نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

نمایشگاه شیلات | پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته تهران ۹۹

تاریخ برگزاری نمایشگاه شیلات

صفحه تخصصی نمایشگاه شیلات با همکاری مشترک گروه تجارت و اطلاعات کوشا (ITG) و نشریه اقتصاد و نمایشگاه

در این صفحه می توانید اخبار مربوط به پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات، اطلاعات برگزار کننده ،معرفی برندهای برتر و گفت و گو با مدیران این صنعت ، لیست شرکت کنندگان به همراه راهنمای جامع خدمات نمایشگاهی، غرفه سازی و تاریخچه نمایشگاه بین بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته (Ifex)  را مشاهده کنید.

برگزار کننده: گروه تجارت و اطلاعات کوشا (ITG)

گاه شمار نمایشگاه بین المللی شیلات

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پوستر نمایشگاه شیلات

برگزار کننده نمایشگاه شیلات

شرکت گروه تجارت و اطلاعات کوشا (ITG)  برگزار کننده پنجمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای دریایی و صنایع وابسته تهران 99 (Ifex)

راه های تماس با گروه تجارت و اطلاعات کوشا (ITG):

لوگوی گروه تجارت و اطلاعات

ثبت نام در نمایشگاه شیلات

جهت ثبت نام در نمایشگاه  فرم زیر را تکمیل فرمایید .

دسترسی سریع به صفحات مرتبط با نمایشگاه شیلات (Ifex)

راهنما

اخبار نمایشگاه شیلات

آرشیو اخبار >

همه چیز درباره نمایشگاه شیلات

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، غذاهای دریایی و صنایع وابسته ایران (Ifex) بزرگترین رویداد تجاری در حوزه غذای دریایی است که بیش از ٧٥٠٠ شرکت داخلی و خارجی در حضور دارند. غرفه‌داران انواع ماهی، غذای دریایی و محصولات یا خدمات مرتبط با غذای دریایی را در معرض فروش می‌گذارند. نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، غذاهای دریایی و صنایع وابسته ایران بهترین بازار غذاهای دریایی در کشور و خاورمیانه است که در آن خریداران و تامین کنندگان غذاهای دریایی از سراسر جهان گرد هم می آیند تا ارتباطات خود را گسترش داده و در بازار پر سود ایران و خاورمیانه به تجارت بپردازند. این نمایشگاه فرصتی برای شماست تا محصولات جدید را پیدا کنید، منبع تمام تنوع‌های غذای دریایی، محصولات، خدمات و تجهیزات غذای دریایی از سراسر جهان را بیابید، و با افراد متخصص این صنعت ارتباط برقرار کنید و بهترین تجربیات را به اشتراک بگذارید. نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، غذاهای دریایی و صنایع وابسته ایران ترکیبی از خریداران کلیدی و شرکت های رده بالا را از حوزه خلیج فارس و نیز مناطق بین المللی دیگر به خود جذب می کند.

 
ITG یک گروه سهامی خاص میباشد که متشکل از گروه های کاری به شرح زیر است:
– گروه مشاوره و برنامه ریزی
– گروه طراحی
– گروه اجرایی و عملیاتی
– گروه برگزاری
– گروه پشتیبانی بین المللی
برای ارائه خدمات در عالی ترین سطح به مشتریان گرامی، مدیریت ITG ساختار بنیادی با توان بالایی در زمینه انطباق گروه های خود ایجاد کرده تا در این ارتباط تنگاتنگ بیشترین بازدهی را در عرصه صنعت نمایشگاهی شاهد باشد.
پیدایش
ITG  در سال 1378 از ادغام دو شرکت TADAMA وIRAN ISP که هر کدام از پیشگامان و نوآوران صنعت دکوراسیون نمایشگاهی و خدمات انفورماتیک بودند آغاز به کار کرده است.
در حال حاضر ITG در دفتر مرکزی دارای 22 پرسنل مجرب و حرفه ای و در خارج از آن 43 پرسنل اجرایی برای پیشبرد و اجرای پروژه های خود دارا می باشد و دو دفتر نمایندگی در کشورهای روسیه و ترکیه فعال نموده است.
 • تولیدکنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات صیادی
 • تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات پرورش و نگهداری آبزیان
 • فرآوری محصولات شیلاتی
 • تولیدکنندگان و ارائه دهندگان غذاهای دریایی
 • تکثیر و تولیدکنندگان بچه ماهی
 • تاسیسات و تجهیزات برودتی مرتبط با صنعت
 • تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات و ادوات تصفیه های آب
 • صنایع بسته بندی
 • تولیدکنندگان خوراک آبزیان و مواد غذایی مکمل آبزی پروری
 • تولیدکنندگان ماشین آلات حمل و نقل و انتقال آبزیان و فرآورده های شیلاتی
 • پرورش دهندگان آبزیان
 • تولیدکنندگان ماشین آلات و صنایع پرورش ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم
 • ارائه و خدمات تجهیزات ماهیگیری (تفریحی)
 • صنایع پایین دستی دریایی مرتبط
 • ارائه و خدمات دامپزشکی و بهداشت دارویی
 • سازمانها، تشکلات و جراید مرتبط

نگاهی به ادوار نمایشگاه شیلات (Ifex)

در اینجا می خواهیم درباره ادوار نمایشگاه بین المللی (Ifex) صحبت کنیم.

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی شیلات مورخ 29 مهر الی 2 آبان ماه 98 برگزار شد.

این دوره از 11 مهر تا 14 مهر در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی برگزار شد.

این نمایشگاه در 6- 3 آبان ماه 1396 در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی با شرکت کشورهای نروژ ،یونان، فرانسه، آلمان، هلند، ترکیه، ایتالیا، اسپانیا، هند، دانمارک، فرانسه در فضایی به متراژ 5.000 مترمربع و با حضور 77 شرکت داخلی و 28 شرکت خارجی برگزار شد.

در دومین نمایشگاه  (Ifex تولیدکنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات صیادی، فرآوری محصولات شیلاتی،تولیدکنندگان و ارائه دهندگان غذاهای دریایی، تولیدکنندگان ماشین آلات و صنایع پرورش ماهیان زینتی و تجهیزات آکواریوم،تولیدکنندگان ماشین آلات حمل و نقل و انتقال آبزیان و فرآورده های شیلاتی،تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات پرورش و نگهداری آبزیان،تاسیسات و تجهیزات برودتی مرتبط با صنعت،پرورش دهندگان آبزیان،تجهیزات آبزی پروری و پرورش ماهی در قفس،صنایع پایین دستی دریایی مرتبط،تکثیر و تولیدکنندگان بچه ماهی،تولیدکنندگان خوراک آبزیان و مواد غذایی مکمل آبزی پروری،تولیدکنندگان و ارائه دهندگان تجهیزات و ادوات تصفیه های آب،صنایع بسته بندی،ارائه و خدمات دامپزشکی و بهداشت دارویی، سازمانها، تشکلات و جراید مرتبط،بازار الکترونیکی خرید و فروش کالاهای آبزیان،صنایع دستی دریایی،سیستم توزین، ارائه و خدمات تجهیزات ماهیگیری (تفریحی)، بانک ها ، موسسات اعتباری و بیمه ها پرورش جلبک حضور بهم رسانیدند.

مطالب پیشنهادی

انتشار دهید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top