نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر 1402

تاریخ برگزاری نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر

صفحه تخصصی نمایشگاه نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر 1402 ، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر را مشاهده کنید.

برگزار کننده:

گاه شمار نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های توانمندیهای روستاییان و عشایر در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

نمایشگاه های مرتبط

برگزار کننده نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر

برگزار کننده نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر سال 1402 به زودی در اینجا مشخص می شود.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه توانمندیهای روستاییان و عشایر

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه توانمندیهای روستائیان و عشایر

یکی از بزرگ ترین رویدادهای تجاری و صنعتی در ایران، نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر ایران است که در فضای تقریبی بیست و شش هزار متر مربع، در سال گذشته برگزار شده و یکصد شرکت کننده داخلی و خارجی در ان حضور داشته و بیست هزار بازدیدکننده داشته است. این نمایشگاه یک فرصت عالی برای فعالان اقتصادی در این صنعت بود تا بتوانند به معرفی بیشتر محصولات و دستاوردهای خود بپردازند و انها را در معرض دید متخصصان و دست اندرکاران این صنعت قرار بدهند.

همچنین،با توجه به رشد تقاضای بازار در این بخش از صنعت، فعالیت خود را به سوی نواوری های اینده، سوق دهند. می توان گفت این نمایشگاه، در سال جاری، از جمله رویدادهای قدرتمندی است که در این  حوزه برگزار شده و در سطح خاورمیانه تاثیرگذار خواهد بود.

نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر ایران، که در تهران برگزار گردیده، با دیدگاه شناخت مردم، سرمایه گذاران این صنعت، تولید و مصرف کنندگان و بازرگانان بوده است. هدف ان بوده که ایده هایی خلاقانه در هر استان به نمایش گذاشته شده و با استفاده از پروژه های دانش بنیان و توسعه و گسترش فناوری های جدید، رشد پایداری در زمینه توانمندی های روستایی و عشایر ی ، رخ دهد. این باعث می شود تا افراد با شاخص های این روش زندگی و اقلیم های مختلف ان، اشنا شده و در راستای گسترش این توانایی ها، قدم بردارند.

هدفمندی نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر تهران

این نمایشگاه که در تهران برپا می شودف شامل چهارده سرفصل است که شامل طرح‌ ها و پروژه های موفق اشتغال زا و تولیدی، تجاری کردن تولیدات بخش روستایی، سالن مشاغل اتی روستا، ایل عشایر نمادین، موسسه های مالی غیردولتی، مدیریت شرایط بحران خیریه‌ها و گروه‌ های جهادی، معرفی کردن اجرای بازی‌ های محلی و بومی، ارتباط کودک و روستا، تاثیرات دهکده جهانی، سالن برگزاری مراسم، معرفی سفره‌خانه های سنتی می شود.

همچنین برگزاری مراسم‌ های محلی و آیینی، نمایش تئاتر عروسکی و دیگر برنامه‌های متنوع که با زندگی روستایی و عشایری مرتبط بوده است، در نظر گرفته می شود. این نکته را نیز باید یاداور شد که بررسی استارت آپ‌ های روستایی نیز از مهم ترین موارد مورد بحث در این نمایشگاه بوده است.