نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه ایران هلث ، بیست وسومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران هلث

صفحه تخصصی نمایشگاه ایران هلث با همکاری مشترک شرکت آوای موفق ایرانیان و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی ایران هلث، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی  ایران هلث، تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی تهران را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت آوای موفق ایرانیان

گاه شمار نمایشگاه ایران هلث

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه ایران هلث

برگزار کننده نمایشگاه ایران هلث

شرکت آوای موفق ایرانیان مجری برگزار کننده بیست و سومین  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی 1400

راه های تماس با شرکت آوای موفق ایرانیان:

لوگوی شرکت برگزار کننده

ثبت نام در نمایشگاه ایران هلث

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی 1400 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه ایران هلث

راهنما

اخبار نمایشگاه ایران هلث

آرشیو اخبار >

مدير اجرايي بيست‌ و‌ دومين نمايشگاه ايران هلث گفت: از محصولات شرکت‌هاي دانش‌بنيان در دومين رويداد بزرگ در حوزه تجهيزات پزشکي، آزمايشگاهي، دارو، خدمات و گردشگري سلامت رونمايي مي شود.

ادامه مطلب

همه چیز درباره نمایشگاه ایران هلث

نمایشگاه بین المللی ایران هلث، مهم ترین رویداد نمایشگاهی پزشكی و یکی از بزرگترین رویدادهای نمایشگاهی در سطح منطقه است و همه ساله با استقبال گسترده شركت های فعال در زمینه تجهیزات پزشكی، دندانپزشكی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت همراه است.

گروه آواي موفق بعنوان مجري رسمي  برگزاري نمايشگاه هاي بين المللي ، سازمان توسعه و تجارت ايران  با دارا بودن کارشناساني  مجرب و مجموعه هاي تحت پوشش موفق به برگزاری تعداد زيادي از نمايشگاه هاي بين المللي در داخل و خارج از ايران ،شده است این شرکت مجری برگزار کننده نمایشگاه ایران هلث است.

نگاهی به ادوار نمایشگاه ایران هلث

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه ایران هلث صحبت کنیم.

شانزدهمین نمایشگاه نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در اردیبهشت 1392 با حضور حضور410 مشارکت کننده داخلی و خارجی از  کشورهای کره جنوبی، مالزی، بلژیک ،عراق، اردن، سوریه، آرژانتین، لبنان،  تایوان،ایتالیا ، قزاقستان و افغانستان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی از 25 تا 28 ارديبهشت ماه 93  با حضور شرکت های داخلی و خارجی از کشورهای سوئد، سوييس، فرانسه، آلمان، اتريش، پرتغال، ژاپن، تايوان، چين، کره جنوبي، دانمارک، امارات متحده عربي، هند، هنگ کنگ و بلژيک شرکت حضور در فضایی به مساحت 20 هزار مترمربع برگزار شد.

این دوره از 26 تا 29 ارديبهشت 94 با مشارکت بيش از 550 شرکت داخلي و خارجي از کشورهاي آلمان، ترکيه، سوئد، سوئيس، اتريش، ايتاليا، ژاپن، پرتغال، فرانسه، چين، بلژيک، کره، هنگ کنگ، هند، دانمارک، تايوان، برزيل، اوکراين، روسيه، کانادا، لوکزامبورگ و اسپانيا، برپا شد.

این دوره از 26 تا 29 ارديبهشت 94 با مشارکت بيش از 550 شرکت داخلي و خارجي از کشورهاي آلمان، ترکيه، سوئد، سوئيس، اتريش، ايتاليا، ژاپن، پرتغال، فرانسه، چين، بلژيک، کره، هنگ کنگ، هند، دانمارک، تايوان، برزيل، اوکراين، روسيه، کانادا، لوکزامبورگ و اسپانيا، برپا شد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در اردیبهشت 1395 با حضور یش از 600 شرکت داخلی و خارجی از 24 کشور از جمله آلمان، فنلاند، اتریش، کره جنوبی، ایتالیا و سوئیس در فضایی بالغ بر 23 هزار مترمربع در 13 سالن برگزار شد.

