نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر | بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

صفحه تخصصی نمایشگاه نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با همکاری مشترک شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران شرکت  و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات  آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران (K&B–S&P) ، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران (K&B–S&P) را مشاهده کنید.

گاه شمار نمایشگاه استخر K&B–S&P

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه استخر و سونا

برگزار کننده نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

شرکت بین المللی و بازرگانی نمایشگاه تهران مجری برگزار کننده نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران 1400

راه های تماس با شرکت بین المللی و بازرگانی نمایشگاه تهران:

ثبت نام در نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

جهت ثبت نام در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران (K&B–S&P) 1400 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

راهنما

اخبار نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

آرشیو اخبار >

گفت و گوی نشریه اقتصاد و نمایشگاه با نوید ایزدپناه مدیرعامل شرکت صنایع استیل البرز در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران | اخبار نمایشگاه

توصیه نوید ایزدپناه مدیرعامل شرکت صنایع استیل البرز: مسئولان و هموطنان، استاندارد کالاها را جدی بگیرند

شرکت صنایع استیل البرز (سهامی خاص) تولیدکننده و صادرکننده پیشگام سینک ظرفشویی در خاورمیانه فعالیت خود را از سال‌ها پیش با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات در شهر شیراز آغاز کرد.

ادامه مطلب »
گفت و گوی نشریه اقتصاد و نمایشگاه با نوید ایزدپناه مدیرعامل شرکت صنایع استیل البرز در نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران | اخبار نمایشگاه

توصیه نوید ایزدپناه مدیرعامل شرکت صنایع استیل البرز: مسئولان و هموطنان، استاندارد کالاها را جدی بگیرند

شرکت صنایع استیل البرز (سهامی خاص) تولیدکننده و صادرکننده پیشگام سینک ظرفشویی در خاورمیانه فعالیت خود را از سال‌ها پیش با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات در شهر شیراز آغاز کرد.

ادامه »

همه چیز درباره نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر(K&B–S&P)

 نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران (K&B–S&P) در حالی به این دوره برگزاری خود رسیده است که از نخستین دوره تا کنون شاهد رشد کیفی و کمی بسیار چشمگیر آن بوده ایم. بالا رفتن سطح تقاضا و انتظار مصرف کنندگان چه از نظر کیفیت و چه از لحاظ کمیت مصرف، زمینه ساز افزایش روند تولید و ارتقا کیفی تولیدات داخلی و همچنین اهمیت ورود کالاهای مناسب و با کیفیت بالای خارجی به کشور بوده است. در حقیقت باید گفت تمامی آنچه که در جلوه و زیبایی ظاهر داخلی هر ساختمان کاربرد دارد، در این نمایشگاه عرضه می گردد. این موضوع همان چیزی است که نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران را از سایر نمایشگاه های بخش ساختمان متمایز می سازد. اهمیت ویژه ای که هم اینک مصرف کنندگان و نیز سازندگان واحدهای مسکونی به زیبایی و لوکس بودن ساختمان ها می دهند بیش از هر بخش دیگر ساختمان به همین چهار قسمت آشپزخانه، حمام، سونا و استخر معطوف می شود؛ چرا که آنچه که سایر بخشهای یک ساختمان را از نظر ظاهری بر سایرین برتری می بخشد دکوراسیون و طراحی داخلی آن است ولی در چهار قسمت موضوع این نمایشگاه علاوه بر طراحی داخلی هر روز شاهد تنوع تولید، نوآوری و بکارگیری تکنولوژی و ابداعات جدید هستیم. از سوی دیگر مشارکت واحدهای تولیدکننده آشپزخانه های صنعتی و صحرایی نیز در این نمایشگاه هر سال فعالتر و گسترده تر از دوره قبلی بوده و سرانجام پس از سالها فقدان یک نمایشگاه تخصصی برای اینگونه واحدها، شاهد گردهمایی منسجم تولیدکنندگان و واردکنندگان این تجهیزات در این نمایشگاه می باشیم

شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران به عنوان واحدی که فعالیت تخصصی آن برگزاری نمایشگاه های مختلف است از ابتداي سال ۱۳۸۰ و پس از انفکاک شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران از سازمان توسعه تجارت ایران آغاز به کار نموده است. تجربه برگزاری ۵۴ نمایشگاه مختلف بین المللی داخلی و خارجی، پشتوانه شکل گیری و تأسیس این شرکت بوده که از طریق کادر مدیریتی آن از شرکت سهام نمایشگاه های بین المللی ایران به این شرکت انتقال یافته است…

گروه آشپزخانه:

الف. آشپزخانه های خانگی: انواع کابینت آشپزخانه (چوبی، فلزی وشیشه ای)، انواع روکش کابینت، پیشخوان، ام دی اف، اچ دی اف، انواع در و فریم کابینت، یراق آلات و دستگیره، سینک ظرفشویی، دستگاه های تهویه، هواکش و هود آشپزخانه، انواع شیرآلات، لوله و اتصالات پی وی سی و فلزی، انواع چراغ و سیستم های نورپردازی، میزو صندلی آشپزخانه، وسایل تزئینی و دکوری، طراحی و دکوراسیون، تجهیزات و وسایل نظافتی، لوازم جانبی.

ب. آشپزخانه های صنعتی: تجهیزات عمل آوری غذا (چرخ گوشت، خلال کن صنعتی، کالباس بر و …)، تجهیزات آماده سازی غذا (سیستمهای پخت)، تجهیزات سرو غذا (خط سلف سرویس، کیترینگ و …)، تجهیزات نگهداری (سردخانه ثابت و متحرک، یخچالهای ایستاده و صندوقی، فریزر و…)، ظرفشویی های صنعتی، وسایل و تجهیزات رستوران وکافی شاپ، لوازم جانبی.

ج. آشپزخانه های صحرایی: کلیه تجهیزات و ملزومات مربوطه


گروه حمام:انواع وان، زیردوشی، دستشویی، توالت فرنگی و بیده، پرده، پارتیشن و کابین دوش، شیرآلات و دوش، تجهیزات بهداشتی، آینه و کابینت مخصوص حمام، لوله و اتصالات پی وی سی و فلزی، انواع کفپوش، انواع تجهیزات روشنایی و نورپردازی، وسایل تزئینی و دکوری، طراحی و دکوراسیون، وسایل جانبی.


گروه سونا:

تاسیسات سونا و استخر، اتاق بخار، تجهیزات سونای خشک و بخار، سیستم های تولید حرارت و بخار، جکوزی، دیگهای بخار، وانهای هیدروتراپی، شیرآلات، لوله و اتصالات پی وی سی و فلزی، تجهیزات روشنایی  و نورپردازی، وسایل تزئینی و دکوری، طراحی و دکوراسیون، وسایل جانبی


گروه استخر:

اجرا انواع استخر شنای روباز و سرپوشیده (خانگی و ورزشگاهی)، سکوهای شیرجه (دایوینگ)، استخرهای پیش ساخته، استخرهای بادی، سیستمهای تصفیه آب و فیلتراسیون، پارکهای آبی، تجهیزات نظافت استخر، کلر و مواد ضد عفونی کننده آب، سقفهای متحرک، وسایل و تجهیزات اطراف استخر، تجهیزات روشنایی و نورپردازی، سولاریوم، سلولهای خورشیدی، مواد و وسایل عایقکاری، انواع رنگ و پوشش مخصوص استخر، چراغهای داخل استخر، لوله واتصالات مربوطه، سرامیک استخر، طراحی و دکوراسیون، وسایل جانبی

گروه شیرآلات:

انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی، مغزی  و لوازم جانبی، شیرآلات اهرمی، ساده، هوشمند، بیمارستانی، شلنگی و پیسوار

نگاهی به ادوار نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

در اینجا می خواهیم درباره ادوار  نمایشگاه بین المللی آشپزخانه، حمام، سونا و استخر (K&B–S&P) صحبت کنیم.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر؛ با حضور و مشارکت بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی از 11 کشور از 31 مرداد تا 3 شهریور 92، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالایی برگزار می شود که بر اساس آن در گروه آشپزخانه های خانگی: انواع کابینت آشپزخانه چوبی، فلزی وشیشه ای، سینک ظرفشویی، دستگاههای تهویه، هواکش و هود آشپزخانه، انواع روکش کابینت، پیشخوان، انواع شیرآلات، انواع چراغ و سیستم های نورپردازی، میزو صندلی آشپزخانه، وسایل تزئینی و دکوری، طراحی و دکوراسیون، تجهیزات و وسایل نظافتی و لوازم جانبی ارایه شد.
همچنین در گروه آشپزخانه های صنعتی نیز، تجهیزات عمل آوری غذا (چرخ گوشت، خلال کن صنعتی، کالباس بر) تجهیزات آماده سازی غذا (سیستمهای پخت)، تجهیزات سرو غذا (خط سلف سرویس، کیترینگ) تجهیزات نگهداری (سردخانه ثابت و متحرک، یخچال های ایستاده و صندوقی، فریزر)، ظرفشویی های صنعتی، وسایل و تجهیزات رستوران وکافی شاپ، لوازم جانبی و در بخش آشپزخانه های صحرایی هم کلیه تجهیزات و ملزومات مربوطه به آن، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت. 

همچنین در گروه حمام؛ انواع وان، زیردوشی، دستشویی، توالت فرنگی و بیده، پرده، پارتیشن و کابین دوش و دیگر تجهیزات و وسایل مرتبط، در گروه سونا: تأسیسات سونا و استخر، اتاق بخار، تجهیزات سونای خشک و بخار، سیستم های تولید حرارت و بخار، جکوزی، دیگهای بخار، وانهای هیدروتراپی و وسایل جانبی و در گروه استخر هم؛ اجراء انواع استخر شنای روباز و سرپوشیده خانگی و ورزشگاهی، سکوهای شیرجه (دایوینگ)، استخرهای پیش ساخته، و تجهیزات و وسایل مربوط به آن در سالن ها و غرفه های مختلف نمایشگاهی به نمایش عموم گذاشته شد. 

یادآور می شود: علاوه بر دهها شرکت داخلی؛ شرکت هایی از کره جنوبی، هنگ گنگ، آذربایجان، روسیه، ترکیه، فنلاند، چین، برزیل، هلند و اسپانیا در یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران، حضور یافته اند. 

این نمایشگاه از سوی شرکت های داخلی و خارجی نسبت به سال گذشته مورد استقبال بیشتری قرار گرفته و نسبت به دوره قبل 26 درصد رشد داشته است. 

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با هدف آشنایی مردم و متخصصان امور ساختمانی با محصولات و تولیدات جدید این حوزه، توجه مسئولان به این صنعت، یافتن بازارهای صادراتی، افزایش اشتغال در حوزهای مختلف این صنعت و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی، برگزار شد.

 

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی (K&B–S&P) از تاریخ 29 تیر ماه تا 1 مرداد 94 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

چهاردهمین نمایشگاه استخر و سونا (K&B–S&P)از تاریخ 28 تا 31 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت ها و تولید کنندگان داخلی و خارجی از کشورهای ترکیه، چین، ایتالیا، فنلاند، ویتنام، اسپانیا ،آمریکا محصولات خود را ارائه دادند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی سونا واستخر درسال 1396 از تایخ 9 الی 12 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار  گردید.

شانزدهمین نمایشگاه (K&B–S&P) از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالایی (گروه کالاهای آشپزخانه، گروه کالاهای حمام ، گروه کالاهای سونا و گروه کالاهای مربوط به استخر) و با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی، یافتن بازارهای صادراتی، شناسایی و معرفی مشکل‌ها، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت ‌کنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیت‌های موجود این صنعت برگزار گردید.

هجدهمين نمايشگاه بين المللی (K&B–S&P) در تاریخ  9 تا 12 مرداد ماه 1399 برابر با 30 جولاي تا 3 آگوست 2020 برگزار شد.

فضای تحت پوشش این نمایشگاه حدود حدود 16100 مترمربع بود.

 

این دوره در تاریخ ۹ الی ۱۲ تیرماه ۱۳۹۸ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار ‌گردید.

این دوره از نمایشگاه در مساحتی به متراژ 14 هزار متر مربع و با حضور 176 مشارکت کننده داخلی  و 11 مشارکت کننده خارجی برگزار  گردید .

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top