نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی | پنجمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری

تاریخ برگزاری نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

صفحه تخصصی نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی با همکاری مشترک  شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی  و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین  المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری ، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری و دارویی تهران را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی

گاه شمار نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

برگزار کننده نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی مجری برگزار کننده پنجمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری

راه های تماس با شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی:

لوگوی ماشین آلات کشاورزی

ثبت نام در نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری 99 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

راهنما

اخبار نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

 نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری نقش ارزنده و مهمی در تبادل اطلاعات فنی- بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و تاثیر بی نظیر آن بر رشد و توسعه کشاورزی و اقتصادی کشور تاکید خواهد کرد. بی تردید توسعه بخش کشاورزی با تمامی ویژگی‌ها و پیچیدگی‌های مترتب به آن فرآیندی نیست که در کوتاه مدت و بدون تدوین و اجرای برنامه‌های اصولی و صحیح محقق شود، توسعه کشاورزی حکایت از ایجاد تغییرات در بخش کشاورزی می‌کند و ایجاد این تغییرات مستلزم به وجود آوردن شرایطی مناسب برای وقوع آن است تا در نتیجه آن، فرصت‌های مناسب در اختیار کشاورزان قرار گیرد که ایجاد تعدیلاتی درساخت‌های اقتصادی و اجتماعی جامعه، پی افکندن زیر بناهای فیزیکی مناسب، به وجود آوردن و تاسیس زیر بناهای اجتماعی لازم برای تقویت کشاورزی و تعیین قیمتهای مناسب جهت محصولات کشاورزی از جمله این شرایط است. نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری به مهم‎ترین بخش های کشاورزی نظیرتامین مواد خام و اولیه مورد نیاز صنایع بالادستی، تامین نهاده‎هایی مانند نیروی کار، مصرف تولیدات سایر بخش‏های صنعتی از قبیل کودها و سموم شیمیایی و ماشین‌آلات کشاورزی، ارزآوری برای کشور و تامین مالی سایر بخش‎های زیربنایی خواهد پرداخت.

شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی با هدف به هم پیوستن و متمرکز ساختن بخش قابل توجهی از نیروی انسانی، تجارب و امکاناتی که سال­ها به صورت­های مختلف در خدمت صنعت نمایشگاهی کشور بوده­ اند تأسیس شده است. بنیانگذاران این شرکت سال­هاست که اقدام به برگزاری نمایشگاه­ های تخصصی در راستای افزایش حجم مبادلات بازرگانی ایران و جهان، افزایش سطح تولید، تبادل اطلاعات و انتقال دانش فنی داشته و همچنین با ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی مرتبط اعم از ساخت غرفه های نمایشگاهی (عام ، ویژه و خاص) در داخل و خارج از کشور برآنند تا در قالب این شرکت بتوانند به برآیند کیفی­تری برای پاسخگویی به نیازهای این صنعت در کشورمان برسند.

تجارب و امکانات گردآوری شده، این شرکت را قادر می­ سازد که هم در زمینه برگزاری نمایشگاه ­ها و هم طراحی و اجرای غرفه­ های نمایشگاهی خاص با زیبایی و کارایی منحصر به فرد و هم در زمینه طراحی و اجرای غرفه­ های استاندارد در مساحت های بالا اقدام نماید. شرکت توانایی ساخت غرفه های ویژه نمایشگاهی با استفاده از سیستم اکتانورم و همچنین سیستم سهلان به مساحت ۲۰۰۰۰متر مربع را دارا می باشد و با توجه به امکانات مناسب برای تولید و انبار در صورت نیاز، امکان افزایش پتانسیل غرفه سازی را نیز دارا می­  باشد. در ضمن حجم قابل توجهی از لوازم اضافه نیز جهت اجاره به شرکت ­­کنندگان در طول مدت نمایشگاه از خدمات قابل ارائه این شرکت می باشد. این شرکت با برخورداری از فضای اداری مناسب (در شهرهای تهران، مشهد، بغداد و کابل) و مجهز به نرم افزارهای جدید روز در ارتباط با طراحی و مدیریت پروژه توان برقراری ارتباط و پاسخگویی به نیازهای مختلف مخاطبین خود را دارد.

 ماشین آلات وادوات کشاورزی و باغبانی ، تجهیزات آزمایشگاهی ، نهاده های کشاورزی، سیستمهای آبیاری، کشتهای گلخانه ای، سازه ها ، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، مکانیزاسیون کشاورزی، شرکتهای بازرگانی، خدمات فنی مهندسی و مشاور  ، حمل و نقل و خدمات گمرگی ، مراکز علمی و دانشکده های کشاورزی ، ارگانهای دولتی ، بیمه و بانک ،  سایتهای اطلاع رسانی و نشریات تخصصی.

نگاهی به ادوار نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین آلمللی ماشیت آلات کشاورزی  صحبت کنیم.

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری تهران مورخ 24 الی 27 دی ماه 98 برگزار شد.

 این نمایشگاه (سال 97)، این نمایشگاه در فضایی به مساحت 13000 مترمربع (فضای بسته) و همینطور 500 مترمربع (فضای باز) و با حضور 165 شرکت داخلی و 15 شرکت خارجی (از کشورهای ترکیه، چین، ایتالیا، هلند، انگلیس و … ) برگزار شد.

این نمایشگاه از تاریخ 2 الی 5 اسفند ماه 96در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top