بیستمين نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپرشکی، دارویی و آزمایشگاهی، از ،٢٥ تا ٢٨ ارديبشهت ماه 96، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در فضائی بالغ بر 30 هزار متر مربع با مشارکت بيش از 500 شرکت داخلی و خارجی برگزار شد.

شرکت کنندگان این نمایشگاه در حوزه‌های مختلف تولید، صادرات، واردات و توزیع انواع تجهیزات و لوازم پزشکی و آزمایشگاهی، تجهیزات داندانپزشکی، توانبخشی، بیمارستانی و صنایع دارویی، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را ارائه کرده اند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی  در سال 1397 با حضور  بیش از 340 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی  از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

بهترین شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان

بهترین شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان NICU

بهترین شرکت های تجهیزات اطفال و نوزادان NICU نوزادان و اطفال بیشتر نوزادان پس از تولد نیاز به مراقبت ویژه و تجهیزات خاصی ندارند اما نوزادان نارس یا زودرس پیش از ترخیص از بیمارستان نیاز به برخی تجهیزات پزشکی دارند که در NICU(Neonatal Intensive Care Unit) یا بخش مراقبت های ویژه ی نوزادان مورد استفاده

Read More »
تجهیزات قلب - بهترین شرکت های تجهیزات قلب و عروق

بهترین شرکت های تجهیزات قلب و عروق

بهترین شرکت های تجهیزات قلب و عروق ایران ما در این مقاله به شما ،بهترین شرکت های تجهیزات قلب و عروق و مهم ترین تجهیزات پزشکی قلب و عروق را در زیر به شما معرفی میکنیم : تجهیزات پزشکی قلب و عروق در تمامی مراکز درمانی اعم از بخش های مختلف بیمارستان، درمانگاه، کلینیک و

Read More »
بهترین شرکت های تجهیزات آزمایشگاهی - تجهیزات آزمایشگاه

بهترین شرکت های تجهیزات آزمایشگاهی

بهترین شرکت های تجهیزات آزمایشگاهی ما در این مقاله به شما درباره تجهیزات آزمایشگاهی توضیح مختصری میدهیم و 10 تا از بهترین شرکت های تجهیزات آزمایشگاهی را معرفی میکنیم: در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست تجهیزات آزمایشگاهی و تقسیم بندی آن‌ها

Read More »
شرکت تجهیزات ارتوپدی-تجهیزات ارتوپدی

بهترین شرکت های تجهیزات ارتوپدی

بهترین شرکت های تجهیزات ارتوپدی ما در این مقاله به شما یک توضیح مختصر درباره ارتوپد میدهیم و 10تا از بهترین شرکت های تجهیزات ارتوپدی را معرفی میکنیم با ما همراه باشید. در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که نمایشگاه ایران هلث  معتبر ترین آنهاست ارتوپد اصطلاح ارتوپدی

Read More »
تجهیزات پزشکی - برترین شرکت های تجهیزات پزشکی

بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی عمومی ایران

بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی عمومی ایران قطعا در ایران شرکت های تولید کننده و وارد کننده  معتبر زیاد است که ما میخواهیم در این مقاله 10 تا از بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی عمومی را به شما معرفی کنیم : در ایران هر سال نمایشگاه های تجهیزات پزشکی بین المللی زیادی برگزار میشود که

Read More »
تجهیزات پزشکی

بهترین شرکت های تجهیزات پزشکی دنیا

شرکت های تجهیزات پزشکی در دنیا شاید شما هم بارها نام تجهیزات پزشکی را شنیده باشید یا حداقل یک بار برای تهیه وسایل پزشکی به یک شرکت تجهیزات پزشکی مراجعه کرده باشید، اما ما میخواییم دقیق تر بهتون توضیح بدیم که وسایل پزشکی چیست و دقیقا به چه وسایلی تجهیزات پزشکی میگویندو 15 تا از

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top