نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه محیط زیست | بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران (Iran Enviro Fair) ۱۴۰۰

تاریخ برگزاری نمایشگاه محیط زیست

صفحه تخصصی نمایشگاه محیط زیست با همکاری مشترک شرکت شرکت فرداد سیال چهار فصل  و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست 1400، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین المللی  محیط زیست ایران را مشاهده کنید.

برگزار کننده: شرکت فرداد سیال چهار فصل

گاه شمار نمایشگاه بین المللی محیط زیست

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه محیط زیست

برگزار کننده نمایشگاه محیط زیست

شرکت شرکت فرداد سیال چهار فصل مجری برگزار کننده بیست و یکمین  نمایشگاه بین المللی محیط زیست ۱۴۰۰

راه های تماس با شرکت فرداد سیال چهار فصل:

لوگوی هلدینگ 4 فصل

ثبت نام در نمایشگاه محیط زیست

جهت ثبت نام در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست Iran Enviro Fair 1400 فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه محیط زیست

راهنما

اخبار نمایشگاه محیط زیست

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه محیط زیست (Iran Enviro Fair)

نمایشگاه محیط زیست ایران (Iran Enviro Fair) بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست ایران است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات، نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری فیمابین دست اندرکاران حوزه محیط زیست است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. این رویداد فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.

در راستای برنامه و چشم انداز خود با هدف فرهنگ سازی در زمینه های مختلف مربوط به مسائل زیست محیطی ، گردشگری ، علمی و آموزشی، فرهنگی و هنری و… بیش از ۵۰ جشنواره ، نمایشگاه و همایش ملی و بین المللی برگزار کرده است. هم چنین بخشی ازفعالیت این شرکت طراحی و اجرای پروژه غرفه سازی نمایشگاهی می باشد. شرکت فرداد سیال چهار فصل با طراحی و ساخت بیش از ۹۰ هزار متر مربع غرفه برای سازمان ها، نهادها، صنایع، ارگان های دولتی و خصوصی، شهرداری ها  و … و برگزیده شدن بیش از نیمی از آن ها به عنوان غرفه برتر، سابقه قابل قبولی از خود به جای گذاشته است. این شرکت مفتخر است با همکاری تیم حرفه ای و مجرب اجرایی در زمینه برپایی همایش ها، نمایشگاه ها و جشنواره ها و با رعایت تمام نکات استاندارد ، پیاده سازی و ساخت غرفه، حضوری چشمگیر در این عرصه داشته است.

 • حفاظت محیط زیست
 •  تامین ، تجهیز و نصب تجهیزات زیست محیطی
 •  انرژی‌‌های پاک
 •  بازیافت، تصفیه و بهینه‌سازی مصرف انرژی
 •  پایش آلودگی هوا، آب و پساب
 •  تجهیزات آزمایشگاههای
 •  بهینه سازی انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر
 •  حفاظت ازمنابع آبی
 • تنوع زیستی وکاهش آلودگی هوا
 • پروژه های تحقیقاتی و خدمات حفاظت از محیط زیست
 •  کنترل، اندازه گیری و فنآوری آزمایشگاهی
 •  حمل و نقل عمومی و بهینه سازی مصرف سوخت
 •  خودرو سبز و استانداردسازی خودروها
 • حفظ منابع طبیعی
 •  ساختمان سازی سبز
 •   مدیریت آب و فاضلاب
 • و دیگر موارد مرتبط با این حوزه

 

نگاهی به ادوار نمایشگاه محیط زیست (Iran Enviro Fair)

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی محیط زیست صحبت کنیم.

هجدهمین دوره این نمایشگاه  در تاریخ ۲۴ فرودین ماه سال ۱۳۹۸ به‌مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در فضایی به مساحتی بیش از 10 هزار متر برگزار شد.

بیش از 600 شرکت و نهاد در قالب 7 سالن در این نمایشگاه حضور داشتند.

این دوره در 2 تا 5 اسفند 97 ماه برگزار شد.

این دوره در تاریخ ۷ تا ۱۰ اسفند ماه  96 برگزار شد.

پانزدهمین دوره نمایشگاه  Iran Enviro Fair در تاریخ 12-15 دی ماه 94 برگزار شد. در این نمایشگاه گفت:نمایندگان ۱۳ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، لهستان، سویس، اتریش، فنلاند، نیوزلند، کانادا، انگلیس، بلژیک، ایتالیا، ترکیه، سوئد و فرانسه در این نمایشگاه حضور داشتند.

این نمایشگاه در مساحتی بیش از ۱۶ هزار متر مربع و در سالن های ۳۸، ۴۰، ۴۱ و میلاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و شرکت های داخلی و خارجی جدید ترین و آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و فناوری های خود در زمینه محیط زیست و صنایع مرتبط در بخش های تولیدی و خدماتی را ارایه کردند.

چهاردهمین نمایشگاه Iran Enviro Fair دوم تا پنجم اسفندماه 93 برگزار شد. نمایندگان 13 شرکت خارجی از کشورهای آلمان، لهستان، سویس، اتریش، فنلاند، نیوزلند، کانادا، انگلیس، بلژیک، ایتالیا، ترکیه، سوئد و فرانسه در این نمایشگاه حضور داشتند

این نمایشگاه در مساحتی بیش از 16 هزار متر مربع و در سالن های 38، 40، 41 و میلاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و شرکت های داخلی و خارجی جدید ترین و آخرین پیشرفت ها، دستاوردها و فناوری های خود در زمینه محیط زیست و صنایع مرتبط در بخش های تولیدی و خدماتی را ارایه دادند.

سیزدهمین نمایشگاه Iran Enviro Fair در 24 تا 27 بهمن ماه 93 برگزار شد.

 یازدهمین دوره نمایشگاه  از بیست و دوم تیر ماه آغاز و تا بیست و پنجم در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران در 5 سالن برگزار شد.

 این نمایشگاه در  مساحتی در حدود هزار مترمربع با حضور 232 شرکت داخلی و 18 شرکت خارجی که عمده آنها از کشورهای انگلیس، اتریش، آلمان، هلند و ژاپن بودند، برگزارشد.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top