نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه کاشی و سرامیک | بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک

صفحه تخصصی نمایشگاه کاشی و سرامیک با همکاری مشترک شرکت پویا نگار سرام پارسیان و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کاشی،سرامیک و چینی بهداشتی 1400، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی تهران 1400 را مشاهده کنید.

برگزار کننده: پویا نگار سرام پارسیان

گاه شمار نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه کاشی وسرامیک

برگزار کننده نمایشگاه کاشی و سرامیک

شرکت پویا نگار سرام پارسیان مجری برگزار کننده بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ۱۴۰۰

راه های تماس با شرکت پویا نگار سرام پارسیان:

ثبت نام در نمایشگاه کاشی و سرامیک

جهت ثبت نام در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی فرم زیر را پر کنید

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه کاشی و سرامیک

راهنما

اخبار نمایشگاه کاشی و سرامیک

آرشیو اخبار >

نمایشگاه کاشی و سرامیک

گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

ادامه مطلب

اطلس سرام البرز

جلیل کاظمی قدس مدیرعامل شرکت «اطلس سرام البرز: در اوج تحریم‌ها کارخانه دوم «اطلس سرام البرز» را هم می‌سازیم – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت “اطلس سرام البرز” با پشتوانه تیم مدیریتی مجرب و پرسنل سختکوش و متعهد خود توانسته است در به کارگیری دانش فنی و تکنولوژی به

ادامه »
الوند

مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره صنایع کاشی و سرامیک الوند: کاشی الوند، موفق‌ترین صادرکننده کاشی و سرامیک ایرانی است – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت “کاشی و سرامیک الوند” طی دو دهه فعالیت در زمینه طراحی و تولید محصولات سرامیکی، هم اکنون با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز

ادامه »
نوین سرام

مدیرعامل شرکت نوین‌سرام: محصولات زیبا و با کیفیت «نوین‌سرام» را در نمایشگاه ببینید و مقایسه کنید – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت نوین‌سرام تولیدکننده کاشی دیوار و کاشی کف به صورت پرسلان‌های متفاوت و در اندازه‌های متنوع، پس از ایجاد نمایندگی‌های فعال در سراسر کشور، با

ادامه »
گلکسی روم

همه چیز درباره نمایشگاه کاشی و سرامیک

نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران (CERAFAIR) محل گردهمایی صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه صنایع و تجهیزات کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از شهرهای مختلف کشورمان و شرکت های خارجی در این می باشد تا ضمن تبادل اطلاعات و ارائه نوین ترین تولیدات خود، در جریان پیشرفت های این حوزه نیز قرار گیرند.

شرکت پویا نگار سرام پارسیان به عنوان یک شرکت نمایشگاهی و بازرگانی به منظور انجام فعالیت های بازرگانی در حوزه صنعت کاشی و سرامیک و همچنین برگزاری نمایشگاه های تخصصی کاشی و سرامیک و صنعت ساختمان در داخل و خارج از کشور در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردیده است. این شرکت با بهره گیری از نیروهای مجرب و پشتیبانی فنی و تخصصی انجمن صنفی تولید کنندگان کاشی و سرامیک کشور که دارای تجارب ارزشمند برگزاری بیش از ۱۴ دوره نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی تهران می باشد را جهت برگزاری شایسته بیست و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی تهران بکار خواهد گرفت و امیدوار است بتواند نمایشگاهی در شان و منزلت صنعت کاشی و سرامیک ایران برگزار نماید.

  • کاشی و سرامیک،
  • ماشین آلات 
  • تجهیزات چینی بهداشتی
  • رنگ و لعاب
  • مواد اولیه 
  • شیرآلات
  •  سرویس های بهداشتی

نگاهی به ادوار نمایشگاه کاشی و سرامیک

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی صحبت کنیم.

 این نمایشگاه با نام “CERAFAIR” یکی از سه نمایشگاه بزرگ و معتبر این حوزه در منطقه است و در روز  یکشنبه 9 تیرماه شروع و به مدت چهار روز برای عموم بازدیدکنندگان دایر و 12 تیر ماه به کار خود پایان داد.

بیش از 160 تولید کننده داخلی و بین المللی از کشورهایی مانند ایتالیا، اسپانیا و چین در فضایی بالغ بر 16 هزار متر مربع در این همایش شرکت کردند.

 

این نمایشگاه در 19 تیرماه سال 97 برگزار شد که در آن شاهد حضور و مشارکت قریب به ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی بودیم.
 این نمایشگاه در فضایی به مساحت حدود ۳۰ هزار متر مربع، در ۷ گروه کالایی؛ کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، شرکتهای بازرگانی پخش کاشی و نشریات مرتبط و در ۱۲ سالن نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 

صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه صنایع و تجهیزات کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از شهرهای مختلف کشورمان و شرکت های خارجی از 9 تا 12 تیر ماه 96 در تهران گردهم آمدند تا ضمن تبادل اطلاعات با یگدیگر و ارائه نوین ترین تولیدات خود، در جریان پیشرفت های این حوزه نیز قرار بگیرند.

این نمایشگاه یکی از سه نمایشگاه بزرگ این صنعت در منطقه خاورمیانه محسوب می شود.

در این دوره  شاهد حضور و مشارکت 170 شرکت و واحد صنعتی داخلی و 40 شرکت خارجی از کشورهای؛ ایتالیا، اسپانیا، چین، سوئیس، بلژیک،جمهوری چک، آلمان، انگلستان، آمریکا،بلغارستانوسوئد بودیم.

در این دوره از نمایشگاه که در 29 تیر سال 95 برگزار شد،  بیش از ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۸ کشور خارجی، نوین ترین تولیدات، تجهیزات و صنایع و تجهیزات مرتبط به این صنعت را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند.

در این دوره شاهد حضور و مشارکت ۲۰۰ شرکت و واحد صنعتی داخلی و ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، جمهوری چک، آلمان، هلند، بلغارستان و کره جنوبی بودیم.

تعداد شرکت های خارجی در نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته داشت. این نمایشگاه در فضایی به مساحت بیش از ۳۲ هزار متر مربع و در ۷ گروه کالایی برگزار شد.

 

این دوره در تاریخ 28 تا 31 خرداد 1392 برگزار شد. 

این دوره با همکاری سازمان توسعه تجارت کشور و شرکت آپادانا سرام در تاریخ 6 اردبیهشت 1390 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top