نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه چاپ و بسته بندی | بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته سال ۹۹

تاریخ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی

صفحه تخصصی نمایشگاه چاپ و بسته بندی با همکاری مشترک شرکت آروین مهر فجر و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران۹۹، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران 99 را مشاهده کنید.

برگزار کننده: آروین مهر فجر

گاه شمار نمایشگاه بین المللی چاپ 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه چاپ و یسته بندی

برگزار کننده نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی

شرکت آروین مهر فجر مجری برگزار کننده بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران ۹۹

راه های تماس با شرکت آروین مهر فجر:

لوگوی شرکت آروین مهر فجر

ثبت نام در نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه چاپ و بسته بندی

راهنما

اخبار نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی

آرشیو اخبار >

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه چاپ و بسته بندی

برای مشاهده لیست کامل به صفحه لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی مراجعه فرمایید.

ثبت نام در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

نمایشگاه بین المللی چاپ ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بعنوان بزرگترین رویدادتجاری صنعت چاپ در ایران هر سال با حضور فعالان صنعت چاپ و بسته بندی و شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

این نمایشگاه فرصت چشمگیری  برای رونق اقتصادی و توسعه کسب و کارها فعال در حوزه چاپ و بسته بندی است. از اهداف برگزاری این نمایشگاه می توان به ایجاد فرصت های جدید شغلی، معرفی حدیدترین محصولات و نوآوری های در صنعت چاپ و بسته بندی، ایجاد تعامل مستقیم میان مشتریان و شرکت های حاضر در نمایشگاه و فراهم نمودن زمینه تعاملات و همکاری های اقتصادی بین شرکت های داخلی و بین المللی اشاره کرد.

چاپ:

تجهیزات چاپ و پرینت

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

ماشین آلات پرینت و چاپ (رولی –ورقه ای)

مواد اولیه چاپ نظیرکاغذ،فویل و فیلم

جوهر،روکش هاولاک

تجهیزات جانبی و کنترل

تجهیزات صحافی و تجلید

تجهیزات کنترل اتاق چاپ

بسته بندی:

ماشین الات بسته بندی و چاپ و ماشین آلات چند کاره

ماشین آلات  فرم دهنه،پر کننده و دوخت بسته بندی

بسته بندی مواد- مواد مصرفی

تجهیزات مربوط به تولید ونصب برچسب

ماشین آلات بسته بندی

تست عملکرد و کیفیت بسته بندی

طراحی بسته بندی و مشاوره

سیستم های لجستیکی

شرکت آروین مهرفجر سهامی خاص از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه برگزاری نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه کیف و کفش چرم، چاپ و بسته بندی آغاز نموده است . آروین مهرفجر عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ج .ا.ایران می باشد که با هدف توسعه صنعت و برگزاری نمایشگاه های بین المللی با موضوعات مختلف در سطح کشور ، مشکلات و موانع صاحبان مشاغل و فعالان در این حوزه را توانسته مرتفع سازد.

نگاهی به ادوار نمایشگاه چاپ و بسته بندی

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته صحبت کنیم.

نوزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللى چاپ، بسته بندى و ماشین آلات وابسته سال 1391 با مشارکت 360 شرکت داخلی و 43 شرکت خارجی از 9  کشور جهان طی 4 روز و در 40 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.اتحادیه‌های صنفی چاپخانه داران تهران، لیتوگرافان و صحافان و نیز انجمن مدیران صنایع کارتون و ورق ایران در برگزاری این نمایشگاه با شرکت صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران همکاری داشتند.

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در آذر ماه سال 1392 با حضور ۵۰۰ شرکت داخلی و خارجی در ۳۵ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و فعالان صنعت چاپ و بسته بندی آخرین محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.

بیست و یکیمن نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران در دی ماه سال 1393 با مشارکت فعالان صنعت مذکور در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران، برگزار شد. این نمایشگاه به همت شرکت نمایشگاهی صنوف، با محوریت سه اتحادیه صنعت چاپ تهران همانند اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، اتحادیه لیتوگرافان تهران و اتحادیه صحافان تهران برپا شده و از ششم تا نهم دی ماه در این مکان دایر است.

