید کنندگان، صادرکنندگان و وارد کنندگان ماشین آلات، ابزارآلات و تجهیزات مربوط به صنعت طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت و صنایع وابسته –  اتحادیه ها، انجمن‌ها، تشکل‌های مربوطه به موضوع نمایشگاه –  مراکز آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی مربوط به موضوع نمایشگاه-  دست اندرکاران در امر طراحی و اجرای دکوراسیون مراکز تولید و عرضه طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت و صنایع وابسته- تولیدکنندگان صندق ایمنی حفظ و نگهداری طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت و صنایع وابسته- دست اندرکاران در امر چاپ و انتشارات، نشریات، مطبوعات و سایر رسانه های جمعی مربوط به موضوع نمایشگاه- دست اندرکاران در بخش اکتشاف و استخراج معادن طلا، نقره، جواهر، و سنگ های قیمتی- کلیه دست اندرکارانی که در پروسه تولید و صادرات محصولات خود از طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی به عنوان بخش قابل توجهی از محصول خود استفاده می نمایند- با نک‌ها و موسسه های مالی و اعتباری و بیمه‌ای و خدمات‌رسانی مربوط به موضوع نمایشگاه

نگاهی به ادوار نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه  طلا و جواهر صحبت کنیم.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر در تاریخ ۲ تا ۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. 10 شرکت ایتالیایی نیز در زمینه ماشین آلات و تجهیزات طلا و جواهر به ارایه محصولات و خدمات خود می پردازند که در کنار غرفه بخش بازرگانی سفارت ایتالیا و غرفه اتحادیه تولیدکنندگان ماشین آلات طلا و جواهر ایتالیا، در مجموع 144 مترمربع و 12 غرفه از این نمایشگاه را به خود اختصاص داده بودند.

این دوره از تاریخ 13 لغایت 16 دی 1396 و از ساعت  10 الی 18 برگزار شد.

در دهمین نمایشگاه  که بیش از 170 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند، از دو سالن طلا و جواهر، و سالن تجهیزات و ماشین آلات طلاسازی به فضای 12هزارمترمربع تشکیل شده است .

 

نهمین دوره نمایشگاه طلا، در تاریخ 28  بهمن الی 1 اسفند 95 برگزار شد.

 

هشتمین نمایشگاه  طلا 28 بهمن 94 با حضور 150 شرکت ایرانی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد بود روز 30 بهمن به کار خود پایان داد.

140 شرکت ایرانی به همراه 10 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، ایتالیا، آلمان، ارمنستان و بلژیک در فضایی به وسعت بیش از 4500 مترمربع گرد هم آمده بودند تا آخرین محصولات، انواع دستگاه‌ها، ماشین و ابزارآلات و تجهیزات مربوط به صنعت طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی، ساعت و صنایع وابسته را به نمایش گذاشتند.

 

این دوره از تاریخ  ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه سال 93 برگزار شد. در این نمایشگاه 135 غرفه از جمهوری اسلامی ایران و 6 غرفه از کشورهای انگلیس، ترکیه و امارات آخرین دستاوردهای خود را در این صنعت در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

پنجمین نمایشگاه در تاریخ 26 تا 29 بهمن با حضور تولیدکنندگان، صادرکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر در تهران برگزار شد.

 

در این نمایشگاه سرویس‌های مختلف طلا، جواهر و نقره تولید داخلی در کنار جدیدترین دستگاه‌های تجهیزات ساخت، قالب‌گیری و تعمیرات طلا و جواهر با مشارکت بیش از 120 شرکت داخلی و 22 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، ژاپن، سوییس، ایتالیا، چین، تایلند و آلمان در فضای بالغ بر 10 هزار متر مربع برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top