EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه کار | چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران جابکس، کار ایران تهران ۱۴۰۰ (IRANJOBEX)

تاریخ برگزاری نمایشگاه کار

صفحه تخصصی نمایشگاه کار با همکاری مشترک مرکز کار ایران ایرانیان و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی کار ایران، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی ایران جابکس، کار ایران تهران 1400 را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مرکز کار ایران

گاه شمار نمایشگاه بین المللی کار ایران

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های کار در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر نمایشگاه کار

اخبار نمایشگاه کار

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه کار

شرکت مرکز کار ایران  برگزار کننده سومین  نمایشگاه بین المللی  ایران جابکس، کار ایران تهران 1400

راه های تماس با مرکز کار ایران:

ثبت نام در نمایشگاه کار

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه کار لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه کار

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه کار

نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) بزرگترین رویداد حوزه اشتغال و کار کشور است که با حضور شرکت ها و سازمان های داخلی و بین المللی معتبر، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، موسسات کاریابی داخلی و خارجی و دیگر بازیگران عرصه اشتغال و کاریابی برگزار می‌شود. نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) بزرگترین رویداد حوزه اشتغال و کار کشور است که با حضور شرکت ها و سازمان های داخلی و بین المللی معتبر، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها، موسسات کاریابی داخلی و خارجی و دیگر بازیگران عرصه اشتغال و کاریابی برگزار می‌شود. کم کردن فاصله و ایجاد فرصت برای رویارویی مستقیم بین کارفرمایان و کارجویان، ایجاد رقابت در بازار منابع انسانی و اشتغال، امکان ملاقات مستقیم کارجویان و مدیران ارشد سازمانها و شرکتهای داخلی و خارجی شرکت کننده در نمایشگاه و همچنین ثبت و ارسال رایگان رزومه برای این شرکت ها از جمله اساسی ترین اهداف نمایشگاه بین المللی کار ایران هستند.

مرکز کار ایران به عنوان سازمانی در حال توسعه در امور مربوط به کار و اشتغال است که به شکلی جامع در حوزه‌های مربوط به کار، اعم از آموزش‌های حرفه‌ای، کارآفرینی، ایجاد دفاتر خدمات شغلی بین‌المللی و برگزاری نمایشگاه‌های کار بین المللی فعالیت دارد. اگر چه پیشینه هویتی این مرکز به سال ۱۳۵۲ باز می‌گردد، اما مرکز کار ایران فعالیت رسمی خود با این نام را از سال ۱۳۹۶ تحت نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز نموده‌است.

پیشبرد اهداف در راستای توسعه‌ی اشتغال پایدار در سطح ملی و بین المللی و تلاش در جهت ایجاد رونق در حوزه ی اشتغال و به طبع آن در سطوح خرد و کلان اقتصاد کشوری از جمله اساسی ترین چشم اندازهایی ست که مرکز کارایران برای سال‌های آتی خود در نظر دارد. این مرکز می کوشد تا با ایجاد فرصت های سازنده ی هر چه بیشتر راه دسترسی کارجویان و نیروهای متخصص و پویای ایرانی به بازار موثر کار را فراهم کرده و نیز کارفرمایان و صاحبان مشاغل را در خصوص یافتن نیروی کار مورد نظرشان یاری بخشد. 

نگاهی به ادوار نمایشگاه کار

در اینجا می خواهیم درباره ادوار  نمایشگاه بین المللی کار ایران صحبت کنیم.

دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) در  دوشنبه دوم تا پنجم اردیبهشت ماه 98 در محل نمایشگاههای بین المللی برگزار شد و در این کنار شرکت‌های داخلی نمایندگانی از کشور‌های آلمان، هلند، ایرلند، مالزی، قزاقستان، ارمنستان، چین و سنگاپور نیز در آن حضور  داشتند.

 

اولین نمایشگاه کار ایران( ایران جابکس‌) با حمایت وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی 5 لغایت 8 اردیبهشت‌ماه 97در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از 6 هزار فرصت شغلی توسط شرکت کننده‌ها در این نمایشگاه به کارجویان ارائه شد که شرکت‌های مختلف اقدام به جذب نیروهای مورد نظر خود از میان کارجویان مختلف شرکت‌کننده در نمایشگاه کردند.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Scroll to Top