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران، با حضور 750 شرکت داخلی و خارجی  از کشورهای آلمان، چین، دانمارک، کره، ژاپن، ایتالیا، سوئد، اتریش، فنلاند، ترکیه، فرانسه، اسپانیا، تایوان، تایلند، هند، سنگاپور، سوئیس و برزیل  در 14 سالن نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در دی کاه سال 1394 برگزار شد.

بیست و سومین دوره در دی ماه سال 1395 با مشارکت ۴۴۰ شرکت داخلي و ۲۲۰ شرکت خارجي از کشور هاي انگليس ، آلمان، عراق ، ايتاليا، اتريش، فرانسه مصر و تايوان ، چين و ترکيه برگزار شد و مشارکت کنندگان جديد ترين و نوين ترين دستگاه هاي چاپ، دستگاه هاي بسته بندي، دستگاه های و تجهيزات کد گذاري ، دستگاه هاي پلمپ صادراتي و کالا ها و اجناس مخصوص بسته هاي داخلي و صادراتي را به معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند اين نمايشگاه را اتاق اصناف با همکاري اتحاديه صنف چاپخانه داران ، اتجاديه ليتوگرافان ، اتحاديه صحافان و انجمن کارتن ورق ايران در فضايي به مساحت ۲۴ هزار متر مربع و در ۱۴ سالن اصلي و بزرگ محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران بر پا کردند .

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته در آذرماه 96 با حضور ۴۵۰ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت خارجی از آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش، سوئیس، سوئد، ترکیه، تایوان، چین، کره جنوبی، ژاپن، هند و اسلوونی و همچنین حضور هیات های تجاری از کشورهای افغانستان، عراق، عمان و ارمنستان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

دوره بیست و پنجم با حضور مشارکت کنندگان از بخش های خدمات پیش تولید چاپ، خدمات پس از چاپ، ماشین آلات، ابزار و تجهیزات جانبی چاپ، چاپ دیجیتال، تبدیل و بسته بندی کاغذ، مواد اولیه، مواد کمکی برای بسته بندی، نرم افزارهای مدیریت چاپ و همچنین بخش های فرآوری و ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی ها، فرآوری و ماشین آلات بسته بندی مواد دارویی، آرایشی و بهداشتی، فرآوری و ماشین آلات بسته بندی شیرینی جات و نان ها، مواد بسته بندی، روش های بسته بندی و تولید بسته بندی، ماشین آلات ساخت و تولید مواد بسته بندی در آذر ماه سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در این دوره یک سمینار و 5 کارگاه آموزشی برپا شد.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضوربیش از ۴۴۵ شرکت ‌کننده داخلی و خارجی از ایران و ۱۲ کشور از کشورهای  ایتالیا،‌ سوئد، آلمان،‌ فرانسه،‌ چین،‌ ترکیه و کره‌جنوبی برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

راهنمای خرید دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی

در این نوشته ایتدا نگاهی به تاریخچه پیدایش دستگاه بسته‌بندی مواد غذایی می‌اندازیم، سپس مواد غذایی را دسته بندی نموده و بر اساس آن‌ها دستگاههای بسته بندی را معرفی میکنیم و در نهایت بهترین برندهای دستگاه‌های بسته‌بندی مواد غذایی را معرفی میکنیم. برای خرید دستگاههای بسته‌بندی مواد غذایی چند سایت را معرفی و در نهایت

Read More »
دستگاه چاپ

راهنمای خرید دستگاه چاپ

اگر بخواهیم به‌صورت دقیق بیان کنیم باید بگوییم که تاریخچه دستگاه چاپ در جهان به هزاران سال پیش و زمانی که چاپ روی خشک و گل انجام می‌شد برمی‌گردد. اما اولین دستگاه چاپ با جوهر توسط گوتنبرگ اختراع شد که قابلیت چاپ تصویر و متن را داشت. در این نوشته به بررسی انواع دستگاه چاپ

Read More »

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top