نمایشگاه ها

نمایشگاه تونل های مترو | سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه تونل های مترو

صفحه تخصصی نمایشگاه تونل های مترو
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو 1402، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو را مشاهده کنید.

برگزار کننده: 

گاه شمار نمایشگاه صنایع چوب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های تونل های مترو در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه تونل های مترو

برگزار کننده نمایشگاه تونل های مترو

 برگزار کننده سومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو 1402 بزودی اعلام میگردد. 

راه های تماس با بانیان فردای روشن :

ثبت نام در نمایشگاه تونل های مترو

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه تونل های مترو لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه تونل های مترو

همه چیز درباره نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو

دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات تونل و‌ فضاهای زیر زمینی مترو از 2 اسفند تا 5 اسفند 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
این نمایشگاه قصد دارد توانمندی های مهندسین ، تولید کنندکان ودست اندر کاران صنعت تونل سازی و فضاهای زیر زمینی و متروی کشور را در کنار تولید کنتدگان برتر خارجی این صنایع به نمایش گذارد. رویکرد بهره برداری از تونل و سازه های زیر زمینی در جهان به منظور تامین نیازهای جوامع روز به روز در حال افزایش است .پیشرفت های علمی و فنی توتل سازی ونوآوری های مربوط به آن در روش های طراحی واجرا و نیز ابزار و تجهیزات مرتبط ، امکان‌پاسخگویی به نیازهای مذکور را فراهم کرده است و طبیعی است که همگام با این‌پیشرفت ها نیازهای جوامع و انتظارات آنها نیز افزایش یابد .نکته مهم در این زمینه بزرگ شدن وتوسعه ی نیازهای تونل سازی در جوامع نیز است و همین مساله سبب می شود که تونل سازان ودست اندرکاران مرتبط با این صنعتِ استراتژیک با چالش های جدیدی در دستیابی به تولیدات این صتعت مهم روبرو شوند .با این دیدگاه باید صنعت تونل سازی و فضاهای زیر زمینی کشور بتوانتد به نیازهای جامعه درزمینه های مختلف این صنعت پاسخ دهند .شرکت بانیان فردای روشن با بهره گیری از دانش اعضای حرفه ای انجمن تونل ایران ونیز همکاری شرکت‌ مترو به این نتیجه رسید که با توجه به لزوم بهینه سازی فرآیندهای این صنعت برپایی نمایشگاه تجهیزات تونل و فضاهای زیر زمینی که با استقبال کم نظیر دست اندر کاران ومتخصصان این صنعت وتجهیزات وابسته آن روبرو شده است ، قادر خواهد بود تا گام هایی موثر در جهت پاسخگویی به نیازهای این صنعت بر دارد . برپایی این نمایشگاه در شرایط حساس کنونی یک نیاز اساسی برای کشور محسوب می شود . طبیعی است در این‌نمایشگاه که با حضور شرکت های خارجی فعال در این حوزه بر گزار می شود ، امکان تبادل اطلاعات و تجربیات متخصصان ، مهندسان و دست اندر کاران صنایع تونل سازی و فضا های زیر زمینی و نیز نمایش اخرین پدیده های تکنولوژی در بخش های مختلف و متنوع این صنعت به مناسب ترین شکل ممکن میسر شود . صاحبان صنایع مرتبط ، متخصصان ودست اندر کاران این صنعت با حضور گسترده ی خود در این نمایشگاه قادر خواهند بود ، سبب ساز عینیت بخشیدن به توانمندی های متخصصان ایرانی در سطح بین الملل شوند . عنوان این نمایشگاه یعنی تجهیزات تونل و فضاهای زیر زمینی مترو نه تنها در کشورما بلکه در تمام‌ کشورهای دنیا به دلیل ارتباط مستقیم این عناوین با موضوع انتقال آب ، حمل و نقل از جمله اساسی ترین مسایل کشورهاست .
نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیر زمینی مترو با نگاهی حرفه ای به بررسی روش های بهبود و ارتقای سطح کیفی این صنایع ونیز شناسایی و معرفی تکنولوژی های به کار گرفته شده در این زمینه ها می پردازد . در عرصه ی فضاهای زیر زمینی بویژه مترو نیز در این نمایشگاه سعی شده است تا با حضور شرکت های زیر مجموعه ی مترو ، چالش ها و راهکارهای احداث تونل های بزرگ جهت رفع مشکلات ترافیکی شهرهای بزرگ بویژه پایتخت را مورد بررسی و شناسایی قرار دهد. نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات تونل و‌ فضاهای زیر زمینی مهمترین و بزرگترین تورنمنت تجاری – صنعتی و نیز با اهمیت ترین گردهمایی بزرگان این صنعت در کشور است که تا کنون برگزار می شود.

محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات تونل و فضاهای زیرزمینی مترو

نمايشگاه هاي بين المللي تهران با بهره مندي از فضا، امكانات و تسهيلات نمايشگاهي منحصر به فرد و نیرو های متخصص، بستر و زمينه مناسبي را از طريق برپايي نمايشگاههاي تخصصي و بين المللي جهت تولیدکنندگان، بازرگانان داخلي و خارجي مهيا ساخته است تا علاوه بر عرضه و نمايش توانمنديها، مبادلات تجاري، سرمايه گذاريهاي مشترك و بين المللي خود را در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران توسعه بخشند .
راه های دسترسی به نمایشگاه بین المللی تهران:
نمایشگاه بین‌المللی تهران دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقهٔ جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.
درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول. این درب جهت دسترسی به پارکینگ جنوب غربی نمایشگاه است که بهترین دسترسی را به سالن‌های میلاد؛ خلیج فارس و ۳۵، ۳۸، ۴۰ و ۴۱ را دارد.
درب جنوبی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب. این درب به درب اصلی نمایشگاه نیز مشهور است و تنها مسیری است که اجازه تردد اتومبیل به داخل نمایشگاه از آن داده می‌شود. این درب مجاور سالنهای ۷، ۸، ۹ و ۲۷ می‌باشد.
درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر.
درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین‌المللی.
درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن – خیابان رشید فضل‌الله.