EXHINITION NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه مادر و کودک | دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک تهران ۱۴۰۰ ( MBC)

تاریخ برگزاری نمایشگاه مادر و کودک

صفحه تخصصی نمایشگاه مادر و کودک با همکاری مشترک شرکت نمایشگاهی میلاد نور و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک تهران (MBC) 1400، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی   مادر، نوزاد و کودک را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت نمایشگاهی میلاد نور

گاه شمار نمایشگاه بین المللی مادر، کودک و نوزاد

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه مادر و کودک

برگزار کننده نمایشگاه مادر و کودک

شرکت نمایشگاهی میلاد نور مجری برگزار کننده  دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک تهران MBC

راه های تماس با شرکت آوای موفق ایرانیان:

لوگوی شرکت میلاد نور

ثبت نام در نمایشگاه مادر و کودک MBC

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه مادر و کودک لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه مادر و کودک

راهنما

اخبار نمایشگاه مادر و کودک

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه مادر و کودک MBC

نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک تهران (MBC) ده ها شرکت و واحد تولیدی ارائه دهنده کالاها، اجناس و خدمات مربوط به حوزه مادران، کودکان و نوزادان را گردهم می آورد تا نوین ترین دستاوردهای خود را عرضه نمایند. در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک هر آن چه را که مادران باید از قبل از تولد فرزندشان بدانند تا انواع خدمات مختلف آموزشی و بهداشتی گرفته تا انواع کالاها و صنایع مختلف نوزاد و کودک ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار می گیرد. در حاشیه این نمایشگاه کارگاه های آموزشی مختلفی از جمله غربالگری رایگان بینایی سنجی، روش‌های کاهش استرس بارداری، روانشناسی مادر و کودک، تست رایگان هوش، روش‌های استعداد یابی کودکان و کارگاه های تربیتی نوزاد و کودک و در فضایی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع برگزار خواهد شد. برپایی غرفه های ویژه برای معاینه رایگان کودکان و نوزادگان، معاینه جسمی، بینائی سنجی و چشم پزشکی، تست هوش و دیگر مسائل مربوط به سلامتی کودکان و نوزادان از دیگر برنامه های این نمایشگاه بین المللی است.

شرکت نمایشگاهی میلاد نور، عضو انجمن برگزارکنندگان نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با هدف نوآوری و توسعه صادرات و واردات غیر نفتی آغاز و در طی این مدت اقدام به برپایی و برگزاری نمایشگاه ، جشنواره و همایش های تخصصی داخلی و بین المللی نموده است . میلاد نور تا به امروز توانسته با برگزاری بیش از ۱۰۰ نمایشگاه و جشنواره با موضوعات مختلف در سطح کشور، نیازهای فعالین اقتصادی و صاحبان صنایع و مشاغل را مرتفع سازد.

 • کالاها و وسایل کامل سیسمونی
 • مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه
 • خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه
 • لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها
 • مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده
 • مکمل‌های غذایی
 • پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)
 • کالسکه و کلیه وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک
 • نشریات، کتاب‌ها و کلیۀ خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان
 • شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد
 • مهدکودک‌ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان
 • لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک
 • وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان
 • وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی
 • سازمان های غیردولتی حامی مادر و کودک

نگاهی به ادوار نمایشگاه مادر و کودک

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی مادر و کودک صحبت کنیم.

نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک تهران (MBC) از ۲۸ الی ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ در شهر تهران کشور ایران برگزار  گردید.

این دوره از تاریخ 98/05/24 (08/15/2019) شروع و در تاریخ  98/05/27 (08/18/2019) پایان یافت.

نهمین نمایشگاه بین المللی MBC از  ۱۵ شهریور تا ۱۸ شهریور به مدت چهار روز در بزرگراه چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بر گزار شد. در نهمین نمایشگاه ، کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل‌های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک مربوط به دوران بارداری، کالسکه و کلیه وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب‌ها و کلیۀ خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک‌ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی مانند اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

هشتمین نمایشگاه  MBC    در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران 22 تا 25 شهریور ماه 1396 برگزار شد.

در این نمایشگاه جدیدترین کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان، اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی درمانی مادر، نوزاد و کودک، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک،کلی وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد، نشریات، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک و  انواع اسباب بازی ها ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

در هفتمین نمایشگاه  شرکت ها و نمایندگی هائی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان، حضور داشتند.

این دوره در تاریخ 14 آذر سال 1395 برگزار شد.

ششمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک ؛23 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار میشود.

در حاشیه این نمایشگاه کارگاه های آموزشی مختلفی از جمله ؛ غربالگری رایگان بینایی سنجی، روشهای کاهش استرس بارداری، روانشناسی مادر و کودک ، تست رایگان هوش، روشهای استعداد یابی کودکان و کارگاه های تربیتی نوزاد وکودک و در فضایی بالغ بر 6000 متر مربع برگزار  شد. 

در “ششمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک”، کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و کلیۀ خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار  گرفت.

 پنجمین نمایشگاه (MBC 2014) با حضور و مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای مختلف جهان 15 تا 18 شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، برگزار می شود.

در پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک، شرکت ها و نمایندگی هائی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان حضور دارند.

در پنجمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک، کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی – درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی و شوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیه وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و کلیه خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار  گرفت.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Scroll to Top