نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه آموزش | اولین نمایشگاه بین المللی آموزش و تکنولوژیهای نوین آموزشی تهران 99

تاریخ برگزاری نمایشگاه آموزش

صفحه تخصصی نمایشگاه آموزش با همکاری مشترک شرکت کار ایرانیان و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی آموزش، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی بین المللی آموزش و تکنولوژیهای نوین آموزشی تهران Iran EduTech را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مرکز کار ایران 

گاه شمار نمایشگاه بین المللی آموزش

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه آموزش

برگزار کننده نمایشگاه آموزش

شرکت مرکز کار ایران مجری برگزار کننده اولین نمایشگاه بین المللی آموزش و تکنولوژیهای نوین آموزشی تهران 99

راه های تماس با مرکز کار ایران:

ثبت نام در نمایشگاه آموزش

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی بین المللی آموزش و تکنولوژیهای نوین آموزشی تهرانIran EduTech فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه آموزش

راهنما

اخبار نمایشگاه آموزش

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه آموزش

مرکز کار ایران به عنوان سازمانی در حال توسعه در امور مربوط به کار و اشتغال است که به شکلی جامع در حوزه‌های مربوط به کار، اعم از آموزش‌های حرفه‌ای، کارآفرینی، ایجاد دفاتر خدمات شغلی بین‌المللی و برگزاری نمایشگاه‌های کار بین المللی فعالیت دارد. اگر چه پیشینه هویتی این مرکز به سال ۱۳۵۲ باز می‌گردد، اما مرکز کار ایران فعالیت رسمی خود با این نام را از سال ۱۳۹۶ تحت نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز نموده‌است.

پیشبرد اهداف در راستای توسعه‌ی اشتغال پایدار در سطح ملی و بین المللی و تلاش در جهت ایجاد رونق در حوزه ی اشتغال و به طبع آن در سطوح خرد و کلان اقتصاد کشوری از جمله اساسی ترین چشم اندازهایی ست که مرکز کارایران برای سال‌های آتی خود در نظر دارد. این مرکز می کوشد تا با ایجاد فرصت های سازنده ی هر چه بیشتر راه دسترسی کارجویان و نیروهای متخصص و پویای ایرانی به بازار موثر کار را فراهم کرده و نیز کارفرمایان و صاحبان مشاغل را در خصوص یافتن نیروی کار مورد نظرشان یاری بخشد. از سوی دیگراین مرکز با هدف ایجاد تعاملات بین المللی و ورود نیروی متخصص ایرانی به بازار کار بین الملل و نیز جذب سرمایه گذاران موثر خارجی به بازار بالقوه ی ایرانی تمام توان خود را به کار گرفته و می کوشد گام موثری در ایجاد رونق اشتغال و اقتصاد میهن عزیزمان بردارد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top