نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه رنگ و رزین | بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین

صفحه تخصصی نمایشگاه رنگ و رزین با همکاری مشترک شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین 1400، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران 1400  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید 

گاه شمار نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه رنگ و رزین

برگزار کننده نمایشگاه رنگ و رزین

شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید مجری برگزار کننده بیست  و یکمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری

راه های تماس با شرکت برنامه ریزی نمایشگاهی بانیان امید:

لوگوی شرکت بانیان امید

ثبت نام در نمایشگاه رنگ و رزین

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران 1400 فرم زیر را پر کنید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه رنگ و رزین

راهنما

اخبار نمایشگاه رنگ و رزین

آرشیو اخبار >

گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین

ادامه مطلب

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه رنگ و رزین

برای مشاهده لیست کامل به صفحه لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و آبکاری تهران مراجعه فرمایید.

همه چیز درباره نمایشگاه رنگ و رزین

نمایشگاه رنگ و رزین تهران (IPCC) مهم ترین و برجسته ترین رویداد حوزه رنگ و پوشش در تمام منطقه خاورمیانه است. در طول ١٥ دوره برگزاری، این نمایشگاه همواره مورد توجه فعال ترین دست اندرکاران زمینه تخصصی مربوطه قرار گرفته تا ضمن معرفی جدیدترین دستاوردها، بتواند محصولات و نوآوری های خود را به خاور میانه و بازارهای بزرگتر جهانی ارائه کند. ایران با توجه به موقعیت جغرافی سیاسی منحصر به فرد، و بستر رو به رشد اقتصادی اش، نیاز ویژه ای به تولیدات رنگ، رزین، و پوشش های صنعتی دارد. روند صنعتی سازی درونی کشور نیز نیاز به محصولات فوق الذکر را تشدید نموده است. در نمایشگاه رنگ، رزین، پوششهای صنعتی و کامپوزیت می توانید محصولات متنوعی با قیمت ها و کیفیت های مختلفی را ببینید و با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

گروه بانیان امید به عنوان اولین و بدون تردید گسترده ترین شرکت ایرانی در زمینه خدمات نمایشگاه های داخلی و بین المللی می باشد . این گروه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1381 یعنی حدود دو دهه پیش آغاز نموده که در این مدت دستاورد های بسیار زیادی در زمینه پروژه های دولتی و خصوصی بدست آورده است . امروزه این دستاورد ها و تجربیات با ارزش، گروه بانیان امید را به یکی از حرفه ای ترین گروه ها در صنعت نمایشگاهی کشور تبدیل کرده است.

برخی از نمایشگاه های برگزارشده توسط شرکت بانیان امید:

– نمایشگاه بین المللی توانمندی های صنعت خودرو ایران

– نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

– نمایشگاه بین المللی رنگ،‌رزین، پوششهای صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری

– نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

– نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

– نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز

– نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)

– نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

– نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

– نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت

– نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

– نمایشگاه بین المللی توریست

– نمایشگاه بین المللی لجستیک،‌ زنجیره تأمین و توزیع

– نمایشگاه بین المللی آموزش و پژوهش

– نمایشگاه بین المللی تجهیزات صوتی و تصویری

– نمایشگاه بین المللی علوم زمین

نگاهی به ادوار نمایشگاه رنگ و رزین

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین صحبت کنیم.

این دوره در تاریخ چهارشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۰ به مدت ۴ روز برگزار شد.

سیزدهمین دوره این نمایشگاه  در بیست و یکم لغایت بیست و چهارم آذر ماه 92 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران خبرداد.
این نمایشگاه فضایی به وسعت 9300 متر مربع با حضور 230 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی برگزار شد.  کشورهای آلمان ، اتریش، سویس،یونان، ایتالیا، بلژیک، کره جنوبی، امارات متحده عربی ، هند ، چین، ترکیه، مالزی، سوئد، تایوان ، مجارستان، مصر، فرانسه، آمریکا و ژاپن  از کشورهایی محسوب می شوند که دراین نمایشگاه حضور داشتند.

این دوره در ۲۶ الی ۲۹ آذر ماه ۱۳۹۳ برگزار شد .

• تعداد شركت هاي مشاركت كننده داخلی :297 شركت 

• تعداد شركت هاي مشاركت كننده خارجی :67 شركت

• متراژ تحت پوشش نمايشگاه : 25,000 متر مربع

• کشورهای خارجی شرکت کننده : آلمان ، اتریش ، سویس ، یونان ، ایتالیا ، بلژیک ، کره جنوبی ، امارات متحده عربی ، هند ، چین ، ترکیه ، مالزی ، سوئد ، تایلند ، تایوان ، مجارستان ، مصر ، فرانسه ، آمریکا ، ژاپن ،هلند ، برزیل ، اکراین و سریلانکا (24 کشور)

این دوره دارای 35% رشد در تعداد شرکت کننده های داخلی‌،170% رشد در تعداد شرکت کننده های خارجی‌،15% رشد در متراژ شرکت کننده های داخلی و بیش از 300% رشد در متراژ تحت پوشش شرکت کننده های خارجی را داشت .

در این نمایشگاه 260 شرکت داخلی و 110 شرکت خارجی از کشورهای امارات، ترکیه، چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، آمریکا، استرالیا، هند، تایوان، تایلند، برزیل، مصر، کره جنوبی، هلند، مالزی، سوئیس، هلند، انگلیس، بلژیک، سنگاپور و لهستان حضور داشتند.

لازم به ذکر است پانزدهمين دوره ، دارای 41 درصد رشد در تعداد شرکت کننده هاي داخلی،180 درصد رشد در تعداد شرکت کننده های خارجی‌ و 20 درصد رشد در متراژ شرکت کننده های داخلی و بيش از 350 درصد رشد در متراژ تحت پوشش شرکت کننده های خارجی را داشته است .

شانزدهین دوره این نمایشگاه  در تاریخ 16 الی 19 آذرماه سال 95 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار  شد.

در اولين دوره اين نمايشگاه فضاي تحت پوشش حدود 3050 متر مربع بوده که با تلاش مستمر مجريان و با استعانت از برترين شيوه هاي برگزاري و توسعه فعاليت هاي نمايشگاهي، توانست به رشد حداقل 17 درصدي در سال فضاي تحت پوشش را تا 20000 متر مربع افزايش دهد.

این دوره در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ مهر ۹۶ برگزار شد.

هجدهمین دروه این  نمایشگاه  ۳ تا ۶ بهمن ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد سالانه حوزه صنعت رنگ و رزین در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود که بیشتر برندهای مطرح و صادراتی داخلی و خارجی در آن حضور دارند. بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه که با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و به همت مجموعه بانیان امید برگزار شد، ۲۲۰ تولیدکننده داخلی و ۶۰ شرکت خارجی از کشورهایی نظیر فرانسه، چین، هند، اسپانیا، آلمان، هلند، تایوان، کره، قبرس، روسیه، انگلیس، دانمارک، ایتالیا، سوئد، مالزی، امارات، ژاپن، ترکیه، سوئیس، بلژیک و بلاروس حضور  داشتند. 

در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت رنگ، رزین و صنعت آبکاری ۲۳۰ تولیدکننده داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از کشور‌های اسپانیا، امریکا، فرانسه، چین، هند، آلمان، تایوان، کره جنوبی، روسیه، ایتالیا، سوئد، ترکیه، امارات متحده عربی، یونان، عراق، افغانستان و آذربایجان حضور پر رنگ داشتند.

این نمایشگاه با مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و به همت مجموعه بانیان امید در فضایی بالغ بر ۲۶ هزار مترمربع برپا می‌شود و شرکت‌کنندگان در آن، جدیدترین توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری از ۱۸ تا ۲۱ آذر ماه ۹۸ به مدت ۴ روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

 

بیستمین نمایشگاه بین المللی رنگ ،رزین ،پوشش های صنعتی ،مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با حضور آیسافام در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top