EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه فرش دستباف | سی امین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه فرش دستباف

صفحه تخصصی نمایشگاه فرش دستباف
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی فرش دستباف، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی فرش دستباف را مشاهده کنید.

برگزار کننده: تجارت پیشگاه راه آرمان

گاه شمار نمایشگاه بین الملی فرش

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های فرش دستباف در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر نمایشگاه فرش دستباف

اخبار نمایشگاه فرش دستباف

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه فرش دستباف

تجارت پیشگان راه آرمان  برگزار کننده سی امین نمایشگاه بین المللی فرش دستباف 1400

راههای تماس با تجارت پیشگان راه آرمان:

لوگوی تجارت پیشگان راه آرمان

ثبت نام در نمایشگاه فرش دستباف

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه فرش دستباف لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه فرش دستباف

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه فرش دستباف

نمايشگاه فرش دستباف تهران به عنوان نمايشگاه تخصصي عرضه فرش دستباف، يکي از مهمترين و بزرگترين رويداد هنر-صنعت فرش دستباف در دنيا محسوب می شود. مرکز ملي فرش ايران (Iran National Carpet Center) به عنوان متولي و برگزار کننده اين رويداد مهم ، امکانات و تسهيلات ويژه اي براي حضور بازرگانان فعال در زمينه خريد و فروش فرش دستباف در خارج از کشور فراهم نموده است. در سال گذشته بازرگاناني از کشورهاي آفریقاي جنوبی، ژاپن، کرواسی، جمهوري چک، یونان، برزیل، هند، آلمان، دانمارك، صربستان، رومانی، اروگوئه، روسیه، آذربایجان، ازبکستان، امارات، چین، کویت، سوئد و… از اين نمايشگاه بازديد و خريد نمودند.

نگاهی به ادوار نمایشگاه فرش دستباف

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی فرش دستباف صحبت کنیم.

نمايشگاه فرش دستباف تهران از ۲۸ مرداد الی ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ در شهر تهران کشور ایران برگزار گردید

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با اجرای شرکت سهامی فرش ایران سوم تا نهم شهریور ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
این نمایشگاه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و ۱۴ سفیر از کشور‌های مختلف در تهران افتتاح شد.

در این نمایشگاه انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه ها و رنگ های مختلف، قالی و قالیچه، گلیم، جاجیم و تابلو فرش های مختلف عرضه شد. همچنین برگزاری چندین کارگاه علمی و آموزشی، رونمائی از برترین فرش های کشور، بافت زنده فرش و … برخی از برنامه های جانبی بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران بود.

در این نمایشگاه 670 شرکت تولیدی و صادراتی هنر صنعت فرش دستباف کشور حضور داشتند و فرش‌هایی فاخر و حتی عتیقه ایرانی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 50 هزار متر مربع در 13 سالن نمایشگاهی  از  9 شهریورماه از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران از اول تا هفتم شهریورماه 1396 برابر با 23 تا 29 آگوست 2017 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه های مختلف و قالی و قالیچه، گلیم و تابلو فرش های مختلف عرضه شد.

فرش دستباف ایران که محصولی هنری و اقتصادی محسوب می شود به 80 کشور از جمله المان و ایتالیا از قاره اروپا ، لبنان و کویت و قطر از خاورمیانه ، ژاپن و چین از شرق اسیا صادر می شود و همچنان نقش راهبری در بازارهای بین المللی دارد.

این نمایشگاه از 1 شهریور95 به مدت 7 روز برگزار شد. در بیست و پنجمین نمایشگاه  بیش از ۷۰۰ شرکت تولیدی و صادراتی هنر- صنعت فرش دستباف کشور حضور و مشارکت دارند و گنجینه‌ای از قالی های دستباف، مهم‌ترین کالای فاخر ایرانی و آثار کم نظیر بافندگان و هنرمندان ایرانی را به نمایش گذاشته شده است.

بیست و چهارمین نمایشگاه  از اول شهریور 94 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت و تا هفتم شهریور ادامه داشت.

بیست و سومین  نمایشگاه  از اول شهریور 93 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت و تا هفتم شهریور ادامه داشت.

بیست و دومین نمایشگاه  از اول شهریور 92 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران  در مساحت 25300متر مربع با تعداد 573 غرفه و مجری برگزار کنندگی شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو  گشایش یافت و تا هفتم شهریور ادامه داشت.

بیست و یکیمن نمایشگاه  از اول شهریور 91 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران  در مساحت 23100 متر مربع با تعداد 583 غرفه و مجری برگزار کنندگی شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو  گشایش یافت و تا هفتم شهریور ادامه داشت.

مطالب پیشنهادی

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Scroll to Top