نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

نمایشگاه ایران فارما 1401 | هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما دارو و صنایع وابسته

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران فارما 1401

صفحه نمایشگاه بین المللی ایران فارما 1401

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما دارو و صنایع وابسته، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه فارما را مشاهده کنید.

برگزار کننده: موسسه رسایش

گاه شمار نمایشگاه ایران فارما 1401

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های دارو و صنایع وابسته در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

ایران فارما

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه ایران فارما 1401

برای دریافت لیست مشارکت کنندگان نمایشگاه دارو و صنایع وابسته

اخبار نمایشگاه مواد، تجهیزات و صنایع شیمیایی

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه ایران فارما 1401

موسسه رسایش رویداد یکی از بزرگترین مجموعه¬های برگزار کننده رخدادهای ملی و بین المللی در کشور می باشد که بر مبنای شناخت عمیق کارشناسان و مدیران مجرب خود با نگرشی گسترده، علمی و جامع به صنایع مختلف، توانسته است افق‌های جدیدی را در حوزه¬های اطلاع‌رسانی، مدیریت ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات، تحقیقات و توسعه بازار، فناوری اطلاعات (IT) و مدیریت رخدادها فراروی مشتریان خود به تصویر کشد.

راه های تماس با برگزار کننده:

ثبت نام در نمایشگاه ایران فارما

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه ایران فارما لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات نمایشگاه ایران فارما

درباره نمایشگاه دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته به‌ عنوان بزرگترین گردهمایی تخصصی دارویی ایران، توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو و با مشارکت گسترده شرکت‌های داروسازی داخلی و خارجی، انجمن‌ها و سندیکاها و سایر نهادهای مرتبط برگزار می‌شود.
با توجه به اینکه داروسازی از جمله صنایع دانش‌بنیان است و در تمامی دنیا تولید مشترک دارو و تبادلات علمی بین مراکز پژوهشی و صنایع دارویی با یکدیگر موجب ارتقای توان تولید خواهد شد، بنابراین نمایشگاه ایران فارما سکوی پرتابی برای شکل‌گیری صنعت دارویی ایران در بازارهای خارجی است. شرکت بازرگانی صباحی با نقش آفرینی تاثیرگذار خود در بازارهای داخلی و خارجی و هم چنین با هدف ایجاد بستر مناسب جهت تجارت بین المللی و مهمتر از همه حمایت از داروسازی های ایرانی با تامین زنجیره کامل مواد اولیه و مواد موثره دارویی آماده خدمت رسانی به تولیدکنندگان ایرانی است.
در هر دوره از برگزاری ایران فارما به‌ منظور توسعه مشارکت و همکاری‌های فناورانه در حوزه دارویی، انتقال ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صنعت داروسازی، شبکه‌سازی، ایجاد بازارهای صادراتی و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوآورانه دارویی، رویدادها و بخش‌های جانبی متعددی همزمان با بخش نمایشگاهی برگزار می‌شود. سخنرانی‌ها و پنل‌های علمی و صنفی، نشست‌های دوجانبه و چندجانبه تجاری و اقتصادی، مجامع صنفی، مسابقات و چالش‌های تعاملی، نمایشگاه‌های کتاب و رسانه حوزه سلامت و تورهای دانشجویی از جمله این رویدادها هستند که با استقبال گسترده مخاطبان طی سالهای گذشته روبرو بوده است.

گروه های مشارکت کننده

نمایشگاه ایران‌ فارما به عنوان یک نمایشگاه بین‌المللی جامع و فراگیر در حوزه صنعت دارو، هر ساله میزبان شرکت‌های تولیدکننده دارو (محصول نهایی)، شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه دارویی، شرکت‌های توزیع کننده دارو، شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات و ماشین‌آلات دارویی، شرکت‌های خدمات چاپ و بسته‌بندی دارو، شرکت‌های تولیدکننده داروهای نوترکیب و شرکت‌های دانش‌بنیان، تولیدکنندگان داروهای گیاهی، مکمل‌های غذایی و رژیمی، مراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی، انجمن‌ها، اهالی مطبوعات و نشریات حوزه دارویی بوده است. هفتمین دوره نمایشگاه ایران‌ فارما، فرصت مناسبی برای ارائه پتانسیل‌های موجود و توانمندی‌های کشور توسط متخصصین و صنعتگران در دنیای پویای صنعت دارو خواهد بود.

نگاهی به ادوار نمایشگاه ایران فارما

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه ایران فارما صحبت کنیم.

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته، ایران فارما ۲۰۱۹، از 2 تا 4 مهرماه، با حضور ۵۵۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار شد.

ششمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما با حضور ۵۰۹ شرکت داخلی و خارجی از ۲۳ کشور از تاریخ ۱۹ الی ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار شده است.

هفتمین نمایشگاه بین المللی «ایران فارما»( دارو و صنایع وابسته) با حضور موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و بیش از۶۰۰ شرکت داخلی ‌‌و خارجی از ۱۸ تا ۲۰ مهرماه 1401 در مصلای تهران برگزار شد.
این نمایشگاه به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تخصصی دارو در سطح خاورمیانه، با هدف فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال تجربیات و تکنولوژی به داخل کشور و بازاریابی محصولات شرکت های دارویی پذیرای حضور علاقه مندان بود.

انتشار دهید