نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی | نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی

صفحه تخصصی نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هفتمین نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران  (اکسیدا) ۱۴۰۲، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران (اکسیدا) 1402 را مشاهده کنید.

برگزار کننده: 

گاه شمار نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های تجهیزات دندانپزشکی در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی

اخبار نمایشگاه محصولات دندانپزشکی

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه تجهیزات دندان پزشکی

برگزار کننده نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران 1402 به زودی اعلام میگردد

راه های تماس با برگزارکننده :

ثبت نام در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی

نمایشگاه و کنگره انجمن دندانپزشکی ایران (اکسیدا)، بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دندانپزشکی ایران است که از سال 1341 هر ساله برگزار شده است. اکسیدا بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای دندانپزشکان در ایران و منطقه بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی دندانپزشکی با بالاترین استاندارد ها ممکن در حوزه کار حرفه ای دندانپزشکی است. نمایشگاه بزرگ مرتبط با این رویداد به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات دندانی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت دندانپزشکی می‌دهد.

نگاهی به ادوار نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی (اکسیدا) صحبت کنیم.

دومین دوره این نمایشگاه  با هدف معرفی فناوری روز در زمینه های تولید مواد و تجهیزات پزشکی از جمله یونیت، ایمپلنت، روپوش و البسه پزشکی و کلیه مواد و تجهیزات دندانپزشکی با حضور ۱۲۰ شرکت داخلی و ۱۹ شرکت خارجی از کشورهایی همچون آلمان، کره، چین، ایتالیا و آمریکا برگزار شد.

دومین نمایشگاه بین‌المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و در فضایی به وسعت ۵۷۰۰ مترمربع مشتمل بر ۵۶۱۰ مترمربع فضای داخلی و ۹۰ مترمربع فضای خارجی برگزار گردید.

 برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران با هدف ارتقا کمی و کیفی صنعت دندانپزشکی، مواد مصرفی، تجهیزات و وسایل، از تاریخ 28 الی 31 فروردین 1397 در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور اکثریت شرکتهای تخصصی و فوق تخصصی تولید کننده و وارد کننده در حوزه تجهیزات دندانپزشکی انجام شد.

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد و تجهیزات دندانپزشکی تهران با هدف ارتقا کمی و کیفی صنعت دندانپزشکی، مواد مصرفی، تجهیزات و وسایل، از تاریخ 2 الی 6 اردیبهشت 1398 در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور اکثریت شرکت‌های تخصصی و فوق تخصصی تولید کننده و وارد کننده در حوزه تجهیزات دندانپزشکی انجام شد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید