EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

نمایشگاه سیمان و بتن |دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته (Cementex) ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه سیمان و بتن

صفحه تخصصی نمایشگاه سیمان و بتن
با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به یازدهمین نمایشگاه  بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته

، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی  سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته 1400را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت مشکات تجارت یاس

گاه شمار نمایشگاه سیمان و بتن

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

برای مشاهده تقویم برگزاری کلیه نمایشگاه های سیمان و بتن در کشور و جهان به لینک زیر مراجعه فرمایید

پوستر نمایشگاه سیمان و بتن

اخبار نمایشگاه سیمان و بتن

آرشیو اخبار >

برگزار کننده نمایشگاه سیمان و بتن

شرکت  مشکات تجارت یاس برگزار کننده دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته ایران سمنتکس (Cementex) 

راه های تماس با شرکت مشکات تجارت یاس:

ثبت نام در نمایشگاه سیمان و بتن (Cementex)

جهت ثبت نام و دریافت هرگونه اطلاعات درباره نمایشگاه سیمان و بتن لطفا از طریق این لینک وارد سایت رسمی برگزارکننده نمایشگاه گردید.

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه ایران سمنتکس

ثبت نام و درج مشخصات شرکت در سایت اخبار نمایشگاه

برای درج اطلاعات و مشخصات شرکت خود در لیست فعالان حوزه ی فعالیت تخصصی خود در سایت لطفا فرم ذیل را تکمیل کنید:

همه چیز درباره نمایشگاه سیمان و بتن

نمایشگاه سیمان و بتن تهران (Cementex) تنها رویداد موجود در زمینه صنایع سیمان و بتن و تکنولوژی های ساخت در ایران محسوب می شود. هدف این نمایشگاه توسعه نوآوری ها و دستاوردهای اخیر در زمینه ماشین آلات، تکنولوژی ها و محصولات بخش مربوطه است. نرخ رو به رشد بازدید کنندگان و غرفه داران حاکی از علاقه روز افزون و سرمایه گذاری مطمئن در این بخش است. با توجه به اهمیت جغرافیایی و استراتژیک ایران در منطقه (به عنوان کشوری در همسایگی عراق و افغانستان و سایر کشورهای منطقه)، نیاز بالای تامین مسکن با توجه به درصد بالای جمعیت جوان، و روابط بهبود یافته ایران با جهان، میتوان اطمینان یافت که واردات صنایع ساخت و ساز و نیز محصولاتی مانند سیمان نیز ترقی بیشتری خواهد داشت. البته اگرچه ایران از میزان تولید کافی در این زمینه ها برخوردار است اما از نظر تکنولوژی های مربوطه با دستاوردهای دنیای غرب فاصله دارد؛ بنابراین با توجه به موارد ذکر شده، برای ورود شرکت های جدید فضای کافی موجود است

شرکت مشکات تجارت یاس در سال ۱۳۸۹ با هدف بر گزاری نمایشگاههای بین المللی داخلی و خارجی تاسیس گردید.
قرار گرفتن در بین برندهای معروف جهانی برگزارگننده نمایشگاه از آرمانهای این شرکت میباشد.
اهداف اصلی گروه مشکات برگزاری نمایشگاههای بین المللی  داخلی و خارجی، توسعه ی تجارت خارجی از طریق  اعزام وپذیرش هیاتهای تجاری می باشد.

 

تولیدات سیمان ، کالاهای تامین کنندگان سیمان ، ماشین آلات، پیمانکاران مهندسی معدن و فرآوری، موتور گیر بکس_درایو، اتوماسیون صنعتی، پمپ های واکرم، تجهیزات آزمایشگاهی و ژئوتکنیک سیمان، تسمه پروانه های صنعتی، خدمات فنی و مشاوره ای، تولید کنندگان پاکت های کاغذی سیمان و گچ، هیدرولیک ها، درام و تجهیزات انتقال مواد، تسمه نقاله، قطعات پلاستیکی، تولیدکنندگان پیچ و مهره های صنعتی، واشر، فنر، باسکول های دیجیتالی، تولیدکننده اتصالات انعطاف پذیر، ارتعاشات، تولید کننده پارچه های صنعتی، هوای فشرده، کمپرسور، روانکار، فرآورده های نسوز، دیگ های بخار، ریخته گری مرتبط بابتن و افزودنی های بتن، قطعات پیش ساخته بتنی، بتن آماده، فوم بتن، سنگ دال، جدول بتنی، منهول بتنی، پانل بتنی، واش بتن، مبلمان بتنی، لوله بتنی، دیوار پیش ساخته، سیستم اطفا حریق هالو کربن بتاتی، واتر استاپ، میکروسیلیس، درگیر کننده، کاهنده آب، زودگیر کننده، ملات آب بندی، الیاف بتن، ضد یخ ، ترمیم کننده بتن، روان کننده، حجاب زا، تجهیزات اجرای بتن، اسپیسر، توری مش، فایبر گلاس، تجهیزات آزمایشگاهی و ژئوتکنیک بتن، سازه های بتنی صنعت سیمان، زنجیر نقاله های صنعتی، آسیاب های صنعت سیمان، سیمان، مواد و قطعات سیمانی انواع پمپ بتن و ملات پاش ها اعم از سیمانی و گچی، موتور های دیزل، ماشین آلات و ابزار هیدرولیکی و استخراج معادن و پردازش مواد خام، ماشین آلات و دستگاه های لازم برای تولید کنندگان و تهیه کنندگان سیمان، تشکل های علمی، مهندسی، صنفی و حرفه ای، مطبوعات برگزاری همایش، کارگاه های آموزشی

نگاهی به ادوار نمایشگاه سیمان و بتن

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه ایران سمنتکس صحبت کنیم.

ششمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژیهای سااخت و ماشین آلت وابسته از تاریخ 6 لغایت 9 دیماه در محل نمایگاههای بین المللی تهران با حضور گسترده شرکتهای تولید کننده سیمان و بتن و تأمین کنندگان قطعات و ماشین آلت و ارائه کنندگان خدمات فني و مهندسي این صنایع برگزار شد.

در روزهای برگزاری این نمایشگاه چهار هیئت تجاری و بازرگانی از عراق، افغانستان، هند و کویت از این نمایشگاه بازدید و با تولید کنندگان سیمان مذاکره نمودند.

هفتمین نمایشگاه بین المللی »سیمان و بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آالت وابسته« طی روزهای 24 الی 27 دی ماه 93 برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از 125 شرکت داخلی و 11 شرکت خارجی از آلمان، امارات، ترکیه، چین و ایتالیا حضور داشتند.

در هفتمین نمایشگاه بین المللی سیمان و بتن؛ انواع تجهیزات و قطعات مربوط به کارخانه های سیمان، بتن، صنایع معدنی، آسفالت و دستگاه ها و ماشین آالت مرتبط در معرض دید عاقمندان قرار گرفت.

هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران سمنتکس از۲۰ تا ۲۳ دی ماه 94 برگزار شد.

در این دوره با حضور 125 شرکت ایرانی و 11 شرکت خارجی از 6 کشور فعال در این صنعت شامل : آلمان، ایتالیا، ترکیه، فرانسه، چین و ژاپن در فضایی به مساحت 8500 متر مربع در حال برگزاری است.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت سیمان، بتن، تکنولوژی‌های ساخت و ماشین‌آلات وابسته با گستردگی هرچه بیشتر نسبت به سال‌های گذشته ۲۵ تا ۲۸ دیماه 95 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در نمایشگاه امسال شرکت‌هایی از کشورهای فرانسه، آلمان، ترکیه، چین، فنلاند، سوئد، کره جنوبی، ژاپن، ارمنستان و ترکمنستان نیز حضور دارند.

 

این نمایشگاه به مدت چهار روز و از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۶ بهمن ماه در محل نمایشگاههای بین المللی شهر تهران برگزار گردید.

دهمین نمایشگاه بین المللی سیمان و بتن (CEMENTEX 2019)، در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه که در متراژ ۱۲۰۰۰ متر مربع با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار شد محصولات وابسته به قیر و سیمان نیز به نمایش درآمده و آخرین فناوری های این حوزه با حضور شرکت های دانش بنیان در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

در طول برگزاری این نمایشگاه غرفه گروه سیمان تهران مورد بازدید علاقمندان و تجار داخلی و خارجی از کشورهای ازبکستان،عمان و … قرار گرفت. با توجه به حضور شرکت های بتنی در حاشیه این نمایشگاه ، نمایندگان گروه سیمان تهران با حضور در غرفه این شرکت ها از نزدیک به بحث و تبادل نظر درخصوص موضوعات مرتبط با سیمان و بتن و چگونگی افزایش تعاملات فی مابین پرداختند.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Scroll to Top