EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه صنایع چوب | نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و تجهیزات وابسته تهران ۱۴۰۰ (Woodexpo)

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنایع چوب

صفحه تخصصی نمایشگاه صنایع چوب
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و تجهیزات وابسته تهران 1400(Woodexpo)  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: میلاد مبتکر شرق و شرکت نمایشگاهی میلاد نور

گاه شمار نمایشگاه صنایع چوب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های چوب در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر نمایشگاه صنعت چوب

اخبار نمایشگاه صنایع چوب

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه صنایع چوب

شرکت نمایشگاهی میلاد نور  برگزار کننده بیستمین نمایشگاه صنایع چوب و تجهیزات وابسته تهران (Woodexpo)

راه های تماس با شرکت نمایشگاهی میلاد نور:

لوگوی شرکت میلاد نور

برگزار کننده نمایشگاه صنایع چوب

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه صنایع چوب لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه صنایع چوب

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه وودکس

نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و تجهیزات وابسته تهران (Woodexpo) یکی از برجسته ترین نمایشگاه های تخصصی بین المللی در این زمینه در ایران است. با توجه به تقاضای روزافزون بازار به مواد اولیه صنایع چوب در راستای توسعه و رشد شهرنشینی و به تبع آن استفاده از محصولات متنوع ساخته شده از فرآورده های چوبی، توجه به صنعت چوب و تجهیزات وابسته اش بیشتر حس می شود. امروزه این صنعت، به فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری تبدیل شده است، تا جایی که مقامات رسمی و متخصصین از صنعت چوب به عنوان یکی از مهمترین صنایع زیر ساختی تولیدی نام می برند. طی سال های اخیر، صنایع چوب در حوزه های مختلف به خصوص بخش مبلمان، دکوراسیون داخلی و صنعت ساختمان جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است. 

نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و تجهیزات وابسته ایران صنعتگران، تولیدکنندگان و صاحبان بنگاههای اقتصادی حوزه چوب ایران و جهان را مخاطب قرار می دهد تا ضمن تبادل اطلاعات و تجارت بین یگدیگر، جدیدترین دستاوردها و تجهیزات صنعت چوب را نیز به نمایش بگذارند. 

در این نمایشگاه می توانید با شرکت های تولید کننده چوب و محصولات چوبی آشنا شوید و همچنین می توانید با شرکت هایی که تجهیزات مربوط به صنایع چوب را می سازند آشنا شده و زمینه همکاری خود را با آنها ایجاد نمایید.

در این نمایشگاه شرکت های خارجی که در زمینه چوب فعالیت می نمایند نیز شرکت دارند و این نمایشگاه بستر مناسبی برای تاجران در این عرصه می باشد تا مراتب همکاری خود را با شرکت های خارجی از طریق این نمایشگاه پیگیری نمایند.

شرکت نمایشگاهی میلاد مبتکر شرق در سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در زمینه برگزاری نمایشگاه، همایش، کنفرانس و ….  به ثبت رسید و از همان سال شروع به فعالیت کرد.
مدیران این شرکت که بخشی از نیروهای دست اندرکار در این حوزه بودند با باور به اینکه برگزاری نمایشگاه ضمن برخورداری از ظرفیت مناسب، نیازمند نگرشی تازه است، با تعیین راهبرد و تدوین برنامه مدون و ایجاد سازمان کار متخصص و کارآمد در این راستا کار خود را آغاز نمودند.
شرکت نمایشگاهی میلاد در طی نزدیک به سیزده سال فعالیت خود، با برخورداری از کارشناسان مجرب و توانمندیهای فنی، تاکنون موفق به برگزاری بیش از یکصد وشصت نمایشگاه و همایش در سطح داخلی و خارجی شده است. برگزاری نمایشگاه های تخصصی صنعت دام و طیور، ماشین آلات و یراق آلات مبلمان، مبلمان منزل ،اداری و دکوراسیون، صنعت برق و الکترونیک، صنعت ساختمان، سرمایشی و گرمایشی و … و همچنین برگزاری نمایشگاههای تخصصی در عربستان و افغانستان از جمله این فعالیت ها می باشند.

شرکت نمایشگاهی میلاد نور، عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با هدف نوآوری و توسعه صادرات و واردات غیر نفتی آغاز و در طی این مدت اقدام به برپایی و برگزاری نمایشگاه ، جشنواره و همایش های تخصصی داخلی و بین المللی نموده است . میلاد نور تا به امروز توانسته با برگزاری بیش از ۱۰۰ نمایشگاه و جشنواره با موضوعات مختلف در سطح کشور، نیازهای فعالین اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل را مرتفع سازد.
 
 • ماشین آلات تولید و برش انواع چوب نئوپان روکشدار و تخته های صنعتی
 • ماشن آلات صنایع چوب،
 • رنده
 • سوراخ زن
 • CNC
 • جوش چوب
 • پروفیل  
 • ماشین آلات تولید انواع سوزن میخ و منگنه
 • انواع دستگاههای اشباع ساز
 • انواع اره نواری
 • انواع صنایع چوب
 • انواع ابزار آلات

 

نگاهی به ادوار نمایشگاه صنایع چوب

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه صنایع چوب صحبت کنیم.

هجدهمین دوره از نمایشگاه وودکس در تاریخ ۱۳ تا ۱۶ بهمن ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در وودکس ۹۸ در مجموع بیش از ۲۰۰ شرکت حضور فعال داشتند.

حضور کشورهایی مثل آلمان، ایتالیا، فرانسه، بلژیک، سوییس، رومانی، انگلیس، اوکراین، روسه، امارات، ژاپن، چین، تایلند، تایوان، سنگاپور و غیره در این نمایشگاه بیان کننده اهمیت بسزای آن است.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
Scroll to